By | March 2, 2018
Remove Search.musicktab.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.musicktab.com. המדריך להסרת Search.musicktab.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.musicktab.com דף צרות. אם אתה רואה את זה כל הזמן כאשר אתה מחובר, יש לנו חדשות רעות עבורך. הדף מופיע כי יש חוטפי המזיק במערכת שלך, מאלצים את זה עליך. חוטפי יש נדחקתי כבר על הסיפון, התצוגה קבוע של Search.musicktab.com בהודעתה גרנד. מקבל את הדף האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. ברגע זה צץ, התחל מחפש מקום מחבואו של החוטף כשתמצא אותו, אל תהססו כדי להסיר אותו.

זיהום זה לא יהיה מועיל לך או פעילויותיך באינטרנט בצורה כלשהי. . זה רק צרות בגלל שגדלים גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. אל תתני הטפיל מספיק זמן לצאת מכלל שליטה. בגלל כשהאתגר ייפתח להסרת שלו יהפוך לקשה הרבה יותר. אם תפעל באופן מיידי, אבל אתה צריך להטריח נפטרת ממנה תוך זמן קצר. לבטוח בנו, אל תהססו. החוטף הוא לוויה הנורא אשר מביא לך כלום אבל הטרוניות המבוכה. למצוא איפה זה אורב ולהסיר אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך נזק רציני.

האתר Search.musicktab.com הופך לווייתי המקוון שלך. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, זה שם כדי לברך אותך הוא אפילו מחליף את מנוע הן את הבית והן את החיפוש ללא רשותך, לא משנה מה תעשה, לא ניתן לבטל שינויים אלה. אתה תקוע עם Search.musicktab.com. בכל פעם שאתה רוצה להקליד בחיפוש, אתה נאלץ להשתמש בו. בכל פעם שאתה רוצה לבקר בדף אחר, מקבל מנותב מחדש אל זה. . זה תמיד שם. . וזה לא לבד. יחד עם זה קדימה את הפרסומות. את המסך כולו מקבל מופגזים מודעות כל צורות של הטופס באופן יומיומי. אתה רואה באנרים, מבצעים, הצעות, בתוך טקסטים, קופונים, מודעות וידאו, וכו ‘, ועוד. תגיד, אתה רואה את זה.

Remove Search.musicktab.com

The Search.musicktab.com Virus

חוטפי הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט. אבל זה לא החלק הגרוע ביותר. המזיק גם מסכנת את הפרטיות שלך על-ידי מרגלת אחריך, פיקוח על כל מהלך מקוון ליחיד שתבצע. מה יותר, זה רשומות מידע רגיש עליך ולאחר מכן שולח אותו crooks אשר פרסמו את זה. האקרים יתפוס לך את הנתונים האישיים שלך זה הדבר האחרון שאתה צריך. תאר לעצמך מה הם יוכלו להשתמש בו עבור. הם עלולים לגנוב את הכסף שלך. הם עשויים לסחוט אותך. הם עשויים שורצים המחשב עם תוכנות זדוניות נוספות.

דבר אחד הוא בטוח, לא משנה מה התוצאה, זה לא יהיה טוב בשבילך. אז אל תיתן שתרחיש לגולל. לקחת את העניינים לידיים שלך ולמחוק חוטפי לפני שיהיה מאוחר מדי. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר יעזרו לך להתמודד עם. הפולש באופן ידני. לחלופין, באפשרותך להשתמש בתוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את זה. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. לפעול מהר.

איך החוטף מגעיל הצליחה להיכנס? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? רוב המשתמשים לעשות. ו בעת התקנת תוכניות אלה, האם תבחר בתקן או ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה? אם התשובה שלך שונה מזה של השינוי האחרון, את הרגלים שלך. אפשרויות מתקדמות לתת לך את ההזדמנות כדי לראות אם קיימות כמה אפליקציות בנוסף מצורפת התוכנית אתה מתקין וכן לבטל את הבחירה בהם, אם אתה רוצה. לעשות את זה

הסר כל התוספות לפני סיום ההתקנה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני, אתה לא צריך אותם במערכת שלך. אם כן, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו. אל תתנו האקרים לעבוד אתה. להיות חכם ולא על המשמר. לשמור על המחשב מוגן.

הסרת התקנה של Search.musicktab.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.musicktab.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *