By | September 12, 2018
Remove Nn.vidupdate24.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Nn.vidupdate24.com. המדריך להסרת Nn.vidupdate24.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Nn.vidupdate24.com שייך לקטגוריה של תוכנות פרסומת שעשויות להיות בלתי רצויות. ברגע היישום נכנס למחשב, זה יציף את המסך עם טונות של פרסומות תועלת אשר יאטו את פעילות וירטואלית שלך והם עשויים לגרום לך בעיות הקשורות לאבטחה.

לדוגמה, אם תנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, אתה תהיה מיד בירך על ידי המודעה מוקפץ. הפונקציה של פריטים מוקפצים אלה היא לספק לך עם שונים קופונים, מבצעים, הצעות של המוצרים שהם מקדמים. עם זאת, במקום להיות שימושי, המודעות המוצגות ברצינות יאיים האבטחה המקוונת כפי שהם שייכים לצדדים שלישיים לא ידוע.
זכור מוקפצים אלה לא יפסיק להופיע על מסך המחשב שלך, עד שתסיר Nn.vidupdate24.com לחלוטין. אחרת, סופג אותם בכל פעם שאתה מנסה להשתמש בדפדפן.

קיימות שיטות שונות Nn.vidupdate24.com יכול להשתמש כדי לחדור למחשב שלך. התכנית נדרשת כדי לבקש את רשותך לפני ההתקנה, אך זה לא אומר שלא תבחין זה מגיע. להפך, יהיה מוסתר היישום פרסום במערכת שלך עד הוא מחליט להראות את עצמו. למעשה, זה קורה כאשר המסך מקבל מוצפים חלונות מוקפצים רבים.

Remove Nn.vidupdate24.com

The Nn.vidupdate24.com Virus

חלק Nn.vidupdate24.com המועדפים שיטות של זיהום כוללות השימוש של קישורים פגום, פגום אתרי אינטרנט, קבצים מצורפים דוא ל זבל freeware. בין אלה, freeware נחשבת הדרך הקלה ביותר כדי לפתות אותך להכניס אותו פנימה. זה קורה כי המחשב רוב המשתמשים בדרך כלל לא שם לב כשהוא עובר תהליך ההתקנה ואת אפילו לא קרא את התנאים וההתניות מסופקים. במקום זאת, הם פשוט מסכים לכל מה ומסיים עם פרסום, כגון Nn.vidupdate24.com, במערכות שלהם.

הבעיה העיקרית עם Nn.vidupdate24.com היא כי זו לא רק פולשניות אבל היא גם מסוכנת. הסיבה היא כי ברגע התוכנית נכנסת המערכת שלך, זה מתחיל מעקב אחר הרגלי הגלישה שלך. בדרך זו, adware מתעד את האינטרסים שלך, על מנת לקבל מושג טוב יותר אילו מודעות כדי לספק לך מאוחר יותר. זה הכרחי עבור התוכנית בשל העובדה כי זה הפרסום הנתמך, מטרתו היא לייצר הכנסות לשלם לכל קליק כדי לשרוד.

כל הפרסומת עליהם אתה לוחץ, עשוי להרוויח רווח עבור הצדדים השלישיים לא ידוע מאחורי היישום. ובכל זאת, הדבר הגרוע ביותר Nn.vidupdate24.com מלבד ניטור פעילות וירטואלית שלך היא העובדה לאחר איסוף הנתונים, היא חולקת אותו עם הצדדים השלישיים הנ. לכן, במקום שופע האבטחה המקוונת, יהיה עליך כדאי למחוק את התוכנית adware מהמחשב שלך באופן מיידי.

הסרת התקנה של Nn.vidupdate24.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Nn.vidupdate24.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *