By | December 6, 2017
Remove Search.searchvfr.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchvfr.com. המדריך להסרת Search.searchvfr.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה את הדף Search.searchvfr.com שכל פעם שאתה גולש באינטרנט? האם אתה מקבל הופנה אליו ללא הפסקה? אם כן, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב בנמלים זיהום. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. המראה מתמדת של Search.searchvfr.com הוא ההוכחה לכך. קבל זאת האזהרה. זה אכן כך, לשים לב לזה. החוטף הזה לא יכול להיות הטפיל הכי מסוכן שם בחוץ, אבל זה גם לא מזיק.

לא נתקלנו עדיין זיהום לא מזיק, הסיכויים שגם את לא סיפרת. זה פשוט כי אין דבר כזה. האיום הקיברנטי כל גורם נזק, קצת יותר מאחרים, ולא כל אחד בסופו של דבר יוצאת משליטה. החוטף שאתה תקוע עם יקבלו בנוסף אם לא תיקח נגדה בצעדים מיידית. הפעם יותר להעניק אותו במערכת שלך, הפעם יותר שזה חייב לגרום לך בעיות. . והוא יהיה חלק מהנזקים, אולי אפילו להתברר לעצמם, עם השלכות חמורות. ברגע תבחין האתר Search.searchvfr.com, לפעול. למצוא איפה אורב החוטף מגעיל ולהסיר אותו על המקום. לעולם לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. ההיפך הוא הנכון. לכן זה צריך להיות!

Remove Search.searchvfr.com

The Search.searchvfr.com Virus

ברגע המזיק נכנס, הוא מחליף באופן מיידי את דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים שלה עצמה. Search.searchvfr.com הופך את הצל המקוון שלך. בכל פעם אתה כל-כך, מגע של דפדפנים שלך, האתר נמצא שם כדי לברך אותך. האם אישרת הבורר? לא! לא היו אפילו הודיעו על זה מיושם. איך עובד החוטף זה לא צריכה את האישור שלך היא פועלת ככל שתמצא לנכון. אבל אתה רוצה לסבול ממנה. מלבד היותו Search.searchvfr.com שלך לווייתי באינטרנט, אתם גם מופגזים המודעות רבים. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, וכו ‘. גלישה באינטרנט בדרך כלל הופך להיות משימה בלתי אפשרית. הפרסומות מעצבן האלה הן פולשניות מאוד והם גדלים במספרים שבו כל אחת עובר היום. עם זאת, יש עוד-

עכשיו כי החוטף שולט דפדפנים שלך, אתה תמיד חשופים תוכנות זדוניות סיכון. שום דבר לא יכול להיות מהימן. אתה רואה המון דפים זדוני, קישורים, מודעות, ואתה אשר בטוחים ואילו לא. בלחיצה על פרסומת פגום, למשל, עלול לגרום עוד תוכנות זדוניות מזין את המחשב שלך. אבל כמו שאמרתי, אתה לא יכול להבדיל ביניהם. זה משאיר אותך עם שתי ברירות: מסכן להדביק את המחשב שלך אפילו יותר תוך כדי כל הזמן שמפריעים או לא משתמש בו בכלל. אף אחד מהם לא נשמע טוב, נכון? הנה אפשרות אחת אשר לא רק נשמע טוב אבל היא גם הדרך הנכונה. להסיר את החוטף, החזרת השליטה פעילויותיך באינטרנט. ברגע שתיפטר המזיק, והכל יחזור לקדמותו. אל תשהה בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב לתמיד.

איך החוטף להיכנס? התרחיש הסביר ביותר הוא כי הזיהום הגיעה מצורפות לתוכנית אחרת. הטכניקה שמגבילים הוא כל כך פופולרי, כי רוב המשתמשים נוטים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות. לא אעשה את הטעות הזו. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. אל תהיי פזיזה לחיצה על “כן” או “אני מסכים”. זהירות היא מה האקרים מתפלל עבור רוב. לא לספק את זה. . אל תרגיש מטרה קלה אף יותר על ידי כך רשלנית. לעשות בדיקת הנאותות. לבחור הגדרות מותאמות אישית אשר אתן לך שליטה מלאה על תהליך ההתקנה, אתה יכול לראות אם ישנם כמה אפליקציות “אקסטרה” אשר לא התכוונת כדי להתקין. אם ישנם, בטל אותם. לאחר מכן, שאתה עדיין יכול לסיים את התקנת התוכנית שתכננת להגדיר.

הסרת התקנה של Search.searchvfr.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.searchvfr.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchvfr.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *