By | June 12, 2018
Remove Uninstall PCExpert247Help.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PCExpert247Help.com. המדריך להסרת PCExpert247Help.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

PCExpert247Help.com הוצגו כיישום לגיטימי המסייע לך לפתור בעיות מחשב שונות. הכלי הוא טען כדי לספק תמיכה דוא ל, תמיכת דפדפנים, להסרת וירוסים, וכו ‘, עם זאת, זה לא בדיוק מה PCExpert247Help.com היא באמת. למעשה, כאשר לחקור עמוק יותר, ניתן לומר כי היישום הוא פרסום טיפוסי.

למעשה, במקום עוזר לך, המטרה העיקרית של תוכנית זו שעשויות להיות בלתי רצויות היא להרוויח כסף ממך. לפיכך, פעם אחת PCExpert247Help.com תסנין האישי שלך, הוא מתחיל גורמת לך בעיות שונות. למשל, בכל פעם שאת מנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, מפרסומת מוקפצת תופיע על המסך. הבעיה עם הפרסומות האלה היא העובדה כי הם לא רק פולשניות, אבל גם מאוד מסוכן. אז, אם תלחץ עליהם, כנראה תגיעו עם תוכנות זדוניות נוספות במחשב הווירטואלי.

בכל מקרה, הבעיה הקשה ביותר הקשורים PCExpert247Help.com, היא העובדה כי adware ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, הסרת התוכנית לא רצויות מהמחשב שלך מומלץ מאוד.

Remove Uninstall PCExpert247Help.com

The Uninstall PCExpert247Help.com Virus

האמת היא את PCExpert247Help.com אבל צריך רשות ממך. כדי להזין את המחשב האישי שלך, עם זאת, זה בהחלט לא ישמור אותך בטוח בדרך כלשהי. למעשה, היישום פרסום הוא כל כך יצירתית, כשמדובר מרמה אותך לתוך אישור התקנה שלה, אתה בכלל לא מבין. זה נמצא במערכת. למעשה, ברגע שאתה מבחין adware במחשב שלך הוא כאשר הדפדפן מקבל מוצפים פרסומות מסחריות אשר אתה לא צריך.

PCExpert247Help.com משתמשת בשיטות שונות של הפצה. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, freeware, קישורים פגומים או אתרי אינטרנט, התחזות כעדכון מזויף. התכונה נפוץ בין השיטות של התפלגות היא העובדה כי הם תלויים הסחת הדעת שלך. לדוגמה, בעת התקנת תוכנה חדשה, רוב משתמשי המחשב לא לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. מסיבה זו, הם לאשר את ההתקנה של תוכניות נוספות שלא במודע ולתת פרסום במערכות שלהם. כדי למנוע את זה מלקרות, עליך להיות קשוב מאוד בעת התקנת יישומים חדשים על המערכת של בוחרים בקפידה את המקורות להורדה.

יש סיבה למה PCExpert247Help.com מציף את הדפדפן שלך עם כל כך הרבה פריטים מוקפצים. זרם בלתי פוסק של מודעות היא בשל העובדה כי התוכנית היא הנתמכות על-ידי פרסום. לפיכך, כדי להמשיך את קיומה, התוכנית עליו להפיק תעבורת אינטרנט גבוה יותר, לייצר הכנסות לשלם לכל קליק עבור הצדדים השלישיים שפרסמו אותו. כל מודעה. אתה לוחץ על מפיק רווח בשבילם, אז עליך להתעלם כל המודעות שאתה מסופק עם.

יש לזכור כי על מנת להגביר את הסיכויים שלה לרמות אתכם, PCExpert247Help.com מבלה זמן ניטור פעילות הגלישה שלך. ברגע adware רשומות מספיק מידע עליך, זה מתחיל להצגת פרסומות מותאמות אישית על-פי האינטרסים האישיים שלך. בדרך זו, מגביר האפשרות לפתוח מודעה.

הבעיה העיקרית על PCExpert247Help.com היא כי הכלי לא רק לעקוב אחרי מצבך. אם קיימים במערכת, התוכנית הוא מסוגל לגנוב את הנתונים האישיים שלך, שיתופו עם צדדים שלישיים אשר ניתן להשתמש בו למטרות זדוניות. אם אתה לא רוצה שזה יקרה, עליך למחוק PCExpert247Help.com מהמחשב שלך באופן מיידי.

הסרת התקנה של PCExpert247Help.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר PCExpert247Help.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר PCExpert247Help.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *