By | June 18, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Newscommer.com. המדריך להסרת Newscommer.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Newscommer.com? נעים לנו להיות שליחים של רעות, אבל נראה כי המחשב נדבק בווירוס על ידי פרסום. מה שהוא עושה זה כי הוא משנה את הגדרות הדפדפן שלך, על מנת לוודא כי זה יכול לפעול ללא הפרעה. פרסום יכול להתקין סרגלי כלים חשוד, תוספות והרחבות בדפדפן שלך ללא ידיעתך או הסכמתך. לעתים קרובות הם חסרי תועלת, הם לא מה שהם אינם כפי שפורסם. אבל זה לא הכל.

Redirect Newscommer.com ינסו לפתות את מלכודת על ידי יצירת מודעות על כל דף שבהם אתה מבקר. מרגע שאתה פותח את הדפדפן שלך שאת מותקפת על-ידי אינספור פרסומות ופריטים מוקפצים שלא ייראה נמשכת אליו. זה לא צירוף מקרים. פרסום ידוע לעקוב אחר פעילות הגלישה שלך ויספק את הסוג של פרסומת תוכן שהם ככל הנראה לחץ על, על פי הנתונים שנאספו מכל את היסטוריית הגלישה שלך, הרגלי הגלישה, לשאילתות חיפוש.

פרסום לא יכול לחדור לתוך מערכת המחשב בפני עצמו. האמת היא, היא הוענקה גישה למחשב האישי, אם עשית את זה במודע או לא. לעיתים קרובות הדבר יכול להתרחש אם אתה לפתוח דוא ל זבל או קבצים מצורפים, וכן לחץ על כל הקישורים מפוקפק ופריטים מוקפצים. זה נפוץ עבור משתמשים לעבור זיהום פרסום חינם תוכנות מצורפות ובקשות עדכון מזויף. מה אנו ממליצים למשתמשים לעשות הוא לקבל עדכוני תוכנה שלהם רק ממקורות רשמיים ואמינים.

בנוסף, בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, רצוי לא לבחור עבור התקנה מהירה, כמו משתמשים רבים. מה אתה צריך לעשות במקום זה, היא ללכת על Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה, כדי יש שליטה מלאה על התהליך ולהציג רשימה מלאה של תוכניות שהורדו, יישומים. מה שנשאר לעשות הוא פשוט בטל כל תוכנה שברצונך לא הותקן במחשב שלך.

פרסום זה לא מסוכן כמו וירוסים אחרים כמו סוסים טרויאניים או ransomware, אך הם עדיין יש התנהגות זדונית, צורך להסיר מהמחשב שלך, ברגע שאתה לזהות הנוכחות שלהם. מה הופך אותם למסוכנים תוכן שנוצר כמו פריטים מוקפצים, דילים בלעדיים, קופונים מיוחדים, הצעות, בקשות לעדכון מזויפים, וסוגים אחרים של המודעות הן מאוד סביר להפנות אותך לאתרים חיצוניים חשוד פוטנציאלי יכול לפגוע במחשב שלך ואף לסכן את נתונים אישיים. הם יכולים התפוצץ מקורות נגוע יכול בקלות להפעיל סוגים אחרים של וירוסים במחשב כמו תולעים, חוטפי דפדפן, תוכנות ריגול, סוסים טרויאניים אפילו. למה להסתכן?

להגן על המידע הפרטי שלך על-ידי הסרת Newscommer.com בכלל נתב מחדש את המחשב לפני שיהיה מאוחר מדי. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן להתמודד בהצלחה עם משימה זו.

הסרת התקנה של Newscommer.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Newscommer.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *