By | January 15, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PROXYCHECK.EXE. המדריך להסרת PROXYCHECK.EXE עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

PROXYCHECK.EXE הוא תהליך זדוני אשר מופעל על-ידי זיהום adware. Adware, כבר במערכת שלך, הוא אחד כדי להתחיל את התהליך. פירוש על מנת למנוע ממנו פועל, עליך להסיר את תוכנת פרסום לחלוטין. זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות. פרסום טפילים הם לא רצויים. . כן, הם לא יכולים להשוות ransomware וסוסים טרויאניים כאשר זה מגיע לרמות של סכנה, אבל הם גם לא מזיק.

אותו כלל חל עבור adware PROXYCHECK.EXE. . זה לא מזיק אז אל תמעיט בערך זה. כל עוד זה ממשיך על הסיפון, הבעיות יותר זה יגרום. בעיות אלה באפשרותך להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אך הם גדלים המספרים והן לחומרת בכל יום. חתך השהייה ב של adware קצר ככל האפשר. לעולם לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. להיפטר ממנו לפני הוא מצליח לגרום לך נזק לעצמם. מזיקים אלה יוצאים מכלל שליטה ובסופו של דבר, ואז להחמיר את הדברים. אל תתנו לזה לקרות. תעשה לעצמך טובה, לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו בהקדם האפשרי. לא מטרידים אותי, אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. עיכובים להוביל חרטה.

לאחר adware מזין, הכל משתנה. המזיק מגעיל מיד מצרף סיומת מציקים כל דפדפנים שלך ובכך לקחת שליטה מלאה על אותם. עם זאת, זה לא טוב בשבילך. זה גם לא טוב את חווית הגלישה שלך. מעכשיו, בכל פעם שתעבור למצב מקוון אתה מקבל מופגז עם אינספור פרסומות. מודעות של כל צורות ותבניות מופיעים כל הזמן, המכסים את המסך כולו, חסימת תוכן הדפים. בנוסף, מודעות הופכים אגרסיביים יותר ויותר ככל שחולף הזמן. אתה יודע למה? כי ההאקרים זקוק/ה להם. הם משתמשים adware כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים ספציפיים, ובכך ליצור הכנסות לשלם לכל קליק. עבור כל דף שמקבל הניתוב מחדש, משלמים נוכלים. עבור כל לחיצה על מודעה, נוכלים משלמים שוב. . הם משתמשים בך כתומך שלהם אתם ממלאים את הכיסים שלהם. ובכל זאת, יש עוד-

כמו adware יש מנגנון verifying, דבר שזה מציג יכול להיות מהימן. חלק את העמודים שכבשתם ואת המודעות שאתם נחשפים שהוטמנו לספק תוכנות זדוניות. אם תלחץ, אתה מקבל נגוע. אתה רוצה עוד טפילים במערכת שלך? המחשב שלך הוא כבר סובל, יתארחו עקב זה המזיק יחיד. תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי יותר. לא לקחת את הסיכון כזה אבל למצוא ולמחוק adware מיד. עם זה על הלוח, אתה נקטע בסיפוק, חשופים לסיכון תוכנות זדוניות. לא סובל את זה, לא להשלים עם התעלולים של הזיהום. ברגע לך להיפטר ממנו, והכל יחזור לקדמותו. אז אל תהססו. השתמש המדריך להסרת שלנו מתחת למחיקה ידנית או להוריד יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות. תבחר אחד ולפעול.

כיצד המזיק להזין? Adware מגעיל לא מופיעים לפתע פתאום. זה בטח הגיע יחד עם יישום אחר להוריד ממני באינטרנט אבל לא זהיר במהלך תהליך ההתקנה. בפעם הבאה, לא להיות רשלני אבל קחי את הזמן שלך, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. בניגוד מה עוד אנשים אומרים, הם אינם מתאימים עבור מומחי IT בלבד. הם פשוט לקחת יותר זמן אבל גם לאפשר שאתה רואה כל apps נוספת בחבילה אשר עומד להיות מותקן במחשב שלך. הם גם מאפשרים לך להסיר את התוספות הללו לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה תוכניות כאלה בונוס וזדוניות בדרך כלל. אל תתנו להם לעלות לרכבת.

הסרת התקנה של PROXYCHECK.EXE

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PROXYCHECK.EXE מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *