By | March 14, 2018
Remove Search.hyourfreeonlineformspop.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.hyourfreeonlineformspop.com. המדריך להסרת Search.hyourfreeonlineformspop.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התצוגה קבוע של הדף Search.hyourfreeonlineformspop.com הוא חדשות רעות עבור רווחתם של המערכת שלך. האתר מעיד על קיומם של איום הסייבר. שם הוא החוטף דפדפן במחשב שלך על ידי השם של הוד טפסים מקוונים ללא תשלום, אורבים צללים וגורם לבעיות. אל תאפשר לו להישאר על יותר. פעם אחת אתה ספוט Search.hyourfreeonlineformspop.com באתר, לקבל את העובדה. אתה נגוע ולהתחיל לחפש דרך החוצה.

חוטפי לא הופכים לוויה נעימה. ההיפך הוא הנכון. הם אורחים נוראים, כל מה שהם עושים זה לגרום בעיה אחרי בעיה. גם, ככל שהם אומרים, להפוך מבעיות אלה חמורים יותר. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של המזיק קצר. זה לא נועד להיות מועיל לך בדרך כלשהי אז לא מאמינים מילה אחת שכתוב. . זה הכל שקרים. על פי המפתחים, טפסים מקוונים חינם שלך מספק גישה קלה למגוון צורות מסמך להדפסה. . כן, זה נשמע מועיל אבל זה לא נכון. . זה רק חזית כדי לא ליפול למלכודת של ההאקרים. לנקוט בפעולות נגד app מטעה ולהסיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

חוטפי נכנס מאחורי הגב, אבל פעם, זה בלתי אפשרי לא לשים לב את נוכחותה. הגלישה שלך לחוות שינויים באופן משמעותי, ולא לטובה. עבור אחד, אתה לא יכול להיפטר באתר Search.hyourfreeonlineformspop.com, אשר הופכת את הצל המקוון שלך. הוא מופיע בכל פעם אתה אפילו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך. . זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה זה בין התוצאות כאשר אתה מקליד בחיפוש. זה בכל מקום.

Search.hyourfreeonlineformspop.com אפילו לוקח המקומות של המנוע הקודם שלך דף הבית, חיפוש בלי לבקש את רשותך. אתה רק פותח את הדפדפן שלך יום אחד לגלות מחדש כבר יושם. איך עובד החוטף זה אף פעם לא מבקש את האישור שלך על השינויים שהוא מבצע. זה מה שזה יראה לנכון ונותרו הדעה שלך לא רלוונטי.

Remove Search.hyourfreeonlineformspop.com

The Search.hyourfreeonlineformspop.com Virus

תאר לעצמך מה reshuffles האלה לעשות פעילויותיך באינטרנט. . הכל הפוך. לא יכול לעשות צעד באינטרנט יחיד ללא החוטף היה שם כדי להפריע. כל זה, כמובן, השלכות. הביצועים של המחשב שלך מחמיר. המחשב מתחיל לקרוס ומקפיאים לעיתים קרובות. זה אפילו אתחול מחדש ללא אזהרה. חלק מהיישומים שלך ייקח המון זמן כדי לטעון אם הם העמיסו את גבוה אפילו את חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב.

כל זה בגלל החוטף מגעיל. . זה נחמד. השאלה היא אתה הולך לתת לזה להימשך הורס את החוויה המקוונת שלך או אתה הולך לקחת את. העניינים לידיים שלך ולהסיר אותו פעם אחת ולתמיד. אנו מציעים שתעשה את האחרון. אחרת, והמצב ימשיך על החמרה עד כדי שתתחיל הימנעות להשתמש המחשב האישי שלך. אל תתנו לזה לקרות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב לתמיד.

איך החוטף להיכנס? היא לא תופיע פתאום, למרות שזה אולי נראה ככה. המזיק נכנס במחשב שלך באמצעות תחבולות ועידון. היא משתמשת בטקטיקות חשאי כמו חבילות freeware, הודעות דוא ל זבל, דפים פגום, מקורות להורדה לא מאומתים, עדכונים מזויפים, טורנטים מפוקפקים, פרסומות זדוניות, וכו ‘

אם אתה רוצה להגן על עצמך מפני זיהום אחר, אתה צריך להיות ערניים יותר . אל תזרקי התראה לרוח כאשר אתה נמצא במצב מקוון. להיזהר מה אתה לוחץ על ודפים מה לך לבקר. תמיד לקרוא מה אתה מסכים. כל זיהומים מתפללים להזנחה שלך. אינם מעניקים אותו. לבחור דריכות. זה מונע זיהומים משם. רשלנות מזמין אותם פנימה

הסרת התקנה של Search.hyourfreeonlineformspop.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.hyourfreeonlineformspop.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.hyourfreeonlineformspop.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *