By | October 3, 2018

המראה של אתר האינטרנט של Refreshnerer1309.info אלו לא חדשות טובות אם הדף יופיע כל הזמן, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, זה אומר נפלת קורבן טפיל adware. תוכנה זדונית זו מתוכנת כדי לשנות את הגדרות הדפדפן שלך ולהפוך את חווית הגלישה שלך לגיהינום. זמן קצר לאחר החדירה, adware יציף את המסך עם מספר המודעות מעצבן ופריטים מוקפצים. הפרסומות ניתן גם בצורה של באנרים ומבצעים ב- text.

. אין לאן לברוח יתר על כן, יש סיבה למה אתה תהיה נמשכת בתכנים אלה. אתה רואה, פרסום משתמש היסטוריית הגלישה שלך, הרגלי באינטרנט, שאילתות החיפוש, כדי להתאים אישית תוכן בחסות שלה, כך סביר יותר ללחוץ על זה. הדבר הוא, אי אפשר לדעת איפה את המודעות עלולים לנתב אותך מחדש כדי מאז הטפיל לא מתוכנת כדי לאמת את הפרסומות הוא יציג.

הדרכים הנפוצות ביותר כדי לקבל את המכשיר שלך נגוע adware הן באמצעות דוא ל זבל, קבצי torrent, תוכנה bundling, קישורים מפוקפק, המודעות, כמו גם עדכונים מזויף. על מנת לוודא את adware אינו לחמוק מבלי שיבחינו בו, אתה צריך תמיד לבחור עבור סוג מותאם אישית או מתקדם של תהליך ההתקנה. בעשותם כך, תוכל להציג את התוכן המלא של מה שהורדת. אם תוכנות נוספות, מומלץ מאוד שביטלת כזה בונוס תוכניות ויישומים, כמו רוב הסיכויים שהם תוכנות זדוניות בתחפושת.

בנוסף, לא סומך בעיניים עצומות מוקפץ עדכון אקראי. אתה חושב לך לחיצה על קישור אמין כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך, אבל ברוב המקרים, כגון חלונות מוקפצים הם רמאים. במקום זאת, השתמש תמיד מקורות רשמיים מורשה לקבל את עדכוני תוכנה.

פרסום הוא מטרד הכולל. ברגע זה מחלחל המחשב, תחווה חוויה גיהנום. העבודה שלך באינטרנט כל הזמן מפריעים על-ידי מודעות. אפילו את הוידאו שאתה צופה יושם על הפסקה על ידי הטפיל, רק אז הוא יכול להציג פרסומות. ככל אתה לדחות את הסרת פרסום זה מסוכן, המצב שלך יהיה יותר גרוע. בקרוב, הדפדפן שלך תהיה גם עמוסה על ידי מודעות, כי הוא לא יוכל לעבוד כראוי.

אם להאריך את השהייה של הטפיל במחשב שלך, הדפדפן שלך ייכשל בסופו של דבר לעבוד לגמרי. שלא להזכיר את הסיכון שמת את הנתונים האישיים שלך אם לא תסיר הדברה זה סייבר מהמכשיר שלך. נוכלים ניתן להשיג בקלות את הסיסמאות שלך, מספרי כרטיסי אשראי ומידע רגיש אחר דרך טפיל זה. הדרך היחידה להגן על הפרטיות שלך ולהבטיח הנוכחות המקוונת שלך היא על-ידי הסרת פרסום Refreshnerer1309.info זה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Refreshnerer1309.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Refreshnerer1309.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Refreshnerer1309.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *