By | October 30, 2017
Remove Oxoclick.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Oxoclick.com. המדריך להסרת Oxoclick.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Oxoclick.com הוא אתר אינטרנט הקשורים לתכנית פרסום. הכלי מרושע משתמש התחום כשער לדפדפן האינטרנט. היא מבצעת משימות בלתי מורשים אשר יכול לחשוף אנשים לאיומי אבטחה. אם Oxoclick.com מציג מודעות, כדאי להימנע מהם. . הם מסוכנים. יתר על כן, לנקוט בצעדים נגד adware. פעילותה יכול להוביל לבעיות אבטחה, אם תבצע את המודעות או לא. התוכנית נוכלים יש את היכולת לפקח הגולשים הפעלות גלישה ולאסוף נתונים עליהם. הרבה כמו הדור של פרסומות, הפעילות מעקב אי אפשר לשלוט בזה תהיה נתון זה אמנם adware קיים במערכת שלך.

אם לא ביקרת Oxoclick.com בעבר, אל תהיה מופתע כי אתה נגוע adware. התוכנית מוצל לא מופץ דרך התחום. . זה התפשט על ידי הפצת וקטורים המכונה דפוסי כהה הטכניקה הנפוצה ביותר היא bundling. A בהינתן תוכנית, freeware, shareware או יישום פיראטיים, מארח את ההתקנה של adware במקביל עם עצמו. קובץ ההפעלה של הכלי מבודד מתמזג עם קובץ ההתקנה של הלקוח להורדה. האשף מציע לכם להתקין אותו בתור בונוס. יצוין, כי האפשרות רק שרשומים לתנאים. אם לא קראת אותם, תהיו מודעים כי כלי נוסף נועד להיות כלול.

דוא ל זבל לעיתים קרובות אחראית על הפצת תוכנות זדוניות, כמו גם. Adware Oxoclick.com יכול להיות מוסתר מאחורי מצורף. קובץ script או מאקרו, השולח משתמשות העברת הכלי מבודד. כדי לגרום לך לפתוח את הקובץ, הוא יכול לכתוב המכתב מטעם בעלי מוניטין חברה או ארגון, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, חברת שליחים, בנק, רשת המדיה החברתית, פלטפורמת מסחר אלקטרוני, מוסד או ענף ממשלתי. הוא יכול להוסיף את הלוגו ואת אנשי הקשר הרשמי של הישות המתאים לתוך ההודעה כדי לגרום לזה להיראות אמיתי. כדי לבדוק אם דואר אלקטרוני מסוימת לגיטימית, לבדוק את חשבון שהשולח השתמש כדי ליצור עמך קשר.

Remove Oxoclick.com

The Oxoclick.com Virus

Oxoclick.com adware מפיק פרסומות הקניות להפיק רווחים פעילותה. הבעלים של תוכנית חשאית משלמים כדי לקחת אנשים לתחומים ממומן. הם מקבלים סכום מסוים עבור כל מופע כאשר משתמש אחרי קישור ממומן. מנגנון זה נקרא מערכת תשלום לכל קליק. Adware Oxoclick.com מראה מציאה עסקאות עבור פריטים שונים, כולל בגדים, רהיטים, אביזרים, אלמנטים דקורטיביים, ספורט ציוד גינון, ציוד, מכשירים טכנולוגיים, צעצועים, משחקי וידאו ועוד רבים אחרים. הפרסומות יופיעו בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. יהיה לך להתרגל לעבוד דרך הפרעות, כמו גם מהירות ביצועים מפורק. Oxoclick.com adware מפעילה הרבה של ה-CPU, מה שהופך את המחשב איטי.

למרות התוכנית חשאית פולשניות, זה יכול לקחת לך זמן לשים לב את נוכחותה במחשב שלך. הדבר הוא, adware Oxoclick.com מציג סוגים שונים של פרסומות. חלקם יוצגו בחלונות דפדפן חדשים, בעוד אחרים יוטבעו בתוך אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר. הטווח תבנית כוללת פריטים מוקפצים פופ-unders, באנרים, קופון תיבות, freebies, הנחות, קישורים ב- text, צף, מוטבעת המעבר, interstitial, הקשרי, וסרטי השוואה המודעות. בסופו של דבר תגלו כי כולן נובעות מאותו מקור, אך ייתכן שיהיה עליך קצת זמן כדי להרכיב את הפאזל. הכלי סמויה ינסו לגרום לזה להיראות כאילו זה עובד לטובתך, אבל זה לא נכון. Oxoclick.com adware פועלת רק לטובת המפתחים שלה.

אתרי אינטרנט מאחורי המודעות לא מאושרות להיות אמין. זה הכי טוב. תחסוך לעצמך את הסיכון ולמנוע אותם. מלבד האיום של זיהומים מוסתרים, adware Oxoclick.com כרוך סיכון בטחוני האישי. התוכנית חמקנית מסלולים של הפעלות הגלישה ו אוסף מידע על אנשים. זה יכול להקליט שלך ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, מספר טלפון, דוא ל, הפרופיל הדמוגרפי, שמות משתמש, סיסמאות ופרטים פיננסיים. הקלט שנאספו יימכר בשווקים דארקנט ללא ידיעתך או הסכמתך. אם פושעי סייבר להשיג את ידיהם על הנתונים הרגישים שלך, הם יכולים לשדוד אותך. עליך לא לעשות עסקאות פיננסיות באינטרנט או לגשת לחשבונות האישיים שלך בזמן התוכנית המרושעת קיים.

הסרת התקנה של Oxoclick.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Oxoclick.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Oxoclick.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *