By | October 24, 2017
Remove My.yoursearch.me

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר My.yoursearch.me. המדריך להסרת My.yoursearch.me עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

My.yoursearch.me הוא ספק חיפוש אלטרנטיביים. פלטפורמת יש פריסה שונה ממנועי החיפוש הקלאסי, כגון Google, Yahoo, Bing ו- MSN. ישנם מספר שדות החיפוש. הראשון הוא בחלק העליון של הדף, ואילו השנייה היא בתחתית. מבחינת פונקציונליות, My.yoursearch.me יש תכונות סטנדרטיות. יש כרטיסיה אינטרנט לחיפוש מילות מפתח כלליות, מסננים עבור תמונות, קטעי וידאו, ומפות. אם אתם מחפשים דרך לייעל את תוצאות הגלישה שלך, כדאי לך לנסות לא באתר זה. My.yoursearch.me נחשב לא בטוחות בשל הקשר שלו עם החוטף דפדפן. התוכנית נוכלים מפריע הגדרות פנימיות של הדפדפן ומבצעת משימות בלתי מורשית. אם תחשוף אותך לסיכוני אבטחה.

המשימה הראשונה על סדר היום של החוטף הוא כדי לאפס את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל ל My.yoursearch.me. באתר יש קוד זדוני אשר מאפשר לתוכנית המרושעת צרף שינויים לא מורשים בהגדרות פנימי. אז בואי המודעות. החוטף My.yoursearch.me יוצר פרסומי, קידום מציאה קניות עסקאות. הם מובאים מגוון צורות, תבניות, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, קישורים ב- text, קופון תיבות, המעבר, interstitial, צף, השוואה, בתוך השורה, הקשרי, של מודעות וידאו. החלונות פולשניות פסיקה הפעלות הגלישה שלך, למנוע ממך שימוש במחשב במלואם. חוטפי משתמש הרבה ב- CPU וזיכרון RAM כדי לייצר אותם. זה תהיה השפעה שלילית על מהירות הביצועים שלך.

החוטף My.yoursearch.me משתמש כמה טריקים ערמומי כדי להבטיח את קמפיינים שיווקיים יעילים יותר. זה מעטר את החלונות לספירה עם ערכות צבעים בהירים, אנימציות פלאש, רהוט גופנים ואפקטים מיוחדים אחרים. תשומת לב מיוחדת לבחירה של העסקאות. חוטפי מתבונן אנשים של גלישה הרגלי בניסיון לקבוע מה האינטרסים שלהם. . אז, זה תואם את הפרסומות בהתאם אם אתה הרחבת המלתחה שלך, התוכנית מוצלת מבטא על הצעות עבור פריטי לבוש. אם אתה בתהליך של ריהוט הבית שלכם מחפשים הרכיבים הפנימיים, חוטפי יביא לך הצעות עבור חלקים שונים של ריהוט, קישוטים.

Remove My.yoursearch.me

The My.yoursearch.me Virus

החוטף My.yoursearch.me אינו מגביל את פעילות מעקב פשוט בהיסטוריית הגלישה. הוא יאסוף סוגים שונים של נתונים, כגון שלך עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, פרופיל דמוגרפי, אזור חיוג, מספר טלפון, חשבון דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות ופרטים פיננסיים. הקלט שנאספו ארוזים בתוך קטלוגים ונמכר בשווקים דארקנט. הבעלים של החוטף לא שואלים אנשים לקבלת אישור לפקח ההפעלות שלהם באינטרנט, שיא ולמכור את המידע הפרטי שלהם. על ידי מכירת את הנתונים האישיים שלך, אז הם חשפו אותך לסיכוני אבטחה חמורים. האנשים לרכוש פרטי שלך עשוי להיות פושעי סייבר. הם להשתמש בהם כדי לפרוץ לחשבונות שלך ולגנוב מהם.

שעכשיו אתה יודע איזה נזק החוטף My.yoursearch.me יכולה לעשות, אתה צריך לדעת איך זה שחדר המערכת וכיצד להתגונן מפני פלישות בעתיד. קיימות מספר טכניקות הפצה אשר יכול להיות הסיבה הכלי נוכלים צובר ערך. השיטה הנפוצה ביותר היא bundling. מפתח למזג קובץ ההפעלה של החוטף עם ההתקנה את הקובץ של תוכנית אחרת. Freeware shareware, עותקים פיראטיים של יישומים בתשלום משמשים למטרה זו כי אין להם רישיון מוגן. התוכנה נוספים יוזכרו לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה. תהיה לך האפשרות לביטול הבחירה. לא תחמיץ את ההזדמנות, לקרוא למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA), לבחור את מצב התקנה מותאמת אישית.

דוא ל זבל הם בנתיב נפוץ אחר. האדם מאחורי ההודעה ממזג את המטען של החוטף My.yoursearch.me עם מסמך. בעזרת סקריפט או מאקרו, transferal זה אוטומטית. פתיחת מסמך מצורף להדביק את המערכת שלך על המקום. שולחי דואר זבל יכול להיות ערמומי בהמצאת הודעות מזויפות. האות ניתן להתייחס בשם חברה קיימת או ארגוני. כדי לסנן דואר זבל של מיילים לגיטימי, באפשרותך לבדוק את פרטי איש הקשר. לבסוף, עלינו להזכיר את שיטת ההתקנה חולף. אתר פגום, באפשרותך להוריד ולהתקין תוכנות זדוניות במחשב. כל שנדרש הוא בשבילך לגשת לתחום. זו הסיבה מדוע אתה צריך להיות זהיר על אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר.

הסרת התקנה של My.yoursearch.me

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר My.yoursearch.me מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *