By | January 24, 2018
Remove Search.hdirectionsandmap.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.hdirectionsandmap.com. המדריך להסרת Search.hdirectionsandmap.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.hdirectionsandmap.com הוא מנוע החיפוש הכולל כפתורי גישה מהירה כדי פלטפורמות פופולרי ושימושי. ישנם 2 ברים מוטבע קישורים. הראשון, ממוקם מתחת לשדה החיפוש, מתן גישה מהירה אל האמזונס, Gmail, גוגל מפות, מפות של Bing, Geico ויוטיוב. הסט השני של קישורים מוכללת של הכלים מוטבעים. זה מספק קישורים WeatherMap, כשאני מקבל חדשות טובות שלי, פייסבוק, הפלטפורמות עבור כיוונים ומפות המפורטים לעיל. שתי קבוצות של כפתורי גישה מהירה לשתף כמה אתרי אינטרנט נפוצים בגלל הכלים מוטבע מיועד יהיו זמינים תמיד. אם אתה נוסע בתדירות גבוהה, Search.hdirectionsandmap.com יהיה נוח לך. אנו ממליצים על הפלטפורמה. על פי חוקרי האבטחה, זה קשור עם החוטף דפדפן.

אם נמצאו Search.hdirectionsandmap.com סט הפוף לדף הבית ברירת מחדל מנוע חיפוש בעת החלפת במחשב שלך יום אחד, נפלת קורבן לתוכנית חתרני. הרבה משתמשים כבר מתלונן שזה קרה להם. החוטף יכול להגניב את דרכו לתוך המערכת שלך מבלי שיבחינו. ישנם מספר דרכים שזה יקרה. הטכניקה המועדפת עליך נקרא bundling. Freeware, shareware ותוכניות פיראטיים יכול לפתות אותך מסכים להתקין את הכלי נוכלים למחשב שלך. הם מציעים זה כבונוס וכלול אותו עבור התקנה לפי ברירת מחדל. אם תשמיט את קריאת תנאי בעת עיבוד התוכנית של בחירה, תישאר מודע כי כלי שירות אחר הוא אמור להיות מותקן במקביל עם זה.

Remove Search.hdirectionsandmap.com

The Search.hdirectionsandmap.com Virus

דוא ל זבל העברה החוטף Search.hdirectionsandmap.com עם העזרה של קבצים. התוכנית חמקנית מוסתרת מאחורי מסמך לכאורה אשר השולח יצרף הדוא. במקרים רבים, שולחי דואר זבל לסלף לארגונים וחברות לגיטימית. פעולה זו מסייעת להפוך את ההודעות שלהם נראה אמיתי. כדי לאשר כי מכתב נתון מגיע מהישות נאמר להיות מן, להגיה את הקשר הזמינים. כתובת המייל הוא הסימן הטוב ביותר, כפי בקלות ניתן להעתיק נתונים אחרים. הדרך הקלה ביותר כדי להפיץ את החוטף היא דרך נסיעה הורדות. הזנת אתר אינטרנט פגומה או בעקבות קישור פרוצים יכולים להיות מספיק כדי שהתוכנית מאיים להעביר למערכת שלך. אתה צריך להיות זהיר על מקורות מקוונים שאתה בוטח. עושה את המחקר שלך במידת הצורך.

החוטף Search.hdirectionsandmap.com היא תוכנית תמיכה ב- ad. זה יראה שאתה מפתה מציע עבור פריטים שונים, כולל ביגוד, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, אביזרים, גינון ציוד, משחקים, צעצועים, אלמנטים דקורטיביים, ועוד רבים אחרים. מבצעי נבחרים יובא דרך מודעות. המסך יהיה מוצף עם פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קופון תיבות, בתוך השורה, הקשרי, צף, interstitial, המעבר, השוואה של סוגים אחרים של מודעות על בסיס קבוע. . זה יהיה מטרד בהתחלה, אבל זה יהפוך גם מסיח את הדעת ולא פולשניות להתמודד עם הזמן. יתר על כן, המודעות מהווים איום אבטחה פוטנציאליות. הם יכולים להוביל אתרי תוכנות זדוניות חלוטים. האנשים מאחורי Search.hdirectionsandmap.com חשבון עבור פלטפורמות שהם לקשר.

האתר Search.hdirectionsandmap.com שייך לחברת איי קיימן בשם Eightpoint טכנולוגיות בע מ שירותי פרסום מופצים תחת רישיון בלעדי על ידי קוטביות טכנולוגיות בע מ, חברת לימסול, קפריסין. שתי הישויות החליטו לא לקחת אחריות על בעיות הקשורות לאבטחה. הבעיות האפשריות סביב חוטפי כוללים קבלנות תוכנות זדוניות, נתקל רגיש קלט דלף. התוכנית חשאית מתעד את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, פרופיל דמוגרפי, תושבות, חשבון דוא ל, מספר טלפון, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים ופרטים אחרים. הבעלים של החוטף Search.hdirectionsandmap.com למכור את המידע שנאסף על דארקנט השווקים.

הסרת התקנה של Search.hdirectionsandmap.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.hdirectionsandmap.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.hdirectionsandmap.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *