By | November 23, 2017
Remove Search.officeworksuite.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.officeworksuite.com. המדריך להסרת Search.officeworksuite.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.officeworksuite.com הוא דף זדוני המשויך החוטף דפדפן. השניים הולכים יד ביד. בעיקרון, אם אתה רואה את האתר, יש לך החוטף. זו עובדה. בהתחשב בעובדה כרגע קריאת מאמר זה, זה בטוח להניח Search.officeworksuite.com הפך הצל שלך באינטרנט. זה מופיע על כל צעד ושעל, אתה מנותב מחדש זה בכל פעם שאתה מחליט לחפש משהו ברשת. אם זה המצב, אל תטעו יש החוטף, שאורב איפשהו במערכת שלך. ? אז, לקחת את המראה של הדף כמו האזהרה שזה ולנקוט צעדים מיידית.

אם האתר מתחיל לצוץ, ודא כי הוא לא יעצור. אם כבר, זה יהפוך יותר ויותר אגרסיביים ככל שעובר הזמן. לכן חשוב לפעול באופן מיידי. להתחיל לחפש מקום מסתור של הזיהום, ברגע שתמצא אותו, למחוק אותו ללא היסוס. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. לשמור בראש כי אם תתן המזיק להישאר ולא לעשות כלום בקשר לזה, זה בסופו של דבר לצאת. פקד ולאחר מכן והמצב ילך מרע לגרוע. . להציל את עצמך. הצרות אשר אתה עומד להיות מופגזים ולהיפטר החוטף בהקדם האפשרי.

חוטפי זו אינה נעימה. פעם אחת, זה לא לבזבז זמן אבל זה מתחיל עושה בלגן מיד לאחר חדירה. קודם כל, זה הולך אחרי דפדפנים שלך. זה לוקח להם שליטה מלאה על-ידי הוספת הסיומת מציקים שלו. מרגע זה ואילך, אתה כבר לא אחראי. חוטפי מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש באתר של Search.officeworksuite.com, אין באפשרותך לשנות אותם בחזרה. זה גם מציף את המסך שלך עם אינספור פרסומות כל צורות של טפסים. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, הצעות, פחות או יותר כל סוג אחר של המודעה שלך שתוכל לחשוב עליו. כפי שאתה יכול לדמיין, פעילויותיך באינטרנט ביעילות הרוסות. ובכל זאת, זה לא החלק הגרוע ביותר.

Remove Search.officeworksuite.com

The Search.officeworksuite.com Virus

עוד חוטפי נמצא על הסיפון, שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. מרגלת אחרי האיום שלך ומפקחת על כל צעד שלך באינטרנט. אבל לא חושב שזה רק מתבונן. . הו, לא. זה גם אוסף נתונים רגישים, כאשר הוא מחליט יש מספיק, הוא שולח אותה כדי crooks להשתמש כפי שהם יושבים מתאים. אין צורך להסביר למה זה מסוכן, האם יש? האנשים האלה לא יחשבו פעמיים לפני שימוש בנתונים שלך למטרות זדוניות שלהם או למכור אותו לצדדים שלישיים אשר הם רק כמה מפוקפק. אל תתנו לזה לקרות כפי ברגע את המידע האישי שלך נחשף, אין דרך חזרה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולהסיר החוטף בהקדם האפשרי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

זיהום זה לא מופיעים לפתע פתאום, למרות זאת. החוטף הוא עדיין תוכנית וזה צריך להיות מותקן כראוי. האם התקנת אותו? למעשה, שאלה טובה יותר היא “אתה זוכר התקנתו?”? כנראה שלא, אבל אתה עשית. המזיק גרמה לך נותן הרשאה והיית מוסחת מדי לשים לב. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא חבילות תוכנה. שים לב בעת התקנת תוכניות ללא תשלום. לא ממהרים להגיד “כן”.

לבחור ההגדרות המתקדמות לראות אם קיימות כל apps “בונוס”, קשור את התוכנית המקורית. אם ישנם, בטל אותם. האפשרות המתקדמת מעניקה לך הזדמנות זו. לא השגרתית, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי. זה איך אתה נדבק. על ידי כך רשלנית ולא ממהרים. לשמור את המחשב שלך דורש זמן ותשומת לב. תחשוב על פעם הבאה להתקין תוכניות.

הסרת התקנה של Search.officeworksuite.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.officeworksuite.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *