By | November 16, 2017
Remove MyHomePage.pro

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MyHomePage.pro. המדריך להסרת MyHomePage.pro עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האתר MyHomePage.pro הוא חדשות רעות עבורך ועבור המערכת שלך. הדף מצביע על הנוכחות של זיהום סייבר במחשב שלך. . כן, אתה תקוע עם החוטף דפדפן. סוג זה של זיהום הוא שילוב מושלם של תועלת, מעצבן, חטטן, מסוכן. יותר זמן זה נשאר על הלוח, הבעיות יותר ומפיק את הפנים. למרבה המזל, המזיק הוא נשלף. באפשרותך להסיר אותו בעצמך אם אתה מבצע פעולות בקשה. ברגע תזהה את הדף MyHomePage.pro לוקח את כל דפדפנים שלך, קח את זה בתור אזהרה, לשים לב לזה מיד.

למצוא את הנקודה המדויקת החוטף מגעיל מבצבצים ולהסיר אותו. אם תתני לו להישאר, הבעיות זה גורם הרצון ממשיכות להיערם כמו גם להיות חמור יותר. אל תיתן לזה לקרות. חוטפי לה מקום במערכת שלך. היא נוצרה על ידי האקרים כדי לשרת מטרות זדוניות שלהם ואת הרווחה שלכם הוא לא חשש של שלה. חותכים שהותה קצר ככל האפשר. MyHomePage.pro הוא הרמז שלך. כשתראה אותו, לפעול. אם כל שנחוץ זה לא יהיה ארוך לפני והמצב מחמיר באופן משמעותי. זה יבוא זמן כאשר אתה להיות הימנעות במחשב שלך.

ברגע חוטפי נכנסת, זה לא לבזבז זמן. הוא מתחיל לעבוד באופן מיידי. זה עובר תחילה לאחר דפדפנים שלך. זה מוסיף תוסף מציקים לכל אחד מהם ובכך לקחת שליטה. . זה איך MyHomePage.pro הופך את הצל שלך באינטרנט קבוע. בכל פעם שאתה אפילו מגע של דפדפנים שלך, אתה רואה את האתר. . זה תמיד שם. הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך. זה לא חייבים לפעול. היא פועלת כמו שתמצא לנכון. ובכל זאת, יש עוד- MyHomePage.pro הוא לא אתר רק מפוקפקות שאתם נאלצים לראות על בסיס יומי. ישנם רבים אחרים.

Remove MyHomePage.pro

The MyHomePage.pro Virus

חוטפי מנתבת מחדש את כל הזמן. אתה תמיד חשופים לסיכון תוכנות זדוניות כמו שום דבר שאתם רואים בגלל זה המזיק הוא אמין. בלחיצה אחת טועה ואתה להוריד באופן אוטומטי עוד תוכנות זדוניות במחשב שכבר נפגעה. לא נראה כי הימנעות לחיצה יפתור את הבעיה. . הו, לא. מלבד האתרים, אתה מנותב מחדש, החוטף גם מייצר טונות של המודעות העלול להיות מסוכן. המסך כולו מכוסה פרסומות אשר גם להסתיר תוכנות זדוניות ענק הסיכון.

תאר לעצמך מה הופך הגלישה שלך אליו. . זה היה סיוט לא ניתן לגלוש באינטרנט שלווה יותר, כל זה בגלל החוטף. אבל גם אם אתה איכשהו מסתדרת עם כל מחדרים אלה, יש עדיין משהו. אתה לא יכול לסבול. הזיהום מאיימת על הפרטיות שלך. הוא מציץ שלך ושולח כל מה שימצא crooks מאחורי זה. למותר לציין, זה יותר מסוכן. אל תתנו תרחיש שכזה להתגלות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר המגיפה לתמיד.

איך החוטף להיכנס? MyHomePage.pro הופיע כי החוטף כבר הצליח להיכנס. אבל איך הוא עשה את זה? התשובה היא בגללך. אתה הסיבה שהמחשב שלך נגוע. כמובן, אנחנו לא מתכוונים שהורדת המזיק בכוונה אבל היית זהיר מספיק לתת לו תכסיס לך לחמוק לך. חוסר הזהירות שלך הוא הדבר היחיד זיהומים לא יכולה להצליח בלי. הם צריכים את זה. אין שיטה הסתננות הוא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף פעולה לא פעיל.

בעתיד, לב יותר פעילויותיך באינטרנט. להיות יותר זהיר, זהיר. להימנע ביקור דפים חשודים באמצעות מקורות להורדה לא מאומתים. לפעמים, כשאתה אומר “כן” למשהו, זה משהו יכול להיות זיהום מנסה לתקוף אותך. לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת התקנה של MyHomePage.pro

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MyHomePage.pro מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *