By | October 24, 2017
Remove MyBrowserHome.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MyBrowserHome.com. המדריך להסרת MyBrowserHome.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הדף MyBrowserHome.com, היכונו. חדשות רעות. יש לך החוטף דפדפן על הלוח. חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. -מנוגדות מאוד. הדברה זו אינה בדיוק זה מרמז על שמות. הוא חוטף כל דפדפנים שלך, הופך את החוויה המקוונת שלך לסיוט. קח את המראה של האתר MyBrowserHome.com סימן גדול צועק “חוטפי!”, לשים לב לזה. ייטב לך לבצע פעולות נגד המזיק מעצבן, ייטב לך, המערכת שלך. אם, לעומת זאת, תעזוב זה להיות, זה ישמור על בעיות לזרוק אותך מדי יום. בבעיות אשר צומחים גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. אתה יכול לעצור את זה, אבל.

יש צורך לסבול זה זיהום, מעשי קונדס שלה. למחוק אותו מהר ככל שאתה מבין. זה על הלוח. למצוא היכן המזיק מבצבצים וחותכים שהותה הקצר. אתה עומד לעשות לעצמך טובה ענקית s. אל תהססו. עיכובים להוביל חרטה. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הפולש פעם אחת ולתמיד. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר המדריך צעד אחר צעד בדיוק, המחשב שלך מווירוסים בקרוב.

הבעיות מתחילות ברגע חוטפי ישקע במערכת שלך. בתור התחלה, החוויה המקוונת שלך משתנה באופן משמעותי, ולא לטובה. הינך סובל מהפרעות קבוע על כל צעד ושעל. MyBrowserHome.com הופך את הצל המקוונת שלך, אתה רואה את זה כל הזמן בעת גלישה. גם כאשר אינכם נמצאים בדף אחר, אתה איכשהו להשיג הופנה לחזור לזה. . וזה לא רק את העמוד MyBrowserHome.com אתה מבקר לרצוני. ישנם הרבה יותר פשוט כמו באתרים מפוקפקים אשר אתה נאלץ לנחות על כי החוטף מפנה כל הזמן. אתה לא מוצא כלום שאתם מחפשים יותר

Remove MyBrowserHome.com

The MyBrowserHome.com Virus

כל צעד המקוון שלך מקבל נבלם על ידי MyBrowserHome.com. האתר אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך אז אתם נאלצים להשתמש בו בכל פעם שאתה מחליט לפתוח אחד של דפדפנים שלך. לא חושב. אבל זה הכל. יש עוד. מלבד הפניות, חוטפי קברו אותך גם עם טונות של המודעות מעצבן ו irremovable. את המסך כולו מכוסה כרזות, קופונים, דילים, הצעות, טקסטים, וכו ההופכים את הגלישה שלך באינטרנט ואפילו קשה יותר. כפי שאמרנו, לא לסבול את הטירוף הזה. מחיקה מיידית של החוטף, והכל יחזור לקדמותו. זכור כי אם לא, אתה ללא הרף ייחשף לסיכון תוכנות זדוניות. . תעשה את הבחירה, לפעול עכשיו.

איך החוטף הצליחה לעלות על הסיפון בלי לשים לב? ובכן, קודם כל, אתה צריך לדעת כי הזיהום לא יכולים להיכנס בלי צעצוע נותן אור ירוק. עם זאת, אם הוא מבקש אבר המין הגברי, אתה. לא יתן. לכן פונה מטעה טקטיקות ושיטות מטעה. למשל, המזיק מסתתר מאחורי קישורים פגומים או עמודים. זה תקלות טרמפ עם freeware/ חבילות shareware או עם הודעות דוא ל זבל.

MyBrowserHome.com יכול גם להוות מערכת מזויף program/, עדכון. בעיקרון, הוא מנסה לגרום לך לחשוב שאתה מתקין משהו אחר. בעוד, למעשה, התקנת תוכנות זדוניות. כדי להגן על עצמך, להיות זהיר מאוד. טפילים עשויים להשתמש טריקים אבל הם מסתמכים בעיקר על החיפזון שלך, הסחת דעת, רשלנות. אל תעניק להם. לעשות בדיקת נאותות כאשר נמצא במצב מקוון. רשלנות מוביל לזיהומים. שים לב, מצד שני, שמרחיק אותם

הסרת התקנה של MyBrowserHome.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר MyBrowserHome.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MyBrowserHome.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *