By | March 22, 2018
Remove Search.searchquco.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchquco.com. המדריך להסרת Search.searchquco.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.searchquco.com הוא דף זדוני. אם זה מופיע על המסך בכל פעם שתעבור למצב מקוון, החדשות הוא רע. יש זיהום סייבר המערכת אשר מכריח את האתר עליך. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. אם אתה תוהה, כן, אתה בסכנה. החוטפים הם מסוכנים, מניפולטיבי, חטטנית, מעצבן. אירוח אחד יוביל אל שום דבר, אבל בעיות ואף תלונות.

הקפד לנקוט אמצעים נאותים ומהירה כנגד המזיק הזה. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר. קח את התצוגה של Search.searchquco.com כאות אזהרה שזה באמת, לשים לב לזה. למצוא איפה אורב חוטפי ומחק אותו על המקום. . אל תבזבז את הזמן תוהה הוא מחיקה היא הדרך הנכונה ללכת. . זה בהחלט. אם החוטף היה מזיק ומועיל, זה לא קוטלגו כחבר של משפחת תוכנות זדוניות. מעשה לפני שיהיה מאוחר מדי. המזיק צריך לעבור בהקדם האפשרי.

החוטף מגעיל עושה בלגאן של הגלישה כולו שלך לחוות. ברגע זה מזין, הכל הופך במהופך. הדף Search.searchquco.com הופך לשותפתך מקוון, אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. . זה תמיד שם על המסך. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב שלך, לא משנה מה תעשה, אין באפשרותך להפוך את לטרוף. אבל אל תשתמש באתר זה כמנוע חיפוש. . זה לא אמין. רוב התוצאה שתראה יהיו לא בטוחים גם כן. חלק מהם הן מודעות אפילו זדוני, למרות שהם לא מסומנים ככאלה. גלישה באינטרנט הופך להיות מאוד מסוכן.

Remove Search.searchquco.com

The Search.searchquco.com Virus

אם יקרה לך ללחוץ על פגום pages/ link/ לספירה, אתה מסתכן הורדה יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך. אל תשכח שאתה חייב להיות עצבי פלדה כדי לסבול את כל פריצות המזיק זורק אותך. שמחתו כל אחד באינטרנט שתבצע. . אתה לא יכול אפילו לצפות בסרט או לבדוק את הדוא ל שלך מבלי להיות מנותבים מחדש לעמודים מוצל או מופגזים המודעות. . זה מה החוטף. הוא הורס את פעילויותיך באינטרנט, גורם לך להימנע משימוש המחשב האישי שלך. למותר לציין, הימנעות הזה לא יכול להימשך לעד.

אתה צריך מכונת שלך שוב. אבל כל עוד נשאר החוטף, זה לא בטוח לשימוש. . זה הוא? למה להסיר אותו מיד. ברגע שזה נעלם, יהיו לא יותר Search.searchquco.com, מודעות, הפניות ו הפרעות אחרות. מעשה לפני חוטפי יוצאת משליטה והופך אפילו קשה יותר להיות איתר, הוסר. כדי להיפטר זה באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. . זה מפורט וקלים למעקב. צריכה להיות לך שום בעיות התמודדות עם המזיק תוך זמן קצר.

איך אתה? נדבק עם החוטף הזה? באופן לא מפתיע, היא אחת השיטות הפופולריות ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ בקרב כל זיהומים השיטה שמגבילים כביכול. האקרים לעיתים קרובות להצמיד תוכנות זדוניות לתוכניות אחרות ואין למשתמשים לעשות את השאר על-ידי לא שם לב בעת התקנת תוכניות אלה. זה כנראה איך אתה נדבק גם. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות שוב, תמיד לבחור בהגדרות מותאמות אישית של אשף ההתקנה. הם נותנים לך הזדמנות לראות אם ישנם כמה אפליקציות בנוסף המצורפת הצרור לפני סיום ההתקנה. אם ישנם, בטל את כולם.

באפשרויות הרגילות של לא לתת לך הזדמנות כזאת. מתחת להם, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, ואז אתה נתקע עם זיהומים. אל תתנו לזה לקרות. תוספת זמן ותשומת לב קטן יכול לחסוך לך המון בעיות עתידיות.

הסרת התקנה של Search.searchquco.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchquco.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *