By | July 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.heasytowatchnews2.com. המדריך להסרת Search.heasytowatchnews2.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Search.heasytowatchnews2.com? הסיבה לכך היא חוטפי דפדפן פלש לתוך המחשב שלך. זה ידוע כדי לשנות את הגדרות הדפדפן, כמו גם לקבל נתונים כגון היסטוריית אינטרנט, גלישה הרגלים, שאילתות חיפוש, וכו ‘. היא משתמשת במידע זה כדי ליצור סוג ספציפי של תוכן פרסומי אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על…

הקורבנות של Search.heasytowatchnews2.com ימצאו את עצמם נמשכים את המודעות המוצגות ופריטים מוקפצים לעיתים קרובות לקדם מכירות, ומבצעים בלעדיים קופונים מיוחדים, הצעות, מהבהב הודעות, עדכונים מזויפים, וכו ‘. המטרה העיקרית של חוטפי דפדפן היא ליצור הכנסה בשיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה. מה עוד, החוטף הזה יש את היכולת להחליף את דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים, מנוע החיפוש המועדף עם הדף Search.heasytowatchnews2.com.

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ בדרכים רבות. העניין הוא, זה לא יכול להדביק את המחשב שלך בלי שאתה נותן את זה. זה נכון. ? איך זה גישה. לא משנה אם עשית את זה ביודעין או לא. הדרכים הנפוצות ביותר על מנת לפתות אותך להכניס, הן על ידי חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, דוא ל זבל, קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, וכדומה

על מנת למנוע זיהום חוטפי פוטנציאליים, אנו ממליצים לך לבחור תמיד מתקדם או התקנה מותאמת אישית בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. זו מאפשרת לך שליטה מלאה על מה למעשה מקבל מותקן במחשב שלך, עושה את זה בלתי אפשרי עבור תוכנות זדוניות מוסתרים אפשרתן מעיניהם. כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל תוכנית או יישום לא נחשפה בעבר הצרור שהורדו. אותו הדבר עבור כל תוכנה שנראה לך חשוד או מיותר.

חוטפי דפדפן לא נחשבים להיות מאוד מסוכן. הם אינם וירוסים אמיתיים, כי הם משפיעים על הדפדפן שלך בלבד, לא מערכת המחשב כולו שלך. . עדיין, זה לא אומר שהם אינם מזיקים. אתה לא צריך המזיק זה במחשב האישי שלך. ככל שתשאיר אותו להסתובב חופשי במחשב שלך, יותר גרוע תקבל את השפעתו. זה יפיק יותר ויותר מודעות כי בסופו של דבר יווצר עומס המערכת לנקודה של מתרסק לחלוטין. זה יתחיל עם האטה של מהירות החיבור לאינטרנט, ואחריו בריצה איטית של תוכניות ויישומים שלך. וזה לא הכל.

המודעות ואת פריטים מוקפצים שנוצרו על ידי Search.heasytowatchnews2.com עשוי להפנות אותך למקורות שעלול להיות מסוכן, המסוגלים לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים המבקשים לגנוב את המידע הפרטי שלך ולמכור אותו לצדדים שלישיים למטרות רווח. אם ברצונך למנוע השלכות כאלה, עליך להסיר טפילים זדוניות מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אנחנו יכולים לעזור לך במשימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות הבאות.

הסרת התקנה של Search.heasytowatchnews2.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.heasytowatchnews2.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *