By | November 27, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PUP.Optional.Binkiland.A. המדריך להסרת PUP.Optional.Binkiland.A עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PUP.Optional.Binkiland.A הוא תוכנית רצויות nth אשר משוטטת באינטרנט. בתור חבר קלאסי של משפחת גור, אתה לא צריך לצפות שזה יהיה שונה. . לא, היא פועלת כמו כל הגורים אחרים, וזה פשוט מעצבן כמו ומזיק. את מזהה את זה על המערכת שלך, לקחת פעולות מיידיות. הכלבלב. אין לו מקום במחשב שלך. זה לא יגדיל את החוויה המקוונת שלך בדרך כלשהי, למרות הטוב והוא מתקין את עצמו כמסייע דפדפן.

אל תתנו את עצמך שולל. PUP.Optional.Binkiland.A לא עוזר. זה לא ישתפר פעילויותיך באינטרנט. למעשה, זה למעשה מחמיר אותם. לכן חשוב מאוד להסיר אותו בהקדם האפשרי. הפעם יותר. זה נהיה לבלות ללא הפרעה, הנושאים יותר זה משליך על עצמך. כל זיהום יצא. מכלל שליטה ובסופו של דבר PUP.Optional.Binkiland.A כלל. ודא כי אתה לא תרשה שזה יקרה. ייטב לך להיפטר הפולש, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. אז, לא מטרידים אותי. והמצב מחמיר עם כל שעה שעוברת לקחת את העניינים לידיים שלך, לנקות את המחשב לתמיד. הזמן הוא לא החבר שלך כאן אז אל תבזבז אותו להתנהג באופן מיידי.

PUP.Optional.Binkiland.A מזין את המחשב שלך מאחורי גבך ואז מתחיל הבלאגן-הכנת. לפתע פתאום, אתה מתחיל לשים לב שינויים לא מורשים בהגדרות של דפדפנים שלך. PUP.Optional.Binkiland.A מאחורי כולם. . זה בהחלט מסוגלת לבצע כל דפדפנים שלך reshuffles לא רצויות. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך גם כן, אין באפשרותך לשנות אותם בחזרה.

אתם סובלים גם ניתובים מחדש קבועים לדפים המוצלת אשר לך שמעולם לא ראיתי. כרטיסיות וחלונות נפתחים כל הזמן על דעת עצמם. בנוסף, הכלבלב מגעיל טובע אתה לתוך ים של פרסומות. . אתה מתנהג מופגזים טונות של המודעות בכל פעם אתה אפילו מגע של דפדפנים שלך. אתה יודע למה? כי crooks להשתמש הכלבלב הכנסה לשלם לכל קליק. PUP.Optional.Binkiland.A מציף אותך עם פרסומות אם תלחץ, האקרים ולקבל תשלום. יש עוד, בכל זאת

הזיהום הוא חור גדול בקיר האבטחה שלך. מודעות אלה שהזכרנו אינם מאומתים. רובם הם בסכנה, הם מספקים תוכנות זדוניות. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להזמין יותר מזיקים במחשב נגוע כבר. בפעם הבאה, אתה יכול אפילו לקבל נגוע איום רציני הרבה יותר. כמו ransomware או סוס טרויאני, למשל. הדבר האחרון שאתה צריך הוא להחמיר את מצב קשה כזה.

המחשב כבר יתארחו בגלל זה כלבלב בודד. תאר לעצמך מה יקרה אם מילאת את זה עם עוד טפילים. זה יתמוטט לחלוטין אל תתנו שתרחיש לגולל. למחוק את הגור בזמן זה לא מאוחר מדי. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר יעזור לך להיפטר הפולש באופן ידני. שמקדימים הסרת PUP.Optional.Binkiland.A, יותר טוב.

איך אתה? נדבק עם זה? זיהומים כמו זו זקוקה לאישורך כדי להזין וכדי להשיגו, הם פונים טריקים. אחד הפופולריים שבהם נקרא freeware bundling. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות במחשב שלך. אל תזרקי התראה לרוח כפי, בדרך זו, אתה רק עושה את עצמך למטרה קלה. שימוש לאמת להוריד מקורות בלבד. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני שאתה מקבל אותם. אם הינך מזהה משהו לא הרגיל תוך כדי קריאת אותם, לבטל את ההתקנה באופן מיידי. אל תתנו נוכלים לעבוד אתה. להיות חכם. בוחרים דריכות על רשלנות.

הסרת התקנה של PUP.Optional.Binkiland.A

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PUP.Optional.Binkiland.A מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *