By | September 14, 2018
Remove S.ytimg.com

הנוכחות של האתר S.ytimg.com בדפדפן שלך הוא אף פעם לא סימן טוב. זה אומר כי איפשהו במחשב שלך מבצבצים טפיל מגעיל adware. . זה בזכות תוכנה זדונית זו דף האינטרנט הקיים. פרסום זה אחראי גם על פרסומות פולשניות רבים ההצפה המסך שלך בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. חשוב לציין כי השפעתו זדוני לא יפסיקו עם ספק אינטרנט אחד. בכל דפדפן שיש לך במחשב שלך נגוע על ידי טפיל זה.

ברגע הדברה סייבר פלש, תתחילו חווה בעיות עם חווית הגלישה שלך. מפגרות ואינטרנט איטי יהפוך מופע בתדירות גבוהה. בנוסף, פרסום עשויה להתקין הרחבות דפדפן מוצל, תוספות או סרגל כלים, ללא צורך את רשותך. תוכנות זדוניות כגון זה מתוכנת כדי להציג פרסומות רבות ככל האפשר, על מנת ליצור הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק. עם זאת, adware אינו מאמת את הפרסומות. כלומר, אתה עשוי לקבל הופנה לאתרים חיצוניים חשוד ומסוכן אפילו יכול לבקש כדי לפגוע במחשב שלך.

הטפיל מזיק כזה נמצא לעיתים קרובות מתחבא מאחורי דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, freeware, קבצי torrent, כמו גם נגוע קישורים ופרסומות מוצל. זה הכי טוב לנווט הראשונה של הודעות דוא ל זבל שאתה מקבל. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים קובצי הפעלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל כזה נגוע תוכנות זדוניות תשיק התקפה על המחשב שלך, ברגע שאתה פותח אותם. . זה לא נדיר עבור הודעות דוא ל אמר לטעון שהם מחברות כמו PayPal, eBay או אמזון.

Remove S.ytimg.com

The S.ytimg.com Virus

תמיד לבדוק אם כתובת הדואר האלקטרוני תואם את אחת רשמית. אם זה לא אותו דבר, אל תפתחו דוא ל כזה! אם כן, לך אתן ביודעין תוכנות זדוניות גישה למחשב שלך. דבר נוסף שאנו ממליצים לעשות, הוא לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה כאשר האפשרות זו זמינה. בדרך זו, באפשרותך לשלוט באילו תוכניות מוענקות גישה למחשב שלך. אם יש תוכנות נוספות, ודא שביטלת, שכן זו כמה טפילים סייבר לנסות להתגנב במחשב שלך מבלי שיבחינו בו.

פרסום יכול לקבל גישה למידע אישי כגון, אך לא רק סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, כמו גם היסטוריית הגלישה ובתוצאות החיפוש. ושני האחרים יקר במיוחד כדי הטפיל, כמו כזה מסייע הנתונים ההתאמה האישית של התכנים בדרגה, כך זה נראה אטרקטיבי יותר למשתמש. כפי שהזכרנו כבר, adware אינו בודק אם העמודים בחסות להוביל מקורות המאובטח. לכן עליך להימנע לחיצה על מודעות וקישורים מפוקפק.

ייתכן לחיצה ומאפשר crooks כדי לגנוב את המידע האישי שלך ואת לסכן את האבטחה המקוונת. ככל תישאר במצב סרק, יעשה שום מהלך להסרת טפילים, המצב שלך יקבל יותר גרוע. הדפדפן שלך תיפסק בקרוב פועל כהלכה, עד כדי כך שלא יהיה מסוגל להפעיל בכלל. אתה יכול למנוע את כל הטרחה המגיע יחד עם תוכנות זדוניות כגון פרסומות מוקפצות S.ytimg.com. כל שעליך לעשות, זה יהיה מהיר. להיפטר פרסום מגעיל הזה לפני שיהיה מסוגל לעשות נזקים.

הסרת התקנה של S.ytimg.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר S.ytimg.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר S.ytimg.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *