By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search Bay Extension. המדריך להסרת Search Bay Extension עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Search Bay Extension אינה מועילה. תוסף זה נופל תחת המטריה של תוכניות רצויות הגורים. אולם, המילה “פוטנציאל” הוא מיותר לחלוטין. Search Bay Extension היא תוכנה זדונית בהחלט, אין מקום מוצמד על דפדפנים שלך. אם יש לך את זה, אתה חייב לקחת פעולות מיידיות. גור אינה משהו שתאהב שיש על הלוח. היא גורמת כלום אבל בעיות וכאבי ראש. . הכל הפוך, אתה כבר לא מסוגל לגלוש באינטרנט בבטחה ובשלום. תעשה לעצמך טובה ולהסיר את הסיומת מציקים בהקדם האפשרי. זה לא נועד להיות מועיל לך כלשהו בדרך. ההיפך הוא הנכון. הוא נוצר רק על ידי נוכלים עם אג’נדות זדוני. לא להיות חלק של ערכת שלהם. ברגע תזהה את abended Search Bay Extension על דפדפנים בעבר אמין שלך, להתחיל לחפש דרך החוצה. ככל שנחוץ, מצבך מחמיר. לקחת את העניינים לידיים שלך, להגן על המחשב שלך מפני המגיפה הזו.

בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר יעזור לך להיפטר Search Bay Extension לתמיד. אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים, אתה יכול גם להוריד תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות אבל אין לך הרבה זמן. אז באיזו אפשרות תבחר, פשוט לבחור מהר. עיכובים להוביל חרטה.
ברגע Search Bay Extension המצורפת מקבלת דפדפנים שלך, הכל משתנה. המזיק עושה בלגן מוחלט של חווית הגלישה שלך. לפתע פתאום, דף הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש החליפו עם תחום מפוקפק אחר. מרגע זה ואילך, תוצאות החיפוש אתה מסופק לא אמינים. הכלבלב משחית אותם. אתרים מפוקפקים לשלם הרבה כסף עבור הקישורים שלהם תוצג בחלק העליון. אם תלחץ, יכול להחמיר את המצב שלך.

כמו כן, ישנם הרבה ערכים מזויפים בין התוצאות שלך. ערכים אלה הן פרסומות של צד שלישי למעשה אבל הם לא מסומנים ככאלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני. אתה לא יכול לדעת אילו תוצאות בטוח, אשר נפגמו. אלא אם כן לחיצה, לחיצה על זה יותר מדי סיכון גדול. אל תשלי את עצמך לחשוב. זה הכל, למרות זאת. כמובן, לא. מלבד משחית את תוצאות החיפוש שלכם, הכלבלב גם מזריק את הדפים שבהם אתה מבקר עם טונות של מודעות אחרות. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, הצעות, וכו ‘, ועוד. אל תסמכו על הפרסומות האלה. ההאקרים מאחורי Search Bay Extension הן את הכסף שלך. הם מנסים לפתות אותך לתוך רכישת מוצרים שאינם קיימים, תוכנות זדוניות, overprices סחורות, וכו ‘. לחץ על כלום אלא אם אתה רוצה להחמיר והמצב רע כבר. הסר את הסיומת בהקדם האפשרי. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. עשה זאת כעת!

? אתה תקוע עם Search Bay Extension? השירות הזה היה לי בהורדה הרשמי של חנות האינטרנט של Chrome, אבל זה כבר לא המקרה. כיום, הכלבלב מקבל מופץ באמצעות שיטות חשאי. זה נוסע באינטרנט ארוזות בתוכניות אחרות או הסתרה של עונשים שלא אומתו. . זה גם התפשט דרך malvertising אם אתה מקבל מנותב לדף, אשר מציג מוקפץ אומר “הוסף […] סיומת לעזוב”או”כמה שינויים לא יישמרו אם תסגור חלון זה”, כן. השתמש מנהל המשימות שלך כדי לצאת האתר ולאחר מכן להתחיל פגישה חדשה. לא לחץ על דבר שאתה רואה על אתרים. גם אם אתה לוחץ על “לא” או “קרוב”, הסיומת. עדיין ניתן להוריד. הדרך היחידה לצאת בשלום היא להשתמש מנהל המשימות שלך. לעשות את זה אל תתנו האקרים להטעות אותך. לעשות את המיטב כדי לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת התקנה של Search Bay Extension

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search Bay Extension מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *