By | October 23, 2017
Remove Personal Finder Search

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Personal Finder Search. המדריך להסרת Personal Finder Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Personal Finder Search חבר קלאסי ממשפחת חוטפי דפדפן. אם יש לך את זה על הלוח, להכין את עצמך המון בעיות. חוטפי מהווים מטרד. הם הביאו עמכם שום דבר מלבד בעיות וכאבי ראש. Personal Finder Search אינו שונה. אם אתה נותן את זה מספיק זמן על הלוח, זה יהרוס את חווית הגלישה שלך לחלוטין. . אז, אל תשמור את זה למחוק אותו מהר ככל שאתה מבין שזה שם. איך אתה יודע כי אתה נגוע? ובכן, ישנם סימנים. הגדול שבהם נמצא המראה של הדף Searchingfast.com. האתר לבין החוטף הולכים יד ביד. אם פתאום התחלת לראות Searchingfast.com, ודא כי יש לך טפיל על הלוח.

חוטפי מפנה לדף מוצל כל הזמן. . זה הרמז שלך ברגע Searchingfast.com משתלט על דפדפנים שלך, לקבל את העובדה. אתם מתעסקים עם נודניק סייבר ולהתחיל לחפש דרך החוצה. ייטב לך להיפטר הזיהום, כך ייטב. לא מטרידים אותי, אל תתעלם התנוחות Personal Finder Search את הסיכון. אם מדברים על סיכונים, תתמודד תוכנות זדוניות והן הפרטיות אחד. מלבד הריסת פעילויותיך באינטרנט, החוטף גם מאיימת על הנתונים האישיים שלך על-ידי מרגלת אחריך, איסוף כל זה יכול לשלוח אותו crooks אשר פרסמו את זה. תעשה לעצמך טובה, לנקות את המחשב באופן מיידי. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

הסיכון הפרטיות הוא ללא ספק הבעיה הכי גדולה שלך אבל ישנם גם אחרים. כמו שאמרנו, הגלישה שלך באינטרנט אינה אותו הדבר יותר. כל צעד שלך באינטרנט נקטע על ידי החוטף. העמוד Searchingfast.com הופך את הצל המקוונת שלך, אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך. גם, זה לא אתר מפוקפק רק שאתה נאלץ לבקר.

Remove Personal Finder Search

The Personal Finder Search Virus

בגלל חוטפי, אתה מקבל הופנה בעיקר לאתרים מפוקפקים. מה זה אומר, לדעתך? אתה תמיד נחשפים יותר ויותר תוכנות זדוניות. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב שלך. לחץ על כלום. לא מזמינים לזיהומים יותר במחשב האישי שלך. כנ ל לגבי המודעות אינספור לכסות את המסך שלך על בסיס יומי. אלו גם שם בגלל החוטף מציקים. . להימנע מהם כמו גם… הדבר האחרון שאתה צריך זה עוד טפילים במחשב שלך כבר נפרץ, יתארחו. הדרך היחידה להיפטר את הפניות, המודעות ואת הסכנה לפרטיות היא להסיר את Personal Finder Search. אנחנו יכולים לעזור לך עם זה. השתמש שלנו מדריך להסרת להלן. בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון, המחשב שלך יהיה חופשי מזיהומים בקרוב.

איך אתה? נדבק עם Personal Finder Search? את יודעת איך החוטף מוזנים למערכת? זה החליק על ידי לך כי היית לא זהיר מספיק כדי לזהות אותו הטקטיקה הנפוצה ביותר להשתמש חוטפי נקרא freeware bundling. שים לב נוסף בעת התקנת תוכניות ללא תשלום את האינטרנט. לא למהר אבל קחי את הזמן שלך כדי לקרוא מה שאתה עומד להתקין. אל תוותרו על האותיות הקטנות, aka את התניות והתנאים. להיות ערניים יותר.

לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום תקן אלה. בדרך זו שניתן יהיה לראות אם יש תוכניות אחרות קשורה המקורי וכן לבטל את הבחירה בהם. תוספות כאלה הם בדרך כלל זדוניות המצורפות על ידי האקרים. אל תתנו להם להטעות אותך. בוחרים התראה על רשלנות ולהגן על המחשב האישי שלך. כל זיהומים מתפללים על רשלנות ועל בחיפזון כדי להצליח. אל תעניק להם.

הסרת התקנה של Personal Finder Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Personal Finder Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *