By | March 15, 2018
Remove Rexmox.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Rexmox.com. המדריך להסרת Rexmox.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של הדף Rexmox.com הוא סימן ברור של צרות. האתר המצוין שיש זיהום סייבר, שאורב איפשהו במערכת שלך. המזיק adware, ליתר דיוק. זה הצליח מתגלש ב מבלי שיבחינו, עכשיו זורע הרס במחשב האישי שלך. אל תתפסו לחרדה, למרות זאת. . יש לנו חדשות טובות גם בשבילך Adware קל יחסית להתמודד.

הוא גם נחשב פחות מזיק יותר מזיקים אחרים כמו ransomware וסוסים טרויאנים. אם אתה לוקח אמצעים מיידית, לך אין בעיה להתמודד עם הפולש. עם זאת, אין זה אומר כי הזיהום הוא מזיק. כמובן, לא. אם זה היה, זה היה במשפחה תוכנות זדוניות.

כל זיהום גורם צרות והולך כל זיהום בסופו של דבר. משמעות הדבר היא כי אם אתה נותן adware מספיק זמן, זה עלול לגרום לך נזק בלתי הפיך. אל תחכו לתרחיש הזו להתגלות. ברגע תזהה את האתר Rexmox.com, למצוא היכן מסתתר adware ומחק אותו על המקום. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. המזיק יש מקום במערכת שלך, שמקדימים הסרת, יותר טוב.

לאחר התקנה מוצלחת, המזיק מתחיל לעבוד באופן מיידי. אתה יודע מה היא נוצרה? כדי לשרת מטרות זדוניות של האקרים. . להיות ברורה יותר, adware מגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים, bombards אותך עם מודעות כך crooks יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. עם כל אחד שלך לחץ על קישורים, דפי או מודעות, אתם ממלאים את הכיסים של האקרים. זה נכון. אתה הופך מעסיקם. מה יותר מדאיג, אבל זה איך adware בוחר המודעות זה מראה לך.

. ובכן, הוא מציץ? לך. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט, לומד שאתה אוהב. הוא יודע מה הדפים שבהם אתה מבקר, אילו אתרים הם המועדפים שלך, אחד, שאילתות חיפוש מה אתה עושה, הכל. . אז, זה משתמשת במידע זה כדי להציג פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. בדרך זו, הוא יודע שאתה תהיה מתפתה ללחוץ. טקטיקות ערמומי, נכון אבל יש עוד.

Remove Rexmox.com

The Rexmox.com Virus

המידע הרגיש adware גונב ממך עשוי לשמש לא רק למטרות שיווקיות. . זו לא רע, אבל יש משהו יותר גרוע. מה אם ההאקרים לגנוב את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי, ואז לסחוט אותך. או, מה אם הם מוכרים אותו לצדדים שלישיים, אתה מקבל scammed? תסמכו עלינו, יש אין תוצאה אשר אתה תהיה מרוצה. מצפה ההסרה של adware. . זה מה עליך לעשות לפני שיהיה מאוחר מדי.

לשמור על פרטיותך פרטית. אל תתנו זרים עם אג’נדות התאפסי על זה. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הפולש מגעיל בהקדם האפשרי. לעשות את זה עכשיו. בגלל זה נשארת יותר, והמצב מחמיר.

? אתה תקוע עם המזיק? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? רוב האנשים רוב האנשים נוטים גם להאיץ את תהליך ההתקנה. אם אתה אחד מהם, לשנות הרגלים שלך. תמיד בזהירות לקרוא מה אתה עומד להסכים. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. . כן, הם אורכת זמן רב, אבל הם גם נותנים לך הזדמנות לראות אם ישנם כמה אפליקציות נוספות יחד עם התוכנית המקורית, אשר עומדים השפה המותקנת במחשב שלך.

אתה גם יכול להסיר אותם לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה השיטה שמגבילים יעיל רק שכן המשתמשים רשלנית ולא ממהרים. . אל תרגישי של מפרץ קורבן קל יותר להיות רשלניים. תוספת זמן ותשומת לב קטן יכול לחסוך לך המון בעיות עתידיות.

הסרת התקנה של Rexmox.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Rexmox.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *