By | November 23, 2017
Remove Redisearch.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Redisearch.com. המדריך להסרת Redisearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף Redisearch.com כל הזמן בעת גלישה באינטרנט היא סימן רע מאוד. האתר הוא אינדיקציה ברורה של הפלישה של זיהום סייבר. . כן, יש לך טפיל סייבר על הסיפון, וזה האחד, שכפה Redisearch.com על לך. אנחנו מדברים על החוטף דפדפן. זה כבר הצליח להיכנס למחשב מבלי שיבחינו. וזה כיום גורם צרות מהצללים העבודה שלך היא להסיר את המזיק בהקדם האפשרי.

אף-על-פי חוטפי אין מה להשוות עם סוסים טרויאניים ואיומים ransomware כשמדובר סכנה גדולה, הם אינם מזיקים. אין זיהום הוא לא מזיק. כל אחד מהם גורם לבעיות והולך כל אחד בסופו של דבר יצא משליטה. חוטפי זו אינה חריגה. הפעם יותר שלהעניק אותו על הלוח, גדול יותר הבלאגן זה גורם מקבל. למרבה המזל בשבילך, זה נשלף. עם הזכות לקבוע הוראות, אשר אנו מציעים בנוחות, אמורה להיות בעיה להיפטר הפולש לחלוטין.

אתה צריך לפעול מהר. דחיינות לא תוביל לשום דבר טוב. . הפוך למעשה. תמצא את עצמך קבור עמוק יותר ויותר בעיות, אז הסרה לא יהיה כזה קל. . אז, אל תהססו אבל לפעול. עיכובים להוביל חרטה.

Remove Redisearch.com

The Redisearch.com Virus

חוטפי מזין את המחשב בלעדיך מימוש, אבל ברגע שם, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. הכל משתנה, אין לך מה לעשות בו את השינויים אשר להיות מיושמות. זה החוטף. זה גורם reshuffles ככל שתמצא לנכון. קודם, הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים זדוניות שלו. לאחר מכן, הוא מתחיל לשלוט פעילויותיך באינטרנט. המזיק מחליט אילו הדפים שבהם אתה מבקר על-ידי ניתוב מחדש להם כל הזמן. כמו אולי הבנת את זה, אף אחד האתרים האלה אמינים. הפניות להגביר את תעבורת אינטרנט, ההאקרים מאחורי המזיק ולקבל משכורת

כמו כן, חוטפי מחליט איזה סוג של מודעות לביקור. זה חוסם הפרסומות של ממתחריה ומחליף אותם עם שלה עכשיו. בעיקרון, זה גורם לך מטרה קלה כפי המודעות אינם בטוחים גם. הם ממומנים, אם תלחץ, הפקת הכנסה לשלם לכל קליק עבור crooks. זאת ועוד, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר במחשב נגוע כבר.

פרסומת ממומן הוא אף פעם לא לסמוך עליהם. באפשרותך להזמין לזיהומים יותר עשר תוך זמן קצר. המחשב שלך הוא כבר יתארחו סובלת זה החוטף יחיד. זה איטי, היא קורסת. זה מאותחל מחדש. זה מפגר. הדפדפן שלך להקפיא. אפליקציות לקחת לנצח כדי לטעון. באמצעות המחשב באו לא מקוון הופך להיות אתגר אמיתי. . זה היה סיוט לסיים את זה. לעשות את זה לפני חוטפי יגרום לך נזק בלתי הפיך. זה יכול וזה יגיע. אל תיתן לזה.

איך אתה? נדבק? חוטפי יכול להיכנס למחשב שלך ללא רשותך. אין אישור, אין כניסה. משמעות הדבר היא כי המזיק חייב לשאול לפני שזה נכנס. למרות שזה לא מתעלמים זה בטוח לכופף אותו. אותך הם שמעל שאלה עבור אור ירוק אבל לא אבר המין הגברי זה לא משאיר הרבה מקום הכחשה. המזיק פונה טריקים ערמומי כמו עדכוני תוכנה מזויפת, חבילות freeware, הודעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים זדוני, דפים פגום, קישורים, פרסומות של צד שלישי, טורנטים שלא אומתו, וכדומה

אם אתה כדי לתפוס הפולש ולמנוע להיכנס, עליך להיות ערניים יותר. מה כל זיהומים מתפללים ביותר הוא חוסר הזהירות שלך. אם אתה מספק את זה, כל אחת מהשיטות הנ ל יפעל. אם אתה עומד על המשמר, מצד שני, אף אחד מהם לא יעבוד. בחר בחוכמה. למנוע טפיל להזין קל הרבה יותר להתמודד עם זה בהמשך.

הסרת התקנה של Redisearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Redisearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *