By | April 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ParallaxSearch.com. המדריך להסרת ParallaxSearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ParallaxSearch.com נראה רגיל לחפש ספק במבט ראשון. האתר מציע חיפוש לפי מילות מפתח, מסננים עבור קטעי וידאו, תמונות ומפות. תכונה יוצאת דופן על האתר הוא כי הוא כולל שני חפש בשדות העליונה או התחתונה של העמוד במקום שדה בודד באמצע. . חוץ מזה, אתר האינטרנט של ParallaxSearch.com נותן אינדיקציה אין שום דבר רע. . זה לא איך הדברים במציאות. ישנן סכנות האבטחה סביב האתר.

ParallaxSearch.com משמש את חוטפי דפדפן. ברגע תוכנית כזו מתגנב לתוך המערכת שלך, זה יגרום את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל של אתר זה. חוטפי תשנה את תוצאות החיפוש שלך כדי לכלול אתרי אינטרנט נתמך. זה יפיק גם פרסומות מוקפצות, פרסום סוגים שונים של פריטים במחירי מציאה. אתרים אלה עלולים להיות פגומים, להוביל לזיהומים תוכנות זדוניות. החוטף גם לשמור על מעקב אחר של היסטוריית הגלישה שלך, לאסוף מידע ההקשות שלך. זה באפשרותך לאסוף סוגים שונים של נתונים, כמו שמונחי החיפוש, IP כתובת, קואורדינטות הגיאוגרפי, פרטים דמוגרפיים הערכים לתיקי האישי שלך. האנשים מאחורי התוכנית חשאית תמכור את הנתונים שלך ללא ידיעתך או אישורך.

משתמשים רבים הם הביכו כיצד ParallaxSearch.com יש להגדיר להיות במנוע החיפוש שלהם דף הבית ואת ברירת המחדל. אם זו הפעם הראשונה שאתה נתקל החוטף, אולי אתה לא יודע כי תוכניות אלה יכולים לחדור הדפדפן שלך, לשנות את ההגדרות שלך. אולי אתה לא יודע איך הם מופצים מלכתחילה. הדבר הראשון שעליך לדעת הוא כי אתה לא נדבק איתם על-ידי ביקור באתר האינטרנט שהן משויכות אל. האמת היא שהם רק מתחילים להשתמש אתר כפורטל למערכת שלך, ברגע שהם כבר עשו את דרכם פנימה. תוכניות המרושעת אלה משתמשות בתוכנות אחרות כדי לעשות את דרכם לתוך המערכת שלך. ברוב המקרים, מנוצל freeware.

חוטפי מגיע הממוזג עם תוכנית freeware קובץ ההתקנה שלה. התוכנית לא רצויים תוצע לאורך תהליך ההתקנה ככלי נוסף שניתן להתקין ללא תשלום עם התוכנה הראשי. עליך לקרוא את הסכם בקפידה כדי לראות שם כלי נוסף מוצע עבור התקנה. מסיבה כלשהי, משתמשים נוטים מאמינים שההסכם ההתקנה הוא מיותר ולהשמיט לקרוא אותו. כל מיני תוכנות זדוניות יכולים להיכנס בדרך זו, כמו תוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות, adware, מזויפות AV תוכניות, ransomware וסוסים טרויאנים. מאוד מומלץ ללכת על בטוח.

החוטף העושה שימוש באתר ParallaxSearch.com על סדר היום שלו יכול לחדור ושנה את ההגדרות של הדפדפנים הנפוצה ביותר באינטרנט: Google Chrome, מוזילה פיירפוקס ו- Internet Explorer. אתר האינטרנט של ParallaxSearch.com יש קוד זדוני אשר מאפשר החוטף לשנות את תוצאות החיפוש שלך ולאסוף מידע מהדפדפן שלך. תוכנית זדונית יהיה מקום לאתרי אינטרנט נתמך בין התוצאות רגיל לשאילתות שלך. זה גם להפיק פרסומות בצורות של מוקפץ, עמוד שלם, פופ-תחת windows, באנרים, קופון תיבות, ב- text, המעבר, הקשרי, בתוך השורה, צף, interstitial המודעות. המודעות יציע מוצרים שונים במחירי מציאה למשוך את תשומת לבך ולקחת אותך גם.

האנשים מאחורי חוטפי להפוך ההכנסות בעיקר על-ידי אנשים עקוב אחר הקישורים נתמכים. עם זאת, הם לא לקחת אחריות על ביטחונך. תנאי השירות (TOS) אינם לטובתו של המשתמש. נאמר כי לא רשאית לבקש פיצוי עבור כל בעיות האבטחה שאתה נתקל על-ידי שימוש בשירותי האתר. הישות מאחורי ParallaxSearch.com מכונה פשוט לחיות הדף הפותח.

. במחקרים נוספים, הצלחנו לזהות את החברה שבבעלותה האתר ParallaxSearch.com כפי Earthmagic טכנולוגיה בע מ זה שבסיסה ליידי’ס, הונג קונג. מלבד מציג מודעות מפוקפק, החוטף גם תאסוף נתונים, כגון את הגלישה היסטוריה, IP כתובת, דואר אלקטרוני, מיקום, שמות משתמשים וסיסמאות. המידע שלך יימכר לצדדים שלישיים החסויה, שאולי אג’נדה.

אתה צריך לאתר ולהסיר את התוכנית מאחורי ParallaxSearch.com כדי לשחזר את אבטחת המערכת שלך. יש מדריך שלהלן כדי לעזור לך עם הסרה ידנית. לאחר שתסיים, אתה צריך להפעיל סריקה של המחשב שלך עם כלי AV כדי לבדוק אם תוכנות לא רצויות אחרות הצליח להיכנס. החוטף מאחורי ParallaxSearch.com יכול לפתוח חורי אבטחה במערכת שלך על ידי הפיכת ערכי הרישום.

הסרת התקנה של ParallaxSearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר ParallaxSearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *