By | January 23, 2018
Remove Rack-search.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Rack-search.com. המדריך להסרת Rack-search.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Rack-search.com הוא מנוע חיפוש אלטרנטיביים. הפלטפורמה מומלצת עבור משתמשים שעובדים עם ספארי, Google Chrome, מוזילה פיירפוקס. הבטחות Rack-search.com כדי לשפר את תוצאות החיפוש. . פשוט להסתכל על האתר, נראה בספק שהוא יכול לעשות מה שהוא טוען שהוא מסוגל. אין לו מסננים או הגדרות מתקדמות. נראה כי פלטפורמת ניתן להשתמש רק לערוך חיפושים באינטרנט מילת מפתח בסיסיים. במציאות, אפילו פונקציה זו אינה ניכרת. Rack-search.com אינו מוצא תוצאות כמו לקוחות הגלישה קבוע. במקום זאת, היא מחזירה תוצאות נתמכים. האתר עובד בצורה זו כי זה קשור החוטף.

התוכנית חמקנית היא לא התפשטה דרך התחום Rack-search.com. במקום זאת, היא משתמשת טכניקות להפצה ערמומי. המקור הנפוץ ביותר עבור החוטף הוא חבילות. כלים ללא רשיון ניתן למזג את קובץ ההתקנה של התוכנית המרושעת עם משלהם. המארח נקרא כלקוח להורדה. היא כוללת חוטפי בתור בונוס. שימו לב כי הגדרת ברירת המחדל תהיה כדי שהכלי נוסף מותקן. אם אתה לא לשנות באופן ידני את ההעדפה, זה תינתן גישה למחשב שלך. הקפד תמיד לקרוא את התניות והתנאים של תוכניות שאתה להוסיף למערכת שלך. עדיף לא לרכוש שלא אושרו תוכניות ממקורות לא רצויה.

תוכניות ערמומי של העברת הודעות דוא ל זבל כמו חוטפי Rack-search.com עם העזרה של קבצים. השולח לצרף מסמך מזויף ההודעה ולנסות לשכנע אותך שזה לגיטימי. הוא כותב מטעם ישות אמיתית, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, בנק, סניף הממשלה, מוסד, רשת חברתית או חנות מסחר. לפני פתיחת קובץ מהודעת אלקטרונית, עושה את המחקר שלך כדי לאשר את מקורו. הוכחה הדואר האלקטרוני ואנשי הקשר הרשומים אחרים. נסיעה התקנות לקרות אפילו קל, כדי להיות זהיר. אתה יכול להידבק על-ידי הזנת אתר אינטרנט פגומה או לחיצה על קישור פרוץ. לבחור את המקורות שלך בחוכמה, לעשות בדיקה במידת הצורך.

Remove Rack-search.com

The Rack-search.com Virus

כאשר הוא מפרק התקן, התוכנית מרושע התקפות דפדפני האינטרנט הנ. זה ישנה את הגדרות פנימיות ממספר סיבות. בראש ובראשונה, חוטפי שואפת לשנות את תוצאות החיפוש. כדי שתוכל לבצע שינויים אותם, זה לשנות את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל ל Rack-search.com. זה יאפשר לה לתוכן הוספה תמיכה בין הגפרורים אמיתי לשאילתות שלך. המטרה אחרים של החוטף היא להוריד את ההגנה שלך. דבר זה הכרחי עבור הפעילות אחרים היא מבצעת. התוכנית מוצלת מציגה חלונות מוקפצים אשר להיחסם בנסיבות רגילות.

הפריטים המוקפצים הם צורה ישירה של פרסום. הם לקדם עסקאות טיעון עבור מוצרי צריכה איכותיים. אתה יוצגו הצעות עבור פריטים כגון בגדים, מכשירים טכנולוגיים, אביזרים, ריהוט, ציוד ספורט, ציוד גינון, קישוטים, צעצועים, משחקים, ועוד רבים אחרים. המודעות יבוא בפורמטים שונים, כולל כרזות, קופון תיבות, קישורים ב- text, freebies, בתוך השורה, הקשרי, צף, המעבר, interstitial, השוואה המודעות. השידורים מפתה עשוי לסקרן אותך, אבל אתה צריך לזכור כי הם מובאים על החוטף Rack-search.com. התוכנית חתרני אינה סורקת את אתרי האינטרנט שהוא מקשר. מטרתו היא ליצירת הכנסות עבור המפתחים. האבטחה של משתמש הקצה אינה פריים דאגה.

מקור נוסף של הכנסה עבור החוטף Rack-search.com הוא מידע אישי של המשתמשים. התוכנית חשאי לאסוף נתונים מתוך דפדפן האינטרנט שלך ולמכור אותו בשווקים דארקנט. לקבל סוגים שונים של קלט, כולל גלישה ההיסטוריה מעקב עוגיות, הקשות, דוא ל, מספר טלפון, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, הרישום הפיזי, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים. הבעלים של החוטף Rack-search.com לא שואלים אנשים רשות כדי לפקח על הפעילות המקוונת שלהם לאסוף את הנתונים שהם מאחסנים לתוך דפדפן האינטרנט שלהם. הדרך היחידה כדי לאסור פעילות מעקב היא להסיר את התוכנית חתרני מהמערכת.

הסרת התקנה של Rack-search.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Rack-search.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *