By | January 25, 2018
Remove Nextlnk12.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Nextlnk12.com. המדריך להסרת Nextlnk12.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Nextlnk12.com מופיעה בשל זיהום. זה נכון. אם אתה רואה את האתר, יש לך טפיל על הלוח. Adware, ליתר דיוק. שניהם הולכים יד ביד, מאז שאתה כל הזמן רואה את הדף Nextlnk12.com, וזה סימן ברור שלך מארחים של פרסום. למרבה המזל, סוג זה של זיהומים קל יחסית לטפל. תוכל להסיר אותו לגמרי. עם זאת, עליך לפעול מהר.

כל המזיק הולך בסופו של דבר, במיוחד כאשר נותנים את הזמן לעשות זאת. לא להעניק לזה זמן. ככל שזה נשאר, הבעיות עוד זה גורם. . כן, רק בגלל פרסום אינה קשה להתמודד, זה לא אומר שזה לא מסוגל לגרום לך נזק רציני ולעיתים בלתי הפיכים. ברגע אתה מבחין את האתר Nextlnk12.com, קח את זה על האזהרה, לפעול לפיו. למצוא היכן מסתתר הזיהום ומחק אותו מבלי לחשוב פעמיים על זה. אם תשחרר את המזיק להיות, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

הבה להסביר למה אתה חייב למהר. כדי להיפטר המגפה הזאת. הראשון של כולנו, כל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים בעבר אמין שלך, אתה סובל פריצות. לרוב, מודעות. זה המזיק הוא תמיכה ב- ad. הוא חייב לייצר פרסומות כדי להתקיים. אם זה נכשל, זה נלקח. ? למה זה חייב ליצור מודעות, אבל? מה שבטוח הוא שזה לא לטובתך. זה של הפושעים. האקרים להשתמש adware להגברת תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים אז הם יכולים להרוויח כסף באמצעות מערכת השיווק לשלם לכל קליק. יותר אתה לוחץ על פרסומות, עשירה הם מקבלים. . וזה כמעט בלתי אפשרי להימנע הפרסומות. הם כל כך הרבה, הם בכל מקום.

Remove Nextlnk12.com

The Nextlnk12.com Virus

חוץ מזה, adware עושה כמיטב יכולתה כדי להראות לך מודעות אשר אתם באמת מעוניינים. איך זה? יודע מה אתה אוהב? . ובכן, זה מחקרים. הוא מפקח על מה שאתה עושה, את היסטוריית דפדפן, וכו ‘, משתמשת במידע כדי להציג תוכן מושך. שלא תיפלו למלכודת הזאת. לחיצה על קישורים אלו לא רק לעזור נוכלים אבל גם חושף אותך כדי תוכנות זדוניות. מודעות אלה אי אפשר לסמוך. פורצי מחשבים משתמשים בהם. האקרים! אתה צריך לדעת טוב יותר כדי לחץ. יכולים להחמיר את המצב שלך בקלות על ידי הורדת תוכנות זדוניות נוספות.

כפי שאתה יכול לראות, כל זה הופך את פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. מלבד ערימת הפרסומות האינסופי, גם תופנה Nextlnk12.com כל הזמן כמו גם לגבי אתרים של ספקים חיצוניים אחרים. . וזה די מעצבן. אתה לא מוצא כלום שאתם מחפשים באינטרנט כפי שאתה לא יודע מה לסמוך אם ברצונך להחזיר את השליטה על הגלישה שלך באינטרנט, למחוק adware בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת מפורט שלנו למטה.

איך אתה? נדבק עם זה? בדרך כלל, פרסום חלקים להסתמך על הטקטיקה שמגבילים freeware כדי להיכנס. כל נוכלים לעשות הוא לצרף תוכנות זדוניות שלהם לתוכנית אחרת באינטרנט, כאשר לך להוריד ולהתקין תוכנית כאמור, אתה מקבל את התוכנה הזדונית לצד עם זה. אלא אם כן אתה משלם תשומת לב. אין דרך למנוע את המזיק להזין אבל זה דורש זהירות. משהו אשר רוב המשתמשים נוטים להזניח בעת התקנת תוכנה.

קחו את הזמן, לא לסמוך על המזל בלבד. קרא מה אתה מסכים. לעבור את התנאים וההתניות בקפידה. . כן, זה לא הכי כיף לעשות אבל אף אחד לא אמר להשאיר את המחשב שלך נקי. זה אמור להיות כיף. לא ממהרים להסכים בצורה עיוורת עם הכל להיות חכם. האקרים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך. בסופו של דבר, לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה כי הם מאפשרים לך לראות את כל apps בנוסף מצורפת ובטלו אותם אם אתה רוצה. אנו מציעים לפי הם בדרך כלל זדוני, אתה לא באמת צריך אותם בכלל.

הסרת התקנה של Nextlnk12.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Nextlnk12.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *