By | October 19, 2017
Remove Search.hwildforscrapbooking.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.hwildforscrapbooking.com. המדריך להסרת Search.hwildforscrapbooking.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

נותן Search.hwildforscrapbooking.com תחליף גלישה באינטרנט. פלטפורמת משלב את הפונקציות של מנוע חיפוש עם המאפיינים של סרגל כלים. השדה חיפוש הוא נקודת המרכז, כמו שצריך להיות. תחת זאת, יש סרגל קישורים עם כפתורי גישה מהירה לאתרי האינטרנט הבאים: Gmail, Yahoo, אמזון, פינטרסט, חוברת גזירי עיתונים והדבקות, Smilebox, גרוטאות בנות ו לילו’ש. בחלק העליון של האתר, יש הכלים מוטבעים. הוא כולל של שדה חיפוש נוספים וקישורים וידג’ט מזג אוויר, פורטל חדשות של פלטפורמות נושאיות הכלולים סרגל הקישורים הנ. אגב, הנושא של Search.hwildforscrapbooking.com הוא תרבות ואמנות. אם התחביב שלך היא לעשות אמנות בעבודת יד, פלטפורמה זו יהיה מתאים לך. עם זאת, יש דירוג אבטחה נמוכה.

המחקר גילה כי Search.hwildforscrapbooking.com מחובר החוטף. מטרות התוכנית חמקנית דפדפני אינטרנט. זה יכול להשפיע על הקצה של Microsoft, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, Apple Safari, ולקוחות הגלישה אחרים. חוטפי שינויים במנוע החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל Search.hwildforscrapbooking.com. זה נותן את היכולת לשבש תוצאות החיפוש. זה יוסיף אתרי אינטרנט נתמך בין התוצאות בפועל לשאילתות שלך. חלקם עשויים להיות לא רלוונטי פניות שלך… חשוב מכך, חלק התחומים בחסות עלול להיות מסוכן לבקר.

כנ ל לגבי אתרי אינטרנט Search.hwildforscrapbooking.com חוטפי תומך באמצעות מודעות. התוכנית נוכלים יוצרת פריטים מוקפצים, פופ-unders, קופון תיבות, freebies, השוואה, וידאו, צף, המעבר, interstitial, הקשרי, ופרסומות מוטבעת למטרות קידום מכירות. . הם מובילים לאתרי אינטרנט נתמך. כדי למשוך את תשומת לבם של המשתמשים, החוטף Search.hwildforscrapbooking.com מראה עסקאות טיעון עבור סחורות שונות. זה מקיף את הבגדים, אביזרים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, מכשירים טכנולוגיים, משחקים, צעצועים ועוד. אל תאפשר בשיווק ותמחור טריקים השיפוט שלך טוב יותר. המודעות הם מסוכנים ויש להימנע.

Remove Search.hwildforscrapbooking.com

The Search.hwildforscrapbooking.com Virus

גם אם לא תבקרו את ההצעות קניות מפוקפק, אתה עדיין ייחשף לסיכון אבטחה. החוטף Search.hwildforscrapbooking.com יש יכולות מעקב. זה ירשום את הנתונים שתזין את דפדפן האינטרנט שלך, כמו גם את הקלט שהלקוח שלך מאחסן לפי ברירת מחדל. המידע שבכלי סמויה תועמד כולל שלך ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, דואר אלקטרוני, מספר טלפון, שמות משתמשים, סיסמאות, ואישורים פיננסיים. הישויות מאחורי האתר Search.hwildforscrapbooking.com יש disclaimed אחריות על בעיות הקשורות לאבטחה. התחום רשום Eightpoint טכנולוגיות בע מ, חברת איי קיימן. השירות מסופק על ידי קוטביות טכנולוגיות בע מ, חברה של לימסול, קפריסין.

ההיבט האחרון שעלינו לפתור הוא איך החוטף Search.hwildforscrapbooking.com היא התפשטה. ישנם כמה וקטורים הפצת שעליך לדעת אודות. רוב תוכנות זדוניות זה מופץ באמצעותם. הראשונה, היא bundling נפוצים ביותר. ניתן למזג את הכלי מוצל עם עוד פיסת תוכנה. הלקוח להורדה ניתן freeware, shareware או תוכנה פירטית. זה יכלול את כלי נוסף בתור בונוס. תהיה לך האפשרות להתקין אותו יחד עם כלי המיועד שלך, או הצטרפות. הגדרת ברירת המחדל יהיה להמשיך בהתקנה. כדי לשנות את ההעדפה, תצטרך למצוא התניות והתנאים.

דרך נפוצה אחרת כדי להפיץ תוכנות זדוניות היא באמצעות דוא ל זבל. החוטף Search.hwildforscrapbooking.com עשויים להיות מוסתרים מאחורי מצורף להודעה מזויף. השולח לתאר את הקובץ כמסמך מסוג כלשהו ובקשו לך להציג אותו מיד. אם תפתח את הקובץ המצורף, התוכנית מבודד לקבל גישה מיידית אל המחשב שלך. בעת קבלת דואר בלתי צפוי, אתה צריך לעשות בדיקה כדי לאשר את אמיתותה. חפש שם השולח, את אנשי הקשר שהוא סיפק. החלופה האחרונה הוא לארח החוטף באתר אינטרנט. התחום יוגדר כדי להתחיל בהורדה שלו ולהתקין בעת הזנת. עליך להיות זהיר על אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר, והקישורים שתעקוב אחר.

הסרת התקנה של Search.hwildforscrapbooking.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.hwildforscrapbooking.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *