By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Onliweb Search Virus. המדריך להסרת Onliweb Search Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Onliweb החיפוש אינה התוכנית שימושי שזה מפורסם להיות. זה לא לשפר את החוויה המקוונת שלך. זה לא עושה טוב יותר את קניות באינטרנט. מה שהוא עושה הוא עושה בעיות. Onliweb חיפוש הוא החוטף דפדפן. שמעת על סוג זה של זיהומים? הם מאוד מעצבן ומסוכנים. הם מתחילים תוחבת את המערכת שלך ברגע שהם נכנסים. Onliweb החיפוש הוא לא שונה. זה בדיוק מה ששמו מרמז – זה כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך. כל אחד מהם. אפילו אין לדפדפן אמין יחיד כדי להשתמש.

Onliweb חיפוש מתאים בצורה מושלמת עם מוזילה, כרום, הקצה של Microsoft, וכו ‘. אם תחליט להתקין דפדפן חדש, הוא מקבל נגוע גם כן. הדרך היחידה החוצה היא להסיר את החוטף מהמכשיר שלך לגמרי. ברגע תבחין זה אורב, לזרוע הרס, למצוא מסתור המדויק שלה נקודה, הסר אותו באופן מיידי. אם לא הבעיות שזה מבלבל אותך להמשיך לגדול מספרים והן לחומרת ככל שחולף הזמן. אל תשב בחיבוק ידיים בזמן חיפוש Onliweb הורס את פעילויותיך באינטרנט. נקוט בפעולה! למחוק את הפורץ בזמן זה לא מאוחר מדי. לעשות את זה בהקדם האפשרי עיכובים להוביל חרטה.

ברגע חוטפי נכנס למחשב, זה לא לבזבז זמן. זה מתחיל להטריד אותך מיד. הכל מתחיל עם הגלישה שלך. לפתע פתאום, כל פעם שאתה הרבה מגע באחד הדפדפנים שלך, אתה סובל מהפרעות מתמדת. אתה נאלץ לבקר דפים רבים מאוד מפוקפק. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. את דף הבית ו מנועי חיפוש מוחלפים תחום מפוקפק אחר מאחורי הגב. המסך כולו מכוסה לגמרי עם טונות של פרסומות זדוניות. גלישה באינטרנט בדרך כלל ובשלום הופך להיות משימה בלתי אפשרית. כל זה בגלל Onliweb חיפוש.

דמיינו מצליחים באינטרנט כאשר אתה כל הזמן הופסקה ואת הופנה. אבל את הפעילויות הלא מקוונים שלך. גם אתה מושפע. שימוש במחשב שלך אפילו במצב לא מקוון זה מעצבן. המחשב הופך איטי מאוד, זה החינוך נשארה כל הזמן. כמה מכונות ישנות יותר עשוי להתחיל אפילו להתרסק מדי פעם. . זה סיוט… זה לא ייקח הרבה זמן לפני שתתחיל הימנעות במחשב שלך. אבל מה זה אפילו יותר גרוע מאשר זה הסיכון פרטיות אתה נחשפים. חוטפי מסכנת את הפרטיות שלך על-ידי מרגלת אחריך ואיסוף נתונים רגישים. לאחר מכן, הוא שולח אותה כדי crooks אשר פרסמו את זה. הם מקבלים גישה לחיים הפרטיים שלך, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רוצים. אל תיתן לזה מרחיק לכת. הסר את החיפוש Onliweb בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

פונה Onliweb חיפוש הטקטיקה ערמומי הרגילה כדי להזין את המחשב מבלי שיבחינו בו. . הוא מסתתר מאחורי חבילות freeware, הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, פרסומות של צד שלישי, דפים פגום, טורנטים שלא אומתו, עדכוני מערכת מזויפות program/, וכו ‘. כל אחת משיטות אלה יעשה אם אתה זהיר מספיק לעזוב את זה. מצד שני, אף אחד מהם לא יעבוד אם תשלמו קצת יותר תשומת לב. . קח לדוגמא את העדכונים מזויף

אתה חושב כי אתה מעדכן Java רק בגלל שהוא אומר כך בחלון… אתה לא טורח לקרוא את תנאי הסכם הרשיון למשתמש הקצה Conditions/. . טעות גדולה- במציאות, אתה מעדכן משהו, אתה מתקין זיהום במחשב שלך. לא להיות יותר זהירים ואל בצורה עיוורת אמון כל מה שקראת. להיות יותר זהירה. אל תזרקו התראה לרוח. . זה המחשב שלך ואתה אחראי הבטיחות שלה. בחר דריכות במקום זאת. זה עוזר לך לשמור על טפילים משם.

הסרת התקנה של Onliweb Search Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Onliweb Search Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Onliweb Search Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *