By | November 9, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר RiskWare.BitCoinMiner. המדריך להסרת RiskWare.BitCoinMiner עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

RiskWare.BitCoinMiner היא זיהום מסוכן מאוד אשר משתמשת recourses PC שלך לשלי מטבע דיגיטלי. זה כורה טרויאני. המזיק מנצל ועבור המחשב שלך כדי לעזור המפתחים להתעשר. חשוב להסיר אותו על המקום. שנקדים, כן ייטב. סוסים טרויאניים הם מסוכנים מספיק כפי שהם. וזו גם כורה. היא משתמשת recourses המחשב שלך אשר מגיע יקר מאוד עבורך.

תהליך הכרייה היא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. זה דורש הרבה כוח חשמלי הגורמת חשבון החשמל שלכם לקפוץ. זה כפולים או משולשים אפילו. חוץ מזה, כל הכוח הזה הופך חום, באמצעות החומרה שלך תחת בטמפרטורות גבוהות מאד מסוכן. אם אין לך מערכת קירור עוצמתי, במחשב שלך להתחמם יתר על המידה, לקרוס. זה בדיוק למה ההאקרים משתמש המחשב למטרות זדוניות שלהם. לא מאפשרים את זה. להתמודד עם הסוס הטרויאני באופן מיידי. עשיית דבר אתה בעצם עוזר crooks, המממנת את העסק שלהם. למצוא איפה אורב הווירוס ומחק אותו על המקום. שנקדים, כן ייטב. לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

RiskWare.BitCoinMiner הוא כורה, כן, אבל גם ללא תכונה זו, הסוס הטרויאני. הוא עדיין מאוד הרסני. זה עושה בלגן מוחלט של המערכת שלך. . תתחילי לשים לב שינויים בהגדרות המחשב שלך שבו אתה לא זוכר שאישרתי. זה בגלל שאתה לא. הזיהום לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים. כך, לדוגמה, זה משנה ברישום המערכת שלך על ידי הוספת and/ או הסרת ערכים.

הסוס הטרויאני גם משנה או נזקים לחלוטין קבצים חשובים, כשהתוצאה היא חלק מהתוכניות שלך לא להיות מסוגל לפעול כראוי. המחשב שלך, באופן כללי, הופך להיות איטית מאוד ולא מגיבים. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. היא קורסת כל הזמן. דפדפנים שלך להקפיא גם. הביצועים שלה היא לא הדרך. זה צריך להיות. אבל זה לא הכל. הסוס הטרויאני גם מרגלת שלך ומפקחת על כל תנועה באינטרנט שאתה עושה. זה מתחיל עושה אז מרגע זה נכנס.

מרגל הוא מה מזיקים אלה משמשים בעיקר עבור. הזיהום יש גישה לכל הפרטים האישיים שלך. מה יותר גרוע, ההאקרים מאחורי זה יש גישה גם כן. הסוס הטרויאני אוספת ושולח את זה של הבנות. זה יכול אפילו אלף להם גישה מרחוק למחשב שלך אז הם עלולים לגרום לך צרות אפילו יותר. אם זה קורה, ופושעי אינטרנט אלה יהיה אחראי על מה שקורה עם המחשב שלך. הם יכולים להפעיל את מצלמת האינטרנט, לרגל אחריך בזמן אמת. הם יכולים לראות מה אתה מקליד. הם יכולים לראות מה יש על המסך שלך, וכו ‘. תעשה לעצמך טובה, אל תיתן את התרחיש הזה להתפתח. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר RiskWare.BitCoinMiner בהקדם האפשרי.

כיצד המזיק להזין מבלי לשים לב ומניעת זה? בדרך כלל, סוסים טרויאניים להסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, אשר נראים כמו החוקיים אך הם לא. ההאקרים להסוות אותם כדי להטעות אותך ולגרום פתיחתם. ההודעות להוות משלוח חשבוניות, מועמדות לעבודה, וכו ‘. לא נופלים למלכודת הזו. אם תקבל הודעת דואר אלקטרוני משולח לא ידוע, תמיד בזהירות גם אם הוא נראה מועיל או מעניין.

איזה נוכלים הדרוש כדי להצליח להדביק אותך, הם שלך במהירות, הסחת דעת, רשלנות. לא מספקים אותם. בחר דריכות במקום זאת. רשלנות מוביל רק תוכנות זדוניות. דריכות מרחיק את כולם. כך, עשה את הבחירה הנכונה, להגן על עצמך ועל המחשב שלך. אם לא תהיה לאף אחד אחר. הכל תלוי בך.

הסרת התקנה של RiskWare.BitCoinMiner

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר RiskWare.BitCoinMiner מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *