By | October 31, 2017
Remove Sax.perfonspot.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Sax.perfonspot.com. המדריך להסרת Sax.perfonspot.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה כל הזמן מופגזים טונות של פרסומות שסופקו על-ידי Sax.perfonspot.com? האם לקבל הופנה לדפים מוצל בכל פעם שתעבור למצב מקוון? אם כן, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב בנמלים זיהום. פרסום אחד, ליתר דיוק. המזיק הצליח להיכנס המחשב, חדירות באינטרנט ההשלכות של נוכחותו. לחרדה. פרסום מזיקים אינם קשה להתמודד. במיוחד עם הזכות לקבוע הנחיות ותגובות בקש, לך אין בעיה להתמודד עם הזיהום. אבל פעולות מיידיות מכריעים. זכור את זה.

אם אתה נותן adware מספיק זמן על הסיפון, שהם יחריפו, והמצב להחמיר. חדירות שתתמודד יהפכו יותר ויותר. הבעיות שגורם המזיק יגדל בחומרתם גם כן. אל תתנו לזה לקרות. ברגע תזהה את האתר Sax.perfonspot.com, קח את זה בתור אזהרה, לשים לב לזה. למצוא היכן מסתתר adware מגעיל ומחק אותו על המקום. אם לא, אתה תתחרט על זה עיכובים להוביל חרטה.

Adware הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט. לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר. את המסך כולו מכוסה כרזות, מבצעים, הצעות, טקסטים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, מבצעים נהדרים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, וכו ‘. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על פרסומות. בכל פעם שאתה לוחץ על מודעה, ההאקרים מאחורי הזיהום לצבור רווחים. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. תלחץ, נוכלים לקבל כסף. אתה מקבל הופנה לדף מוצל, crooks לקבל יותר כסף. יש עוד, בכל זאת דבר שנוצר על ידי adware אינו אמין. רוב הקישורים המודעות פגומים בהחלט ולספק תוכנות זדוניות. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להוריד עוד טפילים במחשב האישי שלך. . זה הדבר האחרון שאתה צריך

Remove Sax.perfonspot.com

The Sax.perfonspot.com Virus

המחשב כבר יתארחו עקב הדברה שאתה כרגע תקוע עם. הוא מפגר, קורסת כל הזמן. תוכניות לקחת הגילאים לטעון. המערכת שלך מאותחל מחדש ללא סיבה נראית לעין. . זה סיוט… לא לסבול את זה. זה רק יהפוך יותר ויותר גרוע ככל שעובר הזמן. לנקוט בצעדים עכשיו. להשתמש במדריך שלנו להסרת easy-to-בצע בסוף מאמר זה ולנקות את המחשב שלך פעם אחת ולתמיד. לעשות את זה עכשיו Adware מסכנת גם את המידע הפרטי שלך בריגול שלך שולחים כל כך שהוא מוצא את המפתחים שלה. אל תיתן לזה לקרות. להיפטר הווירוס.
איך אתה? נדבק עם זה?

האתר Sax.perfonspot.com הופיע בגלל adware. אבל איך adware עצמו נכנס? זה לא נראה כמו קסם. זה היה הכנס על ידי לך. Adware היא תוכנית והוא צריך רשות ממך. כדי להיכנס. כמובן, לא היית נותנת אותה בהתנדבות, ולכן המזיק מבקש זה בצורה שקטים ועלוקות. זה בעיקרון תרגילים שיסכים. הופכת את האמצעים הישן אבל זהב של חדירה כמו קישורים פגומים, דפים, לזייף עדכוני תוכניות, הודעות דוא ל זבל, טורנטים לגיטימי, חבילות shareware freeware/, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכדומה

כל השיטות האלה יפעל אם אתה לספק חוסר הזהירות שלך. אבל אף אחד מהם לא מספיק טוב. להצליח בלעדיה. אתה רואה לאן אנחנו הולכים עם זה? להיות רשלנית, ודעתך מוסחת רק מוביל לזיהומים. אם אתה אומר כן לכל דבר מבלי לקרוא אותו קודם, אתה פותח את הדלתות של המחשב תוכנות זדוניות. לא להקל את העבודה של הפושעים. להיות ערניים יותר ולשמור את המחשב מווירוסים.

הסרת התקנה של Sax.perfonspot.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Sax.perfonspot.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Sax.perfonspot.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *