By | June 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Private.search-protection.com. המדריך להסרת Private.search-protection.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

דף הבית שלך השתנתה ל Private.search-protection.com? אתה צריך לדעת שזה רק אחד מהסימנים שיש לך החוטף דפדפן על הידיים. זה זיהום המחשב יכול גם להחליף ספק החיפוש לאתר רצויה אותה. יתר על כן, חוטפי ידועים כדי לשנות את הגדרות הדפדפן ולקבל גם ההיסטוריה של המשתמש כדי להפיק פרסומות ממוקדות הם סביר להניח לחץ על. המטרה של פעולה זו היא ליצור הכנסה בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

קורבנות בכלל נתב מחדש Private.search-protection.com הם בטוח כדי לקבל מופגז על ידי מעצבן חלונות קופצים, מודעות, מהבהב הודעות, עדכונים מזויפים, דילים בלעדיים, קופונים, וכו ‘ כל הזמן להפריע את חווית הגלישה שלהם. החדשות הרעות הן, הם יכולים להפנות אל חשוד ומסוכן אפילו צד שלישי אתרי אינטרנט שעשויות להיות לגנוב את הנתונים האישיים שלך, יכול לחלוק זאת עם האקרים אחרים למטרות רווח.

ברוב המקרים, המשתמש ביודעין להדביק את המחשבים שלהם עם תוכנות זדוניות. זה תוכנות זדוניות מסוימת להסתנן אל המחשב שלך באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים, זיוף עדכונים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכן חבילות תוכנה חופשית. לפעמים משתמשים עשוי לחוות מוקפצים פתאומי זה מבקשים עבור עדכוני תוכנה מיידית. במקרים כאלה יהיה טעות כדי ללחוץ על הקישור עדכון שסופקו. מומלץ תמיד לקבל את העדכונים ישר חברת התוכנה הרשמית.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר להוביל לזיהום תוכנה זדונית היא כאשר משתמשים לא שם לב כאשר אתה מתקין תוכניות מהיר מדי ללחוץ על לחצן ‘הבא’ מבלי לקרוא בחריצות מה הם להסכים במהלך ההתקנה. אנו ממליצים תמיד לבחור באפשרות התאמה אישית או מתקדם באשף ההתקנה כי ככה משתמשים תהיה שליטה מלאה על מה בעצם מותקן במחשב שלהם ובטלו יכול בקלות תוכנות נוספות אשר הם יסכימו מיותרים או לא רצה מלכתחילה.

חוטפי דפדפן נחשבים בדרך כלל לא יהיה מסוכן כמו בתוכנות זדוניות אחרות. חלקם לא אפילו אלך רחוק כמו לשים להם את התווית “וירוס”. נכון, ייתכן שתיתקל התקפה לספירה מעצבן, אבל עדיין שכדאי להמעיט את הסכנות ינוח מאחורי חלונות מוקפצים אלה. לעולם אין לדעת לאן הם אולי לנתב לך. אם אתה נופל למלכודת של ciminals סייבר.

הדבר הבא שאתה יודע, ייתכן ביודעין לאפשר סוס טרויאני במערכת המחשב שלך או יסכן את זיהום פוטנציאליים ransomware! לכן אם אתה מבחין כי הדפדפן שלך נחטף, אתה צריך להמשיך עם הוצאתה בהקדם האפשרי! במאמר זה אנו יכול להוביל אותך דרך כמה הנחיות מפורט כדי לסייע לך להתמודד עם זיהום מעצבן זה תוכנות זדוניות לפני הגרוע יכול לקרות, הנתונים האישיים שלך תיחשף.

הסרת התקנה של Private.search-protection.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Private.search-protection.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *