By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MoviesFriendly Search Toolbar. המדריך להסרת MoviesFriendly Search Toolbar עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

MoviesFriendly Search Toolbar היא תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות. גור. . זה לא הכלי שימושי, מועיל שזה מפורסם… אם יש לך את זה על הלוח, כדאי לך לפעול במהירות כדי להסיר אותו. MoviesFriendly Search Toolbar אינה משהו שתיהנו אירוח. הכלבלב מביא איתו שום דבר אבל בעיות כאבי ראש, המבוכה. ברגע את מזהה את זה במערכת שלך, למצוא היכן בדיוק זה מסתתר ולהסיר אותו על המקום. אם תשאיר זה להיות, במוקדם או מאוחר יותר בכלי השירות יקבל כלאחר יד, ואז יהיה לך הרבה יותר קשה יותר להתמודד עם זה.

אל תשב בחיבוק ידיים בזמן MoviesFriendly Search Toolbar היא עושה מה שהיא רוצה. זה המחשב שלך! . אתה האחראי לרווחתם שלה… ו MoviesFriendly Search Toolbar אינו טוב עבור המחשב שלך. זה רק גורם לבעיות אשר גדלים המספרים וחומרת שבו כל אחת יום שעובר. למה לסבול התעלולים של הגורים? המזיק לא יהיה מועיל לך כלשהו בדרך. -מנוגדות מאוד. . אז, תעשה לעצמך טובה, להסיר אותו בהקדם האפשרי. לשמור את זה יוביל טונות של חרטות. לאתר אותו ומחק אותו. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

MoviesFriendly Search Toolbar היא תוכנית תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי על מנת להאריך את קיומה, הכלבלב חייב לייצר הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. איך לדעתך שזה עושה את זה? מאת להפגיז עם פרסומות, כמובן. אתה מקבל מוצפים עם טונות של פרסומות כל צורות של טפסים, בכל פעם שאתם לוחצים על אחד, crooks ולקבל משכורת הם משלמים יותר עבור כל דף מוצלת שאתה מקבל מנותב אל, תאמינו לנו, אתה מקבל הופנה הרבה. גלישה באינטרנט בדרך כלל אינה אפשרית. אתה סובל ערימה בלתי נגמרת של הפרעות, למצוא מה שאתה מחפש באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית. זאת ועוד, הכלבלב מחליף את מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל, כל תוצאות החיפוש שלך עכשיו מסופקים על-ידי גירסה מותאמת אישית של יאהו.

יש לזכור כי שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין יותר. תוצאות החיפוש שלך כלולים. הם אינם המדויקת ביותר אבל הרווחי ביותר. אתרים מפוקפקים לשלם סכומים חסון שלהם עכברוש שיוצגו בחלק העליון. בנוסף, הכלבלב מחדיר את התוצאות עם ערכים מזויפים, שהן למעשה המודעות אבל לא מסומנים ככאלה. בכל מקרה, אתה לוחץ, האקרים משלמים. אתה לעולם לא יכול להיות בטוח הקישורים הקיימים בכספת, אשר נפגמו. הדרך היחידה להבדיל ביניהם הוא ללחוץ אבל אם יקרה לך ללחוץ על הבחור הלא נכון, לעזור נוכלים ריק ואת תסתכן הורדה יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך כבר נפרץ, יתארחו. לבטוח שום דבר שאתם רואים כמו ארוכה כמו MoviesFriendly Search Toolbar היא על הלוח. הדרך היחידה להיפטר המודעות ואת הפניות היא להיפטר הכלבלב לגמרי. אל תהססו, תעשה את זה! דברים רק להחמיר אם לא.

? אתה תקוע עם MoviesFriendly Search Toolbar? הכלבלב של ההורדות הרשמי-חנות האינטרנט של Chrome אך אנחנו מפקפקים שהורדת את זה בהתנדבות. עדיין, שם זה עושה בלגן מוחלט של המחשב שלך. כיצד זה להזין? ובכן, השיטה הנפוצה ביותר נקראת freeware bundling. הכלבלב כנראה הגיע מצורפות לתוכנית אחרת. אם לא שמים לב במהלך תהליכי התקנה, תופתעו לראות כמה אפליקציות נוספות הותקנו במחשב שלך.

אתה צריך להיות זהיר יותר ויש לך לקחת את הזמן כדי לקרוא מה המאפשר להזין את המחשב. לעניין זה, אל תשתמש בהגדרות הסטנדרטיות בעת התקנת תוכניות. מתחתיהם, כל apps “בונוס” מקבל מותקן באופן אוטומטי. ללכת עם אפשרויות מתקדמות. הם מאפשרים לך לראות ובטל את כל התוספות. לעשות את זה אם היית צריכה באמת בתוכניות אלה הורדת אותם עד עכשיו. אל תתנו האקר להטעות אותך. לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת התקנה של MoviesFriendly Search Toolbar

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MoviesFriendly Search Toolbar מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *