By | August 8, 2018
Remove Rotumal.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Rotumal.com. המדריך להסרת Rotumal.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדפדפן שלך לאחרונה התחילו להתנהג באופן מוזר? את דף הבית ו מנועי חיפוש הוחלפו דף אינטרנט מותאם אישית? הסיבה מאחורי התנהגות הדפדפן חריגה כזו היא לעתים קרובות זיהום סייבר זדוני. אם אתה מקבל מחדש בקביעות אל הדף Rotumal.com, זה רק מאשר את הפחדים שלך. קיומו של האתר הזה הוא סימן כי החוטף דפדפן מגעיל פלש שטח אינטרנט שלך. זה אינו מגביל שלה להגיע רק סוג אחד של האפליקציה. אין דפדפן מוגן מפני חדירה מגעיל שלה – כרום, פיירפוקס, קצה, ספארי, אופרה, הדפדפן לא מחוסן מפני התקפות זדוניות.

ברגע החוטף מחלחל, זה יתחיל לייצר מודעות מרובות. ככל זה הוא נותן לנדוד ללא תשלום, יותר יגדל מספר המודעות. כל דף שאתה מבקר, תקבל מוצפים עם חלונות קופצים, מהבהב הודעות, ו אפילו מעצבן לספירה הפרעות במהלך סרטון שאתה מנסה לצפות באינטרנט. חוטפי דפדפן ידועים להשתמש בכל האמצעים הדרושים על מנת לספק תוכן אטרקטיבי עבור המשתמש ללחוץ על. . זה למה הוא יגנוב את הקורבן של גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה, כדי להתאים אישית את הפרסומות בהתאם.

האמצעי הנפוץ ביותר של החוטף התפלגות כוללים חבילות תוכנה חופשית, הודעות עדכון מזויפים, קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, וכו ‘. אם אתה נופל מוקפצים חשודים כי הם דוחקים לעדכן תוכנית במחשב שלך על ידי לחיצה על קישור מוצל, זה סביר עדכון מזויף שרוצה להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות.

Remove Rotumal.com

The Rotumal.com Virus

אם מדברים על תוכנה, אם אתה עומד להמשיך עם תהליך ההתקנה, אנו ממליצים בחירה של מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, אתה יכול בקלות בטל תוכניות או יישומי שנראים נראה לך חשוד או אפילו לא התכוונת להורדת מלכתחילה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, תוכנות נוספות הוא למעשה מוסווה תוכנות זדוניות אשר ממתין כדי לקבל גישה למחשב שלך.

בזמן שנוצר המודעות ייראה מושך, אין שום דרך לדעת איפה הם לנתב מחדש את המשתמש. אתה עלול לקבל rerouted למקורות נגועים אשר מבקשים לתת האקרים גישה למחשב שלך. הם מסתמכים על חוסר תשומת לב כדי להשיג את ידיהם פלילית על נתונים יקרי ערך, אז הם יכולים לשתף אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח. החוטפים הם איום על פרטיותך באינטרנט. יש להם את הכוח לשנות הגדרות כלשהן שהם רואים לנכון. מה עוד, הם יכול להתקין הרחבות מפוקפק, הרחבות, סרגלי כלים או שירות מזויף ללא רשותך. לא משנה כמה תנסה לבטל השינויים של טפיל זה בדפדפן שלך, זה יהיה לשווא.

על מנת באמת החזרת השליטה בדפדפן שלך ולחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אתה צריך להסיר את התוכנה הזדונית. שנקדים, כן ייטב. לא להשאיר אותו ללא השגחה לאורך זמן. ככל שתחכו, המודעות יותר זה יהיה מסוגל לייצר. כזו כמות עצומה של פרסומות תגרום לדפדפן לקרוס כל הזמן. במוקדם או במאוחר זה יגיע כל כך עמוסה עם אותם, כי הוא יפסיק לעבוד לחלוטין. אם אתה לא יודע איך להמשיך, אנחנו ממליצים שלעקוב אחרי שלנו ההוראות הבאות כדי לברר כיצד להיפטר של חוטפי דפדפן המעצבן הזה.

הסרת התקנה של Rotumal.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Rotumal.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *