By | November 24, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PUP.Optional.APNToolBar.Gen. המדריך להסרת PUP.Optional.APNToolBar.Gen עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen, כפי ששמו מרמז, נופל תחת הקטגוריה של תוכניות רצויות – הגורים. ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. . אתה בסכנה. המזיק הזה הוא מסוכן ויש להסירה. הגורים לא לעשות עבור דיירים נעימים. אל תצפו PUP.Optional.APNToolBar.Gen תהיה שונה. ברגע את מזהה את זה במחשב שלך, לבצע פעולות נגד זה. אם תתני לו להישאר, שהוא יקבל בסופו של דבר יצא מכלל שליטה, ואז הבעיה שלך ילכו מרע לגרוע. למרבה המזל, הכלבלב הוא נשלף. באפשרותך להסיר אותו לגמרי ללא מול בעיות כלשהן. כי זאת, אם תפעל מהר.

הפעם יותר PUP.Optional.APNToolBar.Gen מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. חלק מהנזקים אפילו שעתיד להיות בלתי הפיכות. תעשה לעצמך טובה ענקית, להיפטר האיום לפני שיהיה מאוחר מדי. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך. ברגע תזהה אותו, להתחיל לחפש דרך החוצה. למצוא את מקום המחבוא המדויק שלה, לא חושב פעמיים לפני שתמחק אותו. זהו זיהום סייבר שאנחנו מדברים כאן. ודא כי הוא לא נוצר כדי לשפר את פעילויותיך באינטרנט. ההיפך הוא הנכון. זה יהיה להרוס אותם. אל תוותרו הזדמנות לעשות זאת.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen מזין האישי שלך בשקט ומתחיל לעבוד באופן מיידי. בתור התחלה, הכלבלב רודפת אחרי דפדפנים שלך. כל אחד מהם. . זה לגמרי תואמת ל- Chrome, מוזילה, הקצה של Microsoft, האופרה, וכו ‘. הזיהום לוקח שליטה מלאה בהם. זה החוטף אותם ושם הוא דבר שתוכל לעשות בנידון. לאחר מכן, המזיק מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים בהגדרות שלהם. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש. זה מציף את המסך שלך עם טונות של מודעות לא אמין. זה מפנה דפים מפוקפקים רבים. במילים אחרות, זה גורם גלישה באינטרנט שלווה בלתי אפשרי.

ובכל זאת, יש משהו יותר גרוע. PUP.Optional.APNToolBar.Gen גם מסכנת את הפרטיות שלך באמצעות דפדפנים הנגוע שלך כמו ריגול מכשירים. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט, מקליט. לאחר מכן, כאשר ראה אותו אסף את הנתונים, הוא שולח אותו לכל האקרים פרסמו את זה. זכור כי האישורים האישיים שלך גם בסכנה. במיוחד אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או כדי לבצע רכישות מקוונות.

הכלבלב יכול לגנוב את השם, נתונים פיננסיים, כתובת, וכו ‘. זה נשמע כמו רעיון טוב? מה לדעתך ש-crooks ישתמש את פרטיך האישיים עבור? הם ימכרו את זה לצדדים שלישיים עם אג’נדה זדוני. אל תיתן לזה לקרות. מחיקה מיידית של PUP.Optional.APNToolBar.Gen. מלבד כל דבר אחר, הדברה גורם גם את המחשב ביצועים טובים. באמצעות המחשב הוא אתגר אמיתי גם כאשר במצב לא מקוון. לעשות את הדבר הנכון, להיפטר הפולש בהקדם האפשרי. זה המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה!

איך PUP.Optional.APNToolBar.Gen מבוזרת? הכלבלב מסתמך על מספר טכניקות לנסוע באינטרנט. למשל, זה יכול לתפוס טרמפ עם דוא ל זבל של חבילות תוכנה חופשית. זה יכול להסתתר מאחורי פרסומות של צד שלישי, דפים פגום, עדכוני תוכנה מזויפת, הודעות זדוניות מדיה חברתית, וכו ‘. על מנת למנוע זה מדביק אותך, אל תהיה כל כך רשלנית. קח את הטקטיקה צרור freeware כדוגמה.

בעת התקנת תוכנית, תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית במקום תקן אלה. כן, הם זמן רב יותר, אבל הם גם נותנים לך שליטה מלאה על התהליך. ניתן יהיה לראות כל apps בנוסף מצורפת אם יש כאלה, כמו גם לבטל את הבחירה בהם. עם האפשרויות רגיל, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, וזה איך אתה נדבק. קחו את הזמן, אל תמהר. שיבחר בטיחות מעל מהירות, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת התקנה של PUP.Optional.APNToolBar.Gen

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PUP.Optional.APNToolBar.Gen מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *