By | November 23, 2017
Remove Search.hcouponsimplified.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.hcouponsimplified.com. המדריך להסרת Search.hcouponsimplified.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף Search.hcouponsimplified.com אינו מבשר רעות על העתיד. רואה את זה בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע של דפדפנים שלך הוא סימן ברור של זיהום סייבר. . כן, יש לך טפיל על הלוח. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. החוטף והן על מראה הדף הולכים יד ביד. בגלל זה המראה של האתר הוא רמז. סימן אזהרה אתה חייב לשים לב ברגע אתה מבחין. עליך לנקוט בצעדים מיידית נגד הזיהום. ולא עושים דבר. התעלמות את הסיכון שזה מהווה רק ייתן חוטפי מספיק זמן כדי להסלים ולגרום לך נזק בלתי הפיך.

אם הדברים יוצאים מכלל שליטה, והמצב להחמיר. תתמודד עם הרבה זמן קשה להסיר את הפורץ מדי. אין לשים למעלה עם התעלולים שלו אבל לעשות את המיטב כדי לנקות את המחשב שלך. חוטפי עשויים להופיע גם מועיל ולא מזיק אבל זה בהחלט לא. זו היא תוכנית זדונית. אנחנו מדברים על תוכניות כאלה, שפותח על ידי נוכלים. את חושבת היצירה של הפושעים יכול להיות לא מזיק? כמובן, לא. לכל אחד יש מטרה כלשהי ולא אחת טובה. תעשה לעצמך טובה, אל תהפוך להיות חלק הערכה של ההאקרים. למצוא היכן המזיק מגעיל מסתתר ולהסיר אותו על המקום. ללא דיחוי! עיכובים להוביל חרטה.

ברגע חוטפי מזין, פעילויותיך באינטרנט פונים גיהנום. דבר זה אותו הדבר יותר. כי אתה כבר לא אחראי על דפדפנים משלך חוטפי מזריק כולם ועושה כל מיני שינויים לא מורשים. בגלל זה אתה תקוע עם Search.hcouponsimplified.com האתר כמו שלך מנוע חדש של דף הבית, חיפוש. לא שמת אותו שם. חוטפי עשה. זה עכשיו שולט איזה תוצאות החיפוש שאתה רואה.

אל תחשבו התוצאות שאתה מסופק בטוחים. רובם בהחלט לא. ההאקרים השתמש החוטף כדי להגביר את התנועה אל דפים מסוים אז הם יכולים להשיג הכנסה לשלם לכל קליק. לכן המזיק מראה השחטת תוצאות. אם תלחץ, משלמים crooks. הם משלמים יותר עבור כל דף מוצלת שאתה מקבל מנותב אל, תאמינו לנו, אתה מקבל הופנה הרבה.

Remove Search.hcouponsimplified.com

The Search.hcouponsimplified.com Virus

גלישה באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית, כפי שאתה סובל האוויריות. תוצאות מוצלת לכסות את המסך כולו. אתה נאלץ לבקר טונות של דפים חשודים. בוא לא נשכח הפרסומות. חוטפי מציף אותך גם עם אין ספור פרסומות על בסיס יומי. דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. תוכלו להתחיל הימנעות המחשב האישי שלך, אם להיות כנה, זה כנראה לטובה. כל עוד נשאר החוטף אתה תמיד חשופים לסיכון תוכנות זדוניות. להסיר אותו, והכל יחזור לקדמותו. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר המגיפה לתמיד.

חוטפי מזין מכונות של הקורבנות דרך עידון והולכת שולל. זה הופך את האמצעים הישנים אבל זהב של חדירה כמו חבילות freeware, הודעות ספאם, מודעות מזויפות, עדכונים מזויף, דפי פרוץ, קישורים, ועוד. אבל מה שצריך ביותר להצליח היא חוסר הזהירות שלך. בלי זה, אף אחת מהשיטות הנ ל יעבוד. אינם מעניקים אותו. לעשות את ההפך, להיות ערניים במיוחד. . תיזהר עם מה אתה לוחץ

תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת עדכון של program/. להתרחק דפי מוצל. השתמש מקורות אמינים בלבד. לעולם לא לפתוח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, אל תוריד את ההחזקות שלהם. כנ ל לגבי הודעות בספק ברשתות חברתיות. להיות תמיד על המשמר. נוכלים לא יכול להצליח בלי שיתוף פעולה לא פעיל. אל תגרום שלהם עבודה קל יותר להיות רשלנית, עושה את עצמך למטרה קלה.

הסרת התקנה של Search.hcouponsimplified.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.hcouponsimplified.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.hcouponsimplified.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *