By | December 22, 2017
Remove Page.geniusdisplay.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Page.geniusdisplay.com. המדריך להסרת Page.geniusdisplay.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הפניות בלתי נגמרת Page.geniusdisplay.com נגרמים בדרך כלל על-ידי זיהום adware. אם אתה רואה את האתר, יש לך את תוכנת הפרסום על הלוח. אל תיבהלו! למרבה המזל בשבילך, אתה תקוע עם אחד קל יחסית כדי להתמודד עם טפיל. ובלבד לך לפעול מהר ולנקוט צעדים נאותים, אתה צריך להיות מסוגל להיפטר הפולש תוך זמן קצר. עם זאת, אל תניח את העובדה הזו להטעות אותך לחשוב ש-adware אינו מזיק. כמובן, זה לא. זה עדיין זיהום סייבר, עליך לא בסובלנות. אם נותנים מספיק זמן במערכת שלך, המזיק לעשות בלאגן ענק ולגרום נזק רב. זה הוא בגלל זה עדיף לך הסר אותו באופן מיידי.

ברגע שמתחילים לראות הדף Page.geniusdisplay.com על כל צעד ושעל, להתחיל לחפש מקום מסתור של המזיק, כשתמצא אותו, למחוק אותו בלי לחשוב פעמיים על זה. דחיינות היא האפשרות הכי גרוע. הזמן הוא לא החברים שלך. עם כל דקה ש-adware מבלה על הסיפון, הגרוע ביותר מקבל את המצב הקשה. להציל את עצמך הבעיה אתה עומד לחוות, להסיר הזיהומים עכשיו. . ברוק העתידית תהיה אסיר תודה.

Adware עושה בלגן עצום של פעילויותיך באינטרנט. שום דבר לא אותו דבר יותר. זה כאילו יש לך שליטה על דפדפנים שלך. לפתע פתאום, כל דף שאתה מבקר מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. אפילו האתרים בהם שימוש כדי להיות בטוח, ללא פרסומות הם עכשיו כבד על באנרים וקופונים. . זה מה adware. זה קובר אותך עם מודעות מטעות אשר לקדם מזויף, זדוני או מוצרים שאינם קיימים. . והם מאוד פולשניות. אתה לא יכול למנוע אותם גם אם אתה רוצה.

Remove Page.geniusdisplay.com

The Page.geniusdisplay.com Virus

הפרסומות הופכות יותר ויותר כמו פעמים עובר ותלחץ במוקדם או במאוחר. לפעמים הם גם צצים ממש מתחת הסמן של העכבר. אם תלחץ על לא רק תפסיד כסף, אלא לעזור האקרים להרוויח כסף. הם מנצלים מנגנון תשלום לכל קליק להרוויח רווחים ללא מאמץ. אתה הופך את החונך שלו תוך כדי לחשוף את עצמך. תוכנות זדוניות סיכון בו זמנית.

המודעות יכולה להסתיר תוכנות זדוניות. בלחיצה על המודעה פגום ותוכנות זדוניות אמר מזין את המערכת שלך מאחורי הגב. אתה רוצה את זה? האם ברצונך יותר מזיקים במחשב שלך כבר נפרץ, יתארחו? לא? ואז להסיר את תוכנת פרסום. ברגע לך להיפטר ממנו, את חווית הגלישה שלך תקבל בחזרה למצב נורמלי. יהיו יותר ניתוב מחדש ופרסומות. דפדפנים שלך לא נאבקים להציג תוכן. את מהירות המחשב יהיה מהיר יותר. המערכת שלך היא לא תקפא, אתחול מחדש יותר. הכל יהיה. כאילו זה היה לפני הפלישה. למה אתה מחכה? בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא קל לעקוב אחרי המדריך להסרת אשר יעזור לך למחוק adware באופן ידני. אחריו ולנקות את המחשב שלך פעם אחת ולתמיד.

כיצד adware להזין את המחשב שלך? בדרך כלל, אלה מזיקים נסיעות ארוזות לתוכניות אחרות, בעת התקנת תוכניות אלה, adware נכנס גם כן. יש דרך למנוע את זה, אבל. זה רק דורש קצת יותר זמן. לבחור ההגדרות המתקדמות במקום הסוגים הבסיסיים. אתה יוצגו עם רשימה של כל היישומים נוספת אשר מחוברים התוכנית המקורית, אשר עומדים הותקן במחשב שלך. בטל אותם הכל לפני סיום ההתקנה. אתה לא צריך אותם. אם כן, שהתקנת אותם בעצמם עד עכשיו. אם תיתן להם להיכנס, תצטרך להתמודד איתם בהמשך, בדיוק כמו פרסום זה. מניעת פורץ מלהיכנס היא הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם זה זה כבר ייכנס. זוכר את זה

הסרת התקנה של Page.geniusdisplay.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Page.geniusdisplay.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *