By | December 18, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ROBLOX.COM. המדריך להסרת ROBLOX.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף ROBLOX.COM בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך הוא סימן ברור של צרות. האתר מעיד על קיומם של טפיל חוטפי דפדפן במערכת שלך. השניים הולכים יד ביד, ולכן צריך לקחת את המראה של ROBLOX.COM כאזהרה. ברגע את מזהה את זה, ודא כי החוטף כבר מתחבא איפשהו בין הצללים של המחשב שלך. לשים לב האזהרה הזו. ייטב לך לקבל את העובדה שהמחשב בנמלים טפיל מסוכן ולנקוט צעדים, ייטב.

התעלמות הסיכון תנוחות החוטף הוא טעות ענקית. היא משתמשת בכל שנייה במערכת שלך להשחית את זה. אמצעי הולם ומהיר הם חובה במצב שלך. לא להעניק המזיק יותר זמן במערכת שלך. ברגע תזהה את האתר ROBLOX.COM, למצוא היכן מסתתר חוטפי ומחק אותו במקרה שהתגלה. אחרת, להכין המון בעיות. בעיות אלה יגדלו גם הן מספרים וחומרת ככל שחולף הזמן. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של החוטף קצר. אל תבזבז את זמנך ב לא נחוץ לדיון. ישנם אין ifs, אבל על זה. המזיק חייב ללכת. . עכשיו!

ברגע זיהום זה מזין, הכנת הבלגן מתחיל. לפתע פתאום, תתחילי לשים לב שינויים בהגדרות דפדפן ברירת המחדל שלך שאתה זוכר עשיית… זה כי אתה לא. חוטפי עשה. וזה לא כל כך מאחורי הגב שלך האישור שלך לא היה נדרש. אז, פתיחת הדפדפן האהוב שלך דרך אחת רק כדי לראות את דף הבית המועדף, מנוע חיפוש נעלמו וזה ROBLOX.COM הוא במקומות שלהם. מה שלא תעשה, אתה לא יכול לשנות אותם בחזרה. חוטפי עשויים לטרוף הזה ואין דבר שתוכל לעשות בנידון. חוץ מזה, אתה כל הזמן מנותב מחדש דפים חיצוניים, שהיה לך שום כוונה לבקר בכלל. ובכל זאת, חוטפי מפנה אליהם כי זה מגפיים תעבורת אינטרנט ומרוויח ההכנסות של האקרים.

בנוסף, המסך כולו הוא מכוסה לגמרי מודעות כל צורות ותבניות אשר הופכים יותר במספרים פולשניות יותר עם כל יום שעובר. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. אבל יש עוד. חוטפי מסכנת גם את הפרטיות שלך על-ידי מרגלת אחריך ומעקב אחר כל צעד שלך באינטרנט. יש לו גישה שלך כתובות Ip, כתובות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, חשבונות, הקשורות לדפדפן נתונים, וכו ‘. אם אתה חסר מזל במיוחד, המזיק עשוי לקבל אפילו את הידיים שלו על פרטיך המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. מה יותר גרוע הוא כי הכל חוטפי יש גישה, crooks מאחורי זה יש גישה גם כן.

שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. זרים עם אג’נדות ניתן להשתמש הפרטים על מה שהם רואים לנכון. הם יכולים גם מוכרים אותם לצדדים שלישיים. בכל מקרה, זה לא נגמר טוב בשבילך. אפשר בקלות ליפול קורבן של הונאה כספית או אפילו על גניבת זהות. אל תיתן לזה לקרות. מחק את החוטף לפני שיהיה מאוחר מדי. כדי להיפטר זה באופן ידני, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך אתה? נדבק עם החוטף ROBLOX.COM? יש אין טקטיקה חדירה אחת שמשתמשת זה המזיק. ישנם רבים כגון הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, דפים פגום, לעמית שיתוף, לזייף עדכונים, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכו ‘. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, להיות ערניים יותר. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. להיות זהיר מה אתה לוחץ על ולהוריד מה מקורות שתשתמש. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת עדכון של program/. פשוט להיות בכוננות. דריכות שומרת במחשב שלך. רשלנות חיפזון מזמינים טפילים ב. להפוך את הבחירה הנכונה.

הסרת התקנה של ROBLOX.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר ROBLOX.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *