By | October 26, 2017
Remove Panelsave.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Panelsave.com. המדריך להסרת Panelsave.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Panelsave.com משויך זיהום סייבר. טפיל adware, ליתר דיוק. אם אתה רואה את הדף, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב בנמלים של פרסום. אל תתפסו לחרדה, למרות זאת. האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. האינטרנט הוא מלא של ransomware, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול יישומים וכו ‘. אתה נגוע קל יחסית להסיר את המזיק. ובכל זאת, לא חושב ש-adware אינו מזיק. יש דבר כזה כמו זיהום לא מזיק. כל אחד בסופו של דבר יוצאת משליטה ומתחיל גורמת לבעיות יותר ויותר. בגלל זה אתה צריך לפעול במהירות כדי להסיר adware אתה כרגע תקוע עם.

קח המראה Panelsave.com של, כאות אזהרה, לשים לב לזה. ברגע אתה מבחין את הדף משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש את הפרסום זה מכריח אותה עליך. ברגע שאתה מוצא אותו, למחוק אותו ללא היסוס. יישום זה לא יהיה מועיל לך. להפך, זה ייהנו בעליו בזמן גורם לך המון בעיות. אל תבזבז את הזמן. ככל המזיק נשאר על הסיפון, והמצב מחמיר. . זכור, עיכובים להוביל חרטה…

תחילה הסובלים הנוכחות של adware היא חווית הגלישה שלך. לפתע פתאום, הוא הופך להיות בלגן. אתה מקבל כל הזמן מנותב מחדש אל דפים חשודים רבים עם Panelsave.com ליד ההגה. אתה לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש. אבל זה לא הכל. Adware גם bombards אותך עם אינספור פרסומות על בסיס יומי. המסך כולו מכוסה לגמרי קופונים, דילים, באנרים, טקסטים, מודעות וידאו, פריטים מוקפצים, פחות או יותר כל סוג אחר של ad יש. תגיד, אתה רואה את זה. תאר לעצמך מה להפוך פעילויותיך באינטרנט. סיוט, זה מה שקורה. המודעות מעצבן מופיעים כל הזמן, לא יכול לסבול את חסימת תוכן העמוד. מה יותר גרוע, אם תלחץ עליהם, אתה מסתכן הורדה יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך נגוע כבר.

Remove Panelsave.com

The Panelsave.com Virus

זה נכון. לא לסמוך על מה מציג המזיק. למעשה, למחוק אותו בהקדם האפשרי, והכל יחזור לקדמותו. כמו כן, המחשב מתחיל יתארחו עקב adware מגעיל. זה מאט את קצב העבודה לרמת זחילה, קריסות, קופא לעיתים קרובות. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. תעשה לעצמך טובה ולהסיר את המזיק בזמן זה לא מאוחר מדי. אם זה מבלה מספיק זמן על הלוח, אתה עלול להיתקל מסך כחול של מוות. אל תהססו. להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה ולנקות את המחשב שלך. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך. להיות בטוחה בכך.

השיטה הנפוצה ביותר של חדירה כשמדובר פרסום היא freeware bundling. האם אתה לעיתים קרובות להוריד חינם תוכניות ויישומים את האינטרנט? . כן, בטח- . ובכן, בפעם הבאה, תהיה זהיר יותר האקרים להסתמך על חוסר הזהירות שלך פתי אתה. לא להעניק אותה. תמיד לעמוד על המשמר, קרא בעיון את מה אתה מסכים. לא לדלג על תנאי הסכם הרישיון Conditions/ כפי הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה.

כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. בדרך זו ניתן יהיה לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף בחבילות, כמו גם לבטל את הבחירה בהם. אם תלך עם האפשרויות רגיל, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, הם בדרך כלל זדוני. אל תתנו האקרים לנצח. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה. רשלנות חיפזון לגרום זיהומים.

הסרת התקנה של Panelsave.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Panelsave.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *