By | March 6, 2018
Remove Search.searchcfpdf.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchcfpdf.com. המדריך להסרת Search.searchcfpdf.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Search.searchcfpdf.com הוא חדשות רעות עבור המערכת שלך. זה מראה קבוע אומר כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. יש לך החוטף על הלוח והוא Search.searchcfpdf.com סימן ברור לכך. . זה לא זיהום עצמו… . לא, חוטפי היא תוכנית לפי השם של להמיר מסמכי Pdf בחינם. זה יישום זדוני אשר משקר לך בפנים. לא מאמין לאף מילה שכתוב. כפי ששמו מרמז, יישום זה טוען שזה עוזר לך להמיר קבצים שונים. לצערי, זה נכון. אין דבר כזה. זה החוטף דפדפן כך אל תצפה שזה יהיה מועיל לך או המערכת שלך.

החוטפים הם מניפולטיבי. הם מנסים לגרום לך לבטוח בהם, אם כן, הם מנצלים. אל תתנו להמיר Pdf חינם לעשות את אותו הדבר. ברגע אתה מבחין את האתר Search.searchcfpdf.com, לקבל את זה בתור אזהרה שזו, והכי חשוב, לשים לב לזה. להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. אם תתני לו להישאר, זה לא יהיה ארוך לפני שאתה תתחרט על ההחלטה הזו. אין זיהום יש מקום במערכת שלך.

ברגע חוטפי נכנס למחשב, בעיות תתחיל לשפוך קודם כל, הדף Search.searchcfpdf.com הופך את הצל המקוונת שלך, לא משנה מה תעשה, אתה לא מצליח להיפטר ממנו. אתר מגעיל אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב ומונעת את ביטול זה לטרוף. גם, בכל פעם שאתה כל כך כמו מגע באחד הדפדפנים שלך, הדף יש לברך אותו.

בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, האתר הוא גם שם. כאשר אתה מקליד בחיפוש, אתה למצוא אותו בין התוצאות. . זה בכל מקום, כל הזמן. זה מפני חוטפי כופה את זה עליך. עדיין, Search.searchcfpdf.com הוא לא הבעיה היחידה שלך. . הו, לא. המזיק מגעיל יש הרבה בשבילך. מלבד הדף מוצל, אתה מנותב מחדש רבים אחרים גם כן.

Remove Search.searchcfpdf.com

The Search.searchcfpdf.com Virus

בנוסף, המסך כולו מכוסה לגמרי כל צורות של טפסים. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, וכו ‘, ועוד. זה לא רק מעצבן באופן מדהים, אבל גם מאוד מסוכן. עם חוטפי על הלוח, אתה נוטים יותר להיות חשופים מודעות פגום אשר מספקים תוכן זדוני. אחד לחץ על פרסומת כזו, אתה אוטומטית להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר.

לא חושב כי ניתן למנוע את הפרסומות. אולי בהתחלה, אבל הם נעשים יותר ויותר במספרים עם כל יום ותלחץ במוקדם או במאוחר. הדרך היחידה לעצור אותם מלהופיע היא להסיר את המקור שלהם, aka החוטף. ברגע שתיפטר המזיק, חוויית הגלישה שלך יחזרו למצב הרגיל, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט ללא חשש מתמיד של הידבקות. אל תהסס, למחוק את החוטף להמיר מסמכי Pdf בחינם עכשיו!

איך לך לקבל נגוע המגפה הזאת? ובכן, כפי שאתה יכול לראות, החוטף הזה היא תוכנית מה שאומר שזה לא יכול להיכנס ללא אישורך. אין אישור, אין כניסה. . פשוט כך זה גם אומר כי בשלב מסוים נתת אור ירוק המזיק. זו אינה מפתיעה. הזיהום לא לשאול בגלוי. זה מסתתר מאחורי טקטיקה מטעה ומנסה לעבוד אתה. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, אתה צריך להיות קשוב יותר. לעשות בדיקת הנאותות, להיות זהירים. מה נותן הרשאה. אין זיהום שואל אבר המין הגברי או מגיע עם הסיסמה “תוכנה זדונית ומסוכנת”. . לא, אתה צריך להבין את זה בעצמך, רצוי לפני שאתה מזמין זה כדי להזין את המחשב האישי שלך. לא להיות רשלני. . לעמוד על המשמר

הסרת התקנה של Search.searchcfpdf.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchcfpdf.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *