By | March 21, 2018
Remove Search.mediatabtv.online

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.mediatabtv.online. המדריך להסרת Search.mediatabtv.online עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הדף Search.mediatabtv.online צצים על המסך כל הזמן, אתה בצרות. האתר הוא אינדיקציה ברורה של זיהום סייבר. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. נוכחותו אומר כי החוטף יש נדחקתי כבר במערכת שלך, עכשיו זורע הרס מתוך הצל. לנקוט בצעדים מיידית כנגד המזיק. לעולם לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. ההיפך הוא הנכון. זה יגרום לך יותר בעיות בכל יום.

אם ניתנה מספיק זמן, מאי Search.mediatabtv.online אפילו לגרום נזק בלתי הפיך. תעשה לעצמך טובה, אל תתנו לו להישאר אפילו דקה לאחר גילוי. ברגע תזהה את האתר Search.mediatabtv.online, למצוא היכן מסתתר חוטפי ומחק אותו על המקום. מוקדם יותר הוא נעלם מן המחשב, כך ייטב. לא מטרידים אותי. זיהום זה מגעיל משתמשת כל שנייה על הלוח כדי לגרום צרות.

לאחר התקנה מוצלחת, חוטפי מתחיל לעבוד באופן מיידי. זה הופך את חווית הגלישה שלכם לסיוט. . אתה כבר לא יכול לעשות אפילו יחיד להעביר באינטרנט בלי מופרע על ידי המזיק. למשל, אתה מקבל מנותב אל Search.mediatabtv.online ודפים אחרים מוצלת על כל צעד ושעל. לא משנה איזה עמוד שאתה רוצה לבקר, כרטיסיות נוספות לפתוח ללא הפסקה, מכריח אותך לנחות על אתרי אינטרנט חשוד מאוד. זה הכל בגלל החוטף. היא שולטת דפדפנים שלך עכשיו. הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים זדונית שלו וזה איך האתר Search.mediatabtv.online הופך את הצל המקוון שלך. אבל יש עוד.

Remove Search.mediatabtv.online

The Search.mediatabtv.online Virus

מלבד הפניות, חוטפי bombards לך גם עם אין ספור פרסומות על בסיס יומי. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על באנרים, דילים, מבצעים, קופונים, טקסטים, וכו ‘. . זה יותר פשוט מעצבן. . כן, זה משגע אותך כמו. אסור לך לעבוד באינטרנט, אבל זה גם מסוכן. כלום התצוגות החוטף יכול להיות מהימן מה שאומר כי אתה כל הזמן בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות.

לפעמים, בלחיצה על ה page/ לספירה הלא הוא הספיק לך להזמין יותר זיהומים במחשב נגוע כבר. בגלל זה אתה חייב לעשות את המיטב ואת לא ללחוץ על כלום עד שתסיר את הפורץ. אם תידבקי עם מזיקים יותר, המצב שלך יעבור מרע לגרוע. המחשב לא יוכלו להחזיק יותר מדי זמן, זה יהיה בסופו של דבר לשבור לתמיד. לא סובלת את הקונדסים האלה. למחוק את החוטף ולקבל את הגלישה שלך לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. ללא דיחוי. עיכובים להוביל חרטה.

איך אתה? נדבק עם החוטף Search.mediatabtv.online? ללא ספק, המזיקים לא מופיעים לפתע פתאום. היא גרמה לך להתקין אותו כמו זה אין אפשרות להיכנס ללא רשותך. כמובן, זה לא לבקש אישור בגלוי כי זה משאיר יותר מדי מקום לדחייה. . לא, זה הופך לשיטות ערמומי ערמומי, פתי אתה. למשל, הוא מסתתר מאחורי חבילות freeware, הודעות דוא ל זבל, קישורים פגומים, פרסומות זדוניות, טורנטים לגיטימי, וכדומה

אם לא שמים לב קרוב למה שאתה לחץ על, מה אתה מסכים, הוא מוצא פרצה, נכנס ללא הפרעה. לשנות את ההרגלים שלך. להיות ערניים יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. קרא הכל בעיון לפני מתן הסכמתך. . תתרחק מוצלות ולהוריד מקורות. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת תוכנית. פשוט לא להיות רשלני זה מה מתפללים האקרים. לא עושים את העבודה שלהם קל יותר!

הסרת התקנה של Search.mediatabtv.online

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.mediatabtv.online מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *