By | April 19, 2018
Remove Search.gmx.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.gmx.com. המדריך להסרת Search.gmx.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של הדף Search.gmx.com הוא חדשות רעות עבור המערכת שלך. זה מצביע על הנוכחות של זיהום סייבר. . כן, אתה כרגע נגוע חוטפי דפדפן ולפעול מהר יותר אתה נגד זה, הכי טוב. לקבל את התצוגה קבוע של Search.gmx.com כאות אזהרה, לשים לב לזה. ברגע תבחין זה משתלט על דפדפנים בעבר אמין שלך, לנקוט בצעדים. חוטפי אינם משהו שאתה הייתי נהנה על הלוח. הם חטטנים, זדוני, ומסוכן, וזה מעצבן. האחד שאתה תקוע עם הוא לא שונה. למצוא היכן הוא מסתתר בהקדם האפשרי ומחק אותו לפני מצבך מחמיר. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה עכשיו הדברה משתמשת כל שנייה על הלוח כדי להשחית את המערכת שלך ולגרום לנזק. לא ניתן יותר זמן לעשות זאת. למצוא איפה זה אורב ומחק אותו על המקום. עיכובים להוביל חרטה.

לאחר התקנה מוצלחת, זיהום זה לא לבזבז זמן. הוא מיד מתחיל עושה בלגן ענק. הכל מתחיל את חווית הגלישה שלך אשר הופך לסיוט. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה רואה את הדף Search.gmx.com. זה בכל מקום. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה מפריע. . זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה . זה שם כשאתה מקליד בחיפוש אתה מקבל הופנה אליו כל הזמן. האתר אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב. אבל זה לא הכל. המסך שלך מכוסה לגמרי גם עם כל מיני מודעות. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, הצעות, טקסטים, מודעות וידאו, וכו ‘. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבד על פריטים מוקפצים. דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי.

Remove Search.gmx.com

The Search.gmx.com Virus

מודעות מופיעים כל הזמן, פקיעה וחסימת תוכן הדפים. לפעמים הם אפילו מופיעים מתחת הסמן של העכבר. אם תלחץ, להחמיר את הבעיה שלך. מודעות אלה אינם אמינים. רובם ממומנים ולספק לזיהומים יותר. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להזמין הדברה יותר במחשב האישי שלך. אל תלחץ על כלום. עם חוטפי על הלוח, אתה כל הזמן נחשפים תוכנות זדוניות סיכון. פעילויותיך באינטרנט ביעילות הרוסות. ובכל זאת, את הפעילויות הלא מקוונים שלך מושפעים גם כן.

עקב מעשי קונדס של החוטף, המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא אזהרה. זה מתחיל מתקשה להציג כל תוכן בצורה נכונה. חוטפי בעיקרון מונעת ממך שימוש במחשב שלך בוהן במצב לא מקוון. לא משלים עם זה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר הדברה בהקדם האפשרי. שמקדימים הסרת, יותר טוב. אל תהססו. לפעול עכשיו!

איך החוטף להיכנס? קודם כל, האתר Search.gmx.com הופיע רק מפני חוטפי כפה את זה עליך. אבל החוטף עצמו כבר היה בתוך המערכת שלך. איך זה הגיע לשם? זה היה מותקן. על ידי לך. אתה כנראה לא זוכר התקנת המזיק הזה וזה נורמלי. הוא רימה אותך. זה לא לחשוף עצמו בהתחלה כדי לעבוד אתה. . ברור, זה הצליח עם רק בגלל חוסר אחריות להבחין במשהו.

החוטף היה כנראה יחד עם תוכנית אחרת אשר אתה הורדת והתקנת במחשב האישי שלך. אולם, אתה היית ממהרת, לא לקח את הזמן כדי לקרוא את התניות והתנאים כפי אתה אמור. אתה לחצת “אני מקבל” מיד, לא? . זאת טעות ענקית אל תיתן לזה לקרות שוב. הטכניקה שמגבילים יעיל רק בגלל הרשלנות של המשתמשים. זכור לפעם הבאה שתחליט להתקין משהו במחשב האישי שלך.

הסרת התקנה של Search.gmx.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.gmx.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.gmx.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *