By | December 11, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר My Browser Home Redirect. המדריך להסרת My Browser Home Redirect עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

My Browser Home Redirect היא תוכנית זדונית. . זה זיהום חוטפי דפדפן אשר מסוכן… אם יש לך אותו במערכת שלך, להכין את הצרות. חוטפי לפצות דיירים נורא. זה המזיק לא יהיה מועיל לך. למרות שהיא מתיימרת להיות סיומת מועיל שתעצים את החוויה המקוונת שלך, זה שקר. זה לא יהיה. למעשה, זה יהרוס את זה. שמירה על החוטף אומר כי אתם נחשפים סיכון אבטחה ותוכנות זדוניות מתמדת. לא לשמור אותו על הלוח. ברגע שאתה מבין שאתה נגוע, לבצע פעולות.

למצוא היכן מסתתר הטפיל מסריח ומחק אותו על המקום. ייטב לך להיפטר כך ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. אל תתנו את עצמך שולל. My Browser Home Redirect עדיין זיהום, ויש דבר כזה נודניק בלתי מזיק. חלקם מסוכנת יותר מאחרות, זה נכון, אבל הם כולם לגרום נזק. אם אתה נותן את החוטף הזה מספיק זמן על הלוח, הוא עלול גם להזיק לך קצת לעצמם. תעשה לעצמך טובה ומחק אותו לפני זה יש את ההזדמנות לעשות זאת.

My Browser Home Redirect גורם שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך ללא רשותך. למעשה, אתה לא אפילו מיודע של reshuffles. אתה רק עדים להם אחרי שהם כבר נעשו. כמו החלפת את דף הבית ו מנועי חיפוש, למשל. שאתה פותח את הדפדפן שלך יום אחד רק כדי לראות את זה My Browser Home Redirect האם יש לקבל את פניכם. My Browser Home Redirect נמצא בכל מקום, למעשה. שם הוא לא נפטר ממנו.

בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה נתקל הדף. אתה מקבל מנותב מחדש אל אותו כל הזמן. אתם מופגזים גם המון פרסומות זדוניות אם אתה לוחץ על, הורדת תוכנות זדוניות נוספות. גלישה באינטרנט אינה בטוחה יותר. בלחיצה על פרסומת פרוצים ואת להדביק את המחשב נגוע כבר שלך אפילו יותר. אבל זה לא החלק הגרוע ביותר. יש עוד. חוטפי בסכנה את הפרטיות שלך גם. הוא מציץ שלך באמצעות דפדפנים שלך כהתקן ריגול. הוא יודע כל צעד שלך באינטרנט. כל מה שאתה עושה נמצא תחת פיקוח.

החוטף גם מתעד את כל זה ניתן למצוא, אז חולק אותו עם crooks מאחורי זה. הנתונים הרגישים שלך חשוף ופושעי אינטרנט, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. הם יכולים גם מוכרים זה לצדדים שלישיים. בכל מקרה, זה לא להוביל משהו טוב. ההיפך הוא הנכון. אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט, ייתכן החוטף אפילו לגנוב את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. אין צורך להסביר מה יקרה הלאה, האם יש? עלול ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות. . למנוע את זה מלקרות בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה ולהסיר My Browser Home Redirect בזמן זה לא מאוחר מדי. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

איך מופץ החוטף My Browser Home Redirect? לא יש רק אחד טקטיקה, זה בטוח. ההאקרים להסתמך על הישן אבל חדירה זהב שיטות כדי להדביק את המשתמשים. לדוגמה, הודעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים זדוני, חבילות shareware freeware/, לזייף עדכונים, פגום pages/ ads/ קישורים, תוכנית מזויף או עדכוני מערכת, נגוע הודעות מדיה חברתית, שיתוף לעמית, וכו ‘. הטקטיקות רבות, הדרך היחידה להגן על עצמך היא להיות זהיר יותר. אל תהיה מוסחת. גם ככה שאתה רק עושה את העבודה של האקרים קל יותר ויותר. תשמרי על כל הזמן. האינטרנט הוא מלא של זיהומים מחכה לך לעשות את הצעד הלא נכון.

הסרת התקנה של My Browser Home Redirect

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר My Browser Home Redirect של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר My Browser Home Redirect מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *