By | October 9, 2018

פרסום היא תוכנה זדונית מגעיל שיכול להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. אתר האינטרנט של Pushnest.com היא סימפטום של זיהום כזה סייבר. ברגע זה מחלחל ההתקן שלך, זה להדביק כל דפדפני האינטרנט זמין – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, הקצה של Microsoft, Internet Explorer, ספארי. אין דפדפן הוא חסין בפני השפעתו. זמן קצר לאחר הפלישה, פרסום יתחיל ביצירת פרסומות פולשניות מרובים על המסך שלך, בכל פעם שאתה פותח דפדפנים שלך. עבור כל קליק תעשה עליהם, ישלמו את הטפיל.

כדי להבטיח כי אתה תהיה נמשכת אליו תוכן בחסות המוצג, הדברה זה זדוני יפקח על הפעילות המקוונת שלך. וזה, בזכות היסטוריית הגלישה שלך תוצאות החיפוש, יהיה באפשרותך לבצע התאמה אישית זה יקדם את המודעות. כמות עצומה של תוכן בחסות להוכיח להיות מזיקים מאוד שלך דפדפנים, שהופך אותם לישון ומקפיאים על בסיס יומי, עד שהם לא יפעלו לגמרי.

פרסום משתמשת באמצעים התפלגות מסה, להדביק למשתמשים רבים ככל האפשר. ברוב המקרים, זה קורה באמצעות דוא ל זבל, freeware, עדכונים מזויפת, כמו גם קישורים מפוקפק. הטפיל לא יכול להתגנב במחשב שלך בכוחות עצמו. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות זאת. זה ייקח בלחיצה אחת כדי להתקין את התוכנה מסוכן ביודעין במחשב שלך. לעתים קרובות, משתמשים באופן לא מודע להדביק את המחשב האישי שלהם עם תוכנות זדוניות, בשל החיפזון שלהם רשלנות.

אם אתה משלם תשומת לב מה לחץ, תוך כדי גלישה באינטרנט, תוכל למנוע זיהום סייבר פוטנציאליים. אנו ממליצים על הימנעות פתיחת דוא ל זבל, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

כמו כן, מומלץ לבחור סוג מתקדם Custom/ של ההתקנה, כדי שתוכל לראות מיד אם יש תוכנות נוספות שהוסתרו ממך. בדרך כלל, זה תוכנות זדוניות בתחפושת. במצבים כאלה, כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל תוכן זה בונוס, להמשיך בהתקנה.

פרסום יש פוטנציאל להרוס לגמרי את הדפדפן שלך. מודעות לא נראה מאוד מאיים, אך עקב כמות גדולה שלהם, הם עומס יתר דפדפן האינטרנט, תפסיק לפעול כהלכה. מה עוד, על ידי שמירה על ללא התערבות טפיל זה במחשב האישי שלך, אתה מסכן את המידע האישי והפיננסי שלך.

נוכלים ינסו לנצל חולשות כאלה, כך שהם יכולים לקבל נתונים אלה לשתף אותה עם אחרים שלישיים למטרות רווח. אם לא רוצה לסכן את הפרטיות שלך, מקווה לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, עליך להסיר פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי.

הסרת התקנה של Pushnest.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Pushnest.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *