By | January 31, 2018
Remove Saerch.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Saerch.net. המדריך להסרת Saerch.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Saerch.net הוא סימן ברור כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. יש לך החוטף דפדפן על הלוח ואת המראה של הדף הוא דרכו של חשיפת עצמו. אם אתה רואה את האתר כל הזמן, לקבל את העובדה המחשב נגוע ולהתחיל לחפש דרך החוצה. החוטפים הם בעיקר לשמצה. מציק מאוד, ולא הם, אבל הם גם מסוכנים. אל תזלזל האיום שמהווה המזיק הזה. ככל אתה מתעלם ממנה, יותר זמן זה חייב לגרום לך צרות.

ברגע תזהה את הדף Saerch.net, קח את האזהרה. להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף, כשתמצא אותו, למחוק אותו באופן מיידי. אל תחכו קצת לחוות כל הבלאגנים שהמזיק הזה הכין עבורכם. הם עשויים הפעילו קטן אך בסופו של דבר, דברים להחמיר, להחמיר. להגן על עצמך בזמן זה לא מאוחר מדי. מוקדם יותר זה המזיק הוא נעלם, כך טוב יותר עבורך ועבור המחשב שלך.

לאחר המגיפה הזו נוחתת על הסיפון, הגלישה שלך כולה חווים שינויים. חוטפי מדביק כל דפדפנים שלך. זה כולל שלושה הנפוצות ביותר מביניהן, כלומר מוזילה, כרום ו- Internet Explorer. אבל זה זיהום ידוע כדי להיות מסוגל להתפשר בכל דפדפן אחר גם כן. זה מוסיף תוסף מציקים שלה ובכך לקחת שליטה מלאה על החוויה המקוונת שלך. בתור התחלה, תבחין שינויים שבוצעו בהגדרות אשר לא תסכים. הטפיל לא חייבים לבצע שינויים. אז, הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש עם הדף Saerch.net. האתר הזה הופך את הצל המקוון שלך.

Remove Saerch.net

The Saerch.net Virus

כל הזמן אתה כל-כך כמו מגע באחד הדפדפנים שלך, הדף יצוץ. . וזה לא לבד. הודות חוטפי, אתה נאלץ לבקר טונות של חלקות מוצלות. . למה? כי בדרך זו נוכלים אינטרנט להגביר תנועה לעמודי מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. על חשבונך. חוץ מזה, הזיהום מזריק דפדפנים שלך עם פרסומות. רבים, מעצבן פרסומות כיסוי המחשב מסך על בסיס יומי. לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל כמו פעם כמו שאתה כל הזמן משתבשות. יתר על כן, גם את הפעילויות הלא מקוונים שלך הם בסכנה.

המחשב, מושפע באופן כללי, זה המזיק. המחשב מתחיל לפגר, לקרוס לעתים קרובות. זה איטי, אתה אפילו לא מצליחה לעבוד במצב לא מקוון. הדרך היחידה לזהות את זה ולחזור לשלוט בגלישתך באינטרנט היא אם תמחק חוטפי לגמרי. לעניין זה, בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה, לא להשלים עם הבלגן הזה אפילו עוד דקה. לעשות את הדבר הנכון. טפיל זה לא נועד להיות מועיל לך ואתה יודע את זה.

? אתה תקוע עם זה המזיק? ישנן טכניקות רבות אשר החוטף יכול להשתמש שמשחרר במערכת שלך. למשל, באמצעות דפים פגום, קישורים, הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, הודעות פרוץ מדיה חברתית, לזייף עדכוני תוכנה, חבילות shareware freeware/, פרסומות של צד שלישי, וכן הלאה וכן הלאה. אם ברצונך לשמור על המחשב בטוח, לשלם תשומת מה אתה לוחץ על, מה אתה מסכים. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Adobe Flash player ואילו במציאות תזמין תוכנות זדוניות. להיות תמיד על המשמר. האינטרנט הוא מלא של טפילים מחכה חוסר הזהירות שלך. אל תתנו את עצמך שולל. האקרים להתפלל עבור הסחות הדעת שלך במהירות. אז לא להעניק להם. רשלנות מוביל לזיהומים. מה לא מוביל לזיהומים הוא התראה.

הסרת התקנה של Saerch.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Saerch.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *