By | March 23, 2018
Remove Search.searchwtii.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchwtii.com. המדריך להסרת Search.searchwtii.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה מתמדת של האתר Search.searchwtii.com הוא חדשות רעות. אם אתה רואה את זה כל הזמן, אנו מצטערים להודיע לך כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים חוטפי דפדפן, שנקרא Watch TV. אל תתנו את עצמך שולל על-ידי תוכנית זו. זה מפורסם וגם שימושיים לגיטימיים. על-פי מודעות, זה יעזור לך לצפות בטלוויזיה באמצעות האינטרנט. עם זאת, המזיק נופלת ירו על הבטחה זו.

לא מאמין שאומר מילה Search.searchwtii.com. שום דבר לא נכון למעט העובדה כי אתה מתעסק עם החוטף דפדפן מגעיל אשר יש להסיר מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. תעשה לעצמך טובה, לא לדחות ההסרה של הזיהום. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. קח את האתר Search.searchwtii.com כאזהרה, לשים לב לזה. למצוא היכן מסתתר החוטף, להיפטר ממנו. לפני שיהיה מאוחר מדי.

זה המזיק לא רק לא מקיים את ההבטחות שלה כדי לשפר את החוויה המקוונת שלך אבל זה למעשה מחמיר אותם. בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך אתה מפריעים ע י האתר Search.searchwtii.com. זה הופך את הצל המקוון שלך. זה אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא אישור של אף, מונע ממך לשנות אותן בחזרה. בכל פעם שאתה רוצה להקליד בחיפוש, אתה נאלץ להשתמש במנוע Search.searchwtii.com. תן לנו להזהיר אותך, אבל.

Remove Search.searchwtii.com

The Search.searchwtii.com Virus

Search.searchwtii.com אינה אמינה. גם הן התוצאות שזה מראה לך. ההאקרים מאחורי חוטפי להשתמש בו כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. בכל פעם שאתה לוחץ על משהו, משלמים crooks. אתה הופך את החונך שלו לא משנה אם אתה רוצה את זה או לא. אבל יש עוד. על ידי לחיצה אתה גם הסיכון להחמרה המצב שלך על-ידי הורדת זיהום נוסף במערכת שלך.

שום דבר לא החוטף מציג הוא אמין. בלחיצה על קישור פגום או ad ואתה מזמין יותר מזיקים שלך כבר נגוע יתארחו ומכונות. זכור כי המחשב שלך סובל כבר בשל מעשי קונדס של החוטף יחיד זה. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. היא קורסת, קופא. היישומים שלך להיכשל לטעון. החיבור לאינטרנט הוא חלש. . זה סיוט… כאילו זה לא מספיק, חוטפי היא גם מרגלת אחריך, איסוף נתונים רגישים, לשלוח אותו ופושעי אינטרנט אשר פרסמו את זה. אל תתנו את זה, אלא אם אתה רוצה ליפול קורבן סריקה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר החוטף על המקום. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון ובקרוב מספיק המחשב יהיה חופשי מזיהומים שוב.

איך החוטף להיכנס? אחד התרחישים הסביר ביותר הוא כי החוטף הגיעה מצורפות לתוכנית אחרת, אשר הורדת ו המותקנים במחשב שלך. טכניקת שמגבילים היא די פופולרי בקרב האקרים כי היא יעילה מאוד. . אבל, זה רק יעיל בגלל המשתמשים אל לב במהלך תהליכי התקנה. בפעם הבאה, שהתקנת תוכנה, לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו, ניתן יהיה לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי התוכנית, כמו גם הבחירה כל התוספות לפני סיום ההתקנה. אם לך לדלג על שלב זה, כל apps בנוסף מצורפת הותקן במחשב שלך באופן אוטומטי, אתה נאלץ להתמודד. איתם אחר כך. . הצילי את עצמך לצרות ולמנוע מהם מלהיכנס מלכתחילה. זוהי האפשרות קל יותר.

הסרת התקנה של Search.searchwtii.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.searchwtii.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchwtii.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *