By | August 6, 2018
Remove Resultieser.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Resultieser.com. המדריך להסרת Resultieser.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

פרסום הוא סוג מעצבן של תוכנות זדוניות אשר שואפת להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. חלונות קופצים ופרסומות Resultieser.com הם סימן ברור כי המחשב נדבק בווירוס על ידי פרסום. ברגע גישה לדפדפן שלך, טפיל זה זדוני לבזבז זמן, יתחיל ולהפציץ אותך עם פרסומות פולשניות רבים בכל צורות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות, וכו

ברוב המקרים, הם ידועים כדי לקדם את אקסקלוסיבי דילים, מיוחד מציע, קופונים, הנחות, הודעות עדכון מזויפים, כלי חשמל מזויפת, ועוד. פרסום ידוע גם כדי להיות מסוגל לפקח על הפעילות המקוונת שלך, ולכן יש את היכולת להתאים אישית את מודעות, כך שהם נראים יותר מושך לקורבן. פעולה זו מגדילה את הסיכוי שהמשתמש לחיצה על תוכן כזה. המטרה של פרסומות כזה היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק עבור ההאקרים והן את הדפים בדרגה.

Remove Resultieser.com

The Resultieser.com Virus

פרסום כלל מופץ באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, נגוע קישורים ופרסומות, סיקור פגום קבצים, ארוזות תוכנה, עדכונים מזויפים, וכו ‘. משתמשים ידועים לעשות את הטעות של בחירה עבור עדכון מהיר כאשר הם הורדת תוכנה מהמחשב. הדבר מאפשר לתוכניות מוסתר להזין את המחשב שלהם מבלי שיבחינו בו. הדבר הוא, פרסום לא יכול לחדור למחשב שלך ללא רשותך. זה למה אתה צריך להיות זהיר, חרוץ עם כל לחיצה על.

כדי לוודא שהתוכנה שהורדת אינו מכיל תוכן מוסתר, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. אם אתה רואה תוכניות נוספות או יישומים, אנו מציעים שתבטלו את אותם, שכן רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת.

אסור לך לבזבז זמן. ככל טפיל מסוכן זה נשאר במחשב שלך, היה יותר גרוע שהוא יקבל. מודעות לא נראה מאוד מאיים, אבל קיימת אפשרות כי הם יכולים להפנות אותך לאתרים חיצוניים מסוכן אשר מבקשים לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים. זו תהיה דרך אידיאלית עבור פושעי סייבר להדביק את המחשב שלך עם וירוסים אחרים. לאחר פרסום על המחשב האישי שלך מציב מידע אישי כגון אך ללא הגבלה, שם משתמש, סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, חשבון בנק אישורים, וכו ‘ בסכנה.

ככל נתת Resultieser.com לנדוד ללא תשלום, יותר גרוע שהוא יקבל. בסופו של דבר, הדפדפן שלך תיקים רבים עם מודעות, יפסיק להגיב, מה שהופך כל עבודה באינטרנט אפשרי. אם אתה מחפש דרך להיפטר זה המזיק תוכנות פרסום מעצבן, אנחנו יכולים לעזור לך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת התקנה של Resultieser.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Resultieser.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *