By | November 6, 2017
Remove Progreth.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Progreth.com. המדריך להסרת Progreth.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה כל הזמן מופנה אל הדף Progreth.com? אם כן, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב בנמלים איום הסייבר. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. Progreth.com מופיע כי החוטף מגעיל מכריח אותה עליך. קודם כל, אל תתפסו לחרדה. החוטף הוא נשלף לחלוטין. המאמר זה רק בשבילך. הוא מספק מידע מפורט על המזיק. מה זה עושה, איך הוא נכנס, כיצד למנוע זיהומים עתידיים, וכיצד, והכי חשוב להסיר אותו.

העניין הוא שאתה חייב לפעול מהר. הזיהום נמצא כעת במחשב שלך, גורם לבעיות. ככל שזה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. לקחת את המראה של האתר Progreth.com כאזהרה, לשים לב לזה. ברגע תזהה את הדף ההשתלטות על דפדפנים שלך, לקבל כי העובדה שאתה מארחים של חוטפי דפדפן ויתחילו לחפש את מקום המחבוא שלו. לאחר שתאתר אותו, למחוק אותו על המקום. תסמכו עלינו, שום דבר טוב לא יצא שלא לשמור על הטפיל הזה על הלוח. ההיפך הוא הנכון. שהוא מביא איתו שום דבר אבל בעיות, כאבי ראש, התלונות. לא משלים עם זה. למחוק אותו בהקדם האפשרי ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

ברגע חוטפי מזין, הבעיות להתחיל לשפוך. המזיק אחריהם דפדפנים שלך קודם. זה מוסיף כולן הסיומת מציקים שלו ובכך מזריק אותם אינספור פריטים מוקפצים. אתה לא יכול לבקר בדף בלי זה להיות מכוסים לגמרי פרסומות יותר. אתה רואה פרסומות כל הזמן. הם מופיעים כל צורות של טפסים, לא יכול לסבול את חסימת תוכן הדפים. הם אפילו הופכים אגרסיביים יותר ויותר עם כל יום שעובר. . למה? כי האקרים להשתמש בהם כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. הקליקים שלך למלא את הכיסים של הפושעים.

Remove Progreth.com

The Progreth.com Virus

אתם נחשפים גם יומי תוכנות זדוניות סיכון בגלל המודעות האלה. הם ממומנים. רוב לפחות. אין שום דרך לדעת אילו מודעות בטוח, שהן לא. אם יקרה לך ללחוץ על הבחור הלא נכון, אתה להוריד באופן אוטומטי לזיהומים יותר במחשב שלך כבר נפרץ, יתארחו. זה זו המטרה שלך? כדי להדביק את המחשב שלך אפילו יותר. הוא כבר סובל בגלל זה החוטף יחיד. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. הוא מפגר, קריסות. המערכת שלך מאותחל מחדש לעתים קרובות אשר יכול להוביל לאובדן נתונים. מקבל עבודה נעשה באו במצב לא מקוון להיות אתגר אמיתי. . אתה לא בטוח… המחשב שלך אינה בטוחה. לא עד חוטפי נשאר. אז, הסר אותו. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. יהיו ללא פרסומות יותר ואת הפניות. המחשב יבצע בסדר שוב. כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך שלנו למטה. תעשי את זה עכשיו שנקדים, כן ייטב.

כיצד להזין הזיהום? האתר Progreth.com הופיע בגלל חוטפי אך החוטף לא נראה כמו קסם. זה היה מותקן. על ידי לך. כמובן, אתה לא זוכר לתת אישור המזיק בגלל זה לא ביקשתי את זה בגלוי. היא גרמה לך נותן אור ירוק. מזיקים כאלה לפנות את האמצעים הישנים אבל זהב של חדירה. ביותר בשימוש נפוץ שיטות אם תוכנות מצורפות.

להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכניות ללא תשלום את האינטרנט. תמיד לקרוא את תנאי הסכם הרשיון למשתמש הקצה Conditions/ לפני לחיצה על “אני מקבל”. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו אתה יכול לראות את כל apps בנוסף מצורפת אשר עומדים להיות מותקן יחד עם האפליקציה שרצית תחילה. בטל את בחירת כל התוספות. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני, צורפו על ידי נוכלים. להסיר אותם, אתם עדיין יכולים. לסיים התקנת התוכנית. רצית מלכתחילה. אבל בעתיד, להיות זהיר מה ממקור לך להשתמש. להוריד את התוכנה מאתרים אמינים בלבד. אחרת, אתה פותח את הדלתות של המכשיר שלך לזיהומים.

הסרת התקנה של Progreth.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Progreth.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Progreth.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *