By | November 27, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PUP.Optional.WinYahoo Virus. המדריך להסרת PUP.Optional.WinYahoo Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

גור. Optional.WinYahoo היא תוכנית זדונית. כפי ששמה מרמז, היא מקוטלגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות. ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. אתה מתעסק עם זיהום, זה רע. גור. Optional.WinYahoo הוא שילוב מושלם של תועלת, מעצבן ומסוכנים מאוד. שמירה על אותו במערכת שלך היא טעות. המזיק לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. ההיפך הוא הנכון. זה לשמור על להפגיז עם טונות של נושאים ובעיות. למעשה, ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד לפניכם. הם לא ללכת בכוחות עצמם. . לא, הם אפילו יגדל בחומרתם ככל שחולף הזמן.

למרבה המזל בשבילך, אתה לא צריך לסבול את כל זה. גור. Optional.WinYahoo הוא נשלף לחלוטין. אתה יכול להיפטר ממנו בכמה צעדים פשוטים. עם זאת, אל תיתן את העובדה הזו להטעות אותך. אתה עדיין צריך לפעול מהר. נותן יותר זמן הזיהומים במחשב שלך ייגמר ברע זה לא ייתכן הסוג המסוכן ביותר של טפיל שם אבל זה גם לא מזיק. אם אתה לא לוקח מידה מיידי כדי להסיר אותו, ייתכן הכלבלב ואף מצליחים בגרימת נזק לעצמם. תעשה לעצמך טובה ולחתוך שהותה הקצר עכשיו!

גור. Optional.WinYahoo meddles. זה meddles הרבה. ברגע זה מזין את המחשב האישי שלך, הוא מתחיל ביצוע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. היא תואמת בצורה מושלמת עם הדפדפנים הפופולריים ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ, אז איזה מהם אתה משתמש, זה מזוהם. לדוגמה, פתאום הבית הקודם שלך, מנוע החיפוש המועדף להיעלם, תחום בספק אחר, אשר שמעולם לא ראית קודם, לוקח למקומם. למותר לציין, לא הסכמת לטרוף הזה אתה אפילו לא מידע על היישום. ובכל זאת, הנה זה. מה יותר גרוע זה, לאחר השתנה, אתה לא יכול לחזור את דף הבית הישן ואת המנוע. זה כי אתה כבר לא אחראי על הפעילות המקוונת שלך. גור. Optional.WinYahoo חטף אותם.

הכלבלב גם מוסיף תוסף מציקים שלה על דפדפנים שלך, ובכך לאלץ אותם כדי להפיק פרסומות רבות. בכל עמוד כי תנסה לבקר בו לגמרי מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות. אתה רואה באנרים, בתוך טקסטים, מבצעים, הצעות, המחירים הטובים ביותר, השוואות, וכו ‘, ועוד. כפי שאתה יכול לדמיין, כל זה הורס הגלישה באינטרנט שלך. אתה כל הזמן נקטע, הופנה לאתרים מפוקפקים. מצליחים באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אבל פעילויותיך באינטרנט הם לא הדבר היחיד זה נהרס.

המחשב שלך, באופן כללי, מאבקים לבצע בדרך כלל. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. הוא מפגר, קורסת כל הזמן. תוכניות אינם נטענים כיאות. זה חוויה ממש גיהנום. גור. Optional.WinYahoo בעצם גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך, בוהן במצב לא מקוון. לשים קץ לזה מיד. להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט להלן ולמחוק את הגור בהקדם האפשרי. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. אל תבזבז את הזמן.

גור. Optional.WinYahoo נוסע בדרך כלל האינטרנט ארוזות לתוכניות אחרות. אחרת, אתה לעולם לא יאפשר כניסה. לכן זה טריקים אתה. זה מסתמך על החיפזון שלך הסחת דעת. כדי לחמוק לך נכון. בפעם הבאה שתתקין תוכנית או עדכון, הקפידו לקחת את הזמן שלך. לא למהר להסכים בצורה עיוורת לכל דבר. לבחור הגדרות מותאמות אישית בכך שהם מאפשרים לך לראות אם ישנם כל apps נוספת אשר עומדים להיות מותקן. אתה גם יכול לבטל את כולם. לעשות את זה תוספות כאלה בדרך כלל זדוני, יש כבר מצורף על ידי האקרים. אתה לא צריך אותם במערכת שלך אם אתה לא רוצה להתמודד עם התעלולים שלהם בהמשך.

הסרת התקנה של PUP.Optional.WinYahoo Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PUP.Optional.WinYahoo Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *