By | November 2, 2017
Remove Offers Chasers

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Offers Chasers. המדריך להסרת Offers Chasers עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Offers Chasers היא עוזרת הקניות. הוא מספק עזרה עם רכישות באינטרנט על ידי איסוף עסקאות מפלטפורמות ולספק להם למשתמש. הרבה אנשים. רכישה מקוונת, בימינו, סוגי טובין שנמכרו באמצעות פלטפורמות דיגיטלי מתרחב ללא הרף. Offers Chasers נרשם האתר הרשמי כדי offerschasers.com התחום. יש כפתור כחול להורדה בדף הבית, אבל זה לא עובד. הקישור המנותק foreshadows כי משהו לא בסדר. זה נמשך כך לזמן מה. המפתחים של היישום לעצור שמירה על זה? . לא, הבעיה היא שונה וקשה הרבה יותר. Offers Chasers היא תוכנית פרסום. אתר האינטרנט הרשמי שלה זה רק כיסוי. הקישור ‘ הורד ‘ פגום בכוונה. בדרך זו, זה לא ניתן להוכיח כי adware מחובר באתר ומפתחים שלו.

המידע האחרון מעלה את השאלה כיצד Offers Chasers הוא מופץ. התשובה היא דפוסי כהה. ישנן שיטות המאפשרות תוכנית כדי להיות מותקן, במקרים מסוימים להוריד ללא ידיעתו או הסכמתו של המשתמש. הדרך הנפוצה ביותר להעביר תוכנית חמקנית היא בחבילה אחת. להורדה ללקוחות פוטנציאליים הן freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלים בתשלום. המארח יהיה Offers Chasers מופיע בתור יישום בונוס. תהיה לך האפשרות להתקין אותו יחד עם המארח או לא לכלול אותו. שימו לב כי הגדרת ברירת המחדל תהיה כדי להמשיך בהתקנה. כדי למנוע זאת, יהיה עליך להפוך את ההגדרות באופן ידני. אשפים מסוימים יש נוספים שהתוכניות המפורטות במצב מתקדם או מותאמים אישית בלבד. ללכת עם זה, ולא הבסיסי או אוטומטי.

הווקטור הבא ברשימה הוא דואר זבל. השולח צירוף קובץ, המכילה מאקרו או סקריפט, המכתב. הרכיב ביצוע ההעברה של Offers Chasers. פתיחת הקובץ המצורף הוא כל מה שדרוש כדי לאפשר את הפרסום לתוך המערכת שלך. אתה צריך לעשות בדיקה כדי לוודא כי ההודעה המדוברת נשלחה על-ידי אדם אמין. . זה דבר שבשגרה עבור נוכלת לכתוב בשם ישות קיימת ומהימן, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, בית המשפט המחוזי, חברת שליחים, ענף ממשלתי, המוסד, רשת מדיה חברתית או בנק… זה יהפוך את הדוא ל שייראו אמיתיות. כדי להגיה את המהימנות של דואר אלקטרוני נתון, לבדוק את חשבון שהשולח השתמש כדי ליצור עמך קשר. הדרך הקלה ביותר כדי להעביר תוכנית זדונית למחשב היא באמצעות התקנה של נסיעה. הזנת אתר אינטרנט שנפרצו להדביק אותך על המקום, כדי להיות זהיר.

Remove Offers Chasers

The Offers Chasers Virus

Offers Chasers יראה לכם הצעות בלעדיות עבור מגוון רחב של סחורות. זה מקיף את הבגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, ציוד ספורט, משחקים, צעצועים ועוד רבים אחרים. הכלי נוכלים פועל על-ידי יצירת פרסומות. הן עשויות שונים הגדלים, כולל באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, בחינם, הנחות, צף, בתוך השורה, הקשרי, המעבר, interstitial, השוואה, מסך מלא פרסומות. Adware הוא אגרסיבי פולשניות בחיפוש שלו כדי למשוך את תשומת לבם של המשתמשים. זה כי זה תלוי נטייה שלהם. הבעלים של התוכנית משלמים באופן פרופורציונלי למספר אנשים שלחצת על המודעות. טכניקה monetizing זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק. . זה חוקי כדי לקדם תוכן של צד שלישי בדרך הזו עם זאת, ישנן תקנות מסוימות בנוגע אבטחה אשר Offers Chasers אינה עונה.

המפתחים של Offers Chasers שלא לקחת אמצעי הזהירות הדרושים כדי לגרום בתשדירים בטוח. התוכנית אינה מבצעת סריקות אבטחה. כל המפרסמים משלמים מקבל שלו תוכן מוצעים ללא תנאי. נטל הסיכון ההנחה היא לחלוטין על-ידי משתמש הקצה. מנהלתיים ליצירת מאחורי האתר הרשמי של Offers Chasers יש disclaimed אחריות על כל פרצות אבטחה אשר נבעה שימוש בתוכנה. הישות המדוברת היא חברה של לימסול, קפריסין שנקרא האצטקית מדיה, inc. זה כולל גניבת נתונים שיש לנו עוד על מה לדבר. Adware מנטרת את הפעלות הגלישה, אוספת פרטים שונים על אנשים. זה מקיף את שלהם היסטוריה, הקשות, עוגיות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, פרופיל דמוגרפי, דוא ל, מספר טלפון, פקס, שמות משתמש, סיסמאות ואישורים פיננסיים. הקלט שנאספו נמכרת בשווקים דארקנט.

הסרת התקנה של Offers Chasers

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Offers Chasers מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *