By | January 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MoneyBot. המדריך להסרת MoneyBot עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

MoneyBot הוא מטרד מגעיל adware. . זה לא יישום אמין ומועיל… . זה פרסום. במילים אחרות, אתה מתעסק עם זיהום סייבר. . אבל יש נקודת אור, אל תיכנסי לפאניקה. יש לשקול את עצמך בר מזל כמו אתה תקוע בקלות יחסית להסיר את הטפיל. אתה יכול היה נגוע איום רציני הרבה יותר כמו סוס טרויאני או ransomware. במקום זאת, אתה נגוע של פרסום. לא מקבלים אותנו לא נכון, למרות זאת. זה לא אומר MoneyBot אינו מזיק.

יש דבר כזה נודניק בלתי מזיק. כל אחד מהם גורם צרות, כל אחד בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה. MoneyBot כלל. זה לא יכול להיות מסוכן כמעט כמו אחרים איום אבל זה בהחלט יכול לגרום לבעיות. ככל שזה נשאר, הנושאים יותר שאתה בפנים. החדשות הטובות הן שבאפשרותך להסיר את הפורץ די קל אם אתה מתנהג באופן מיידי. אל תיתן את האיום יותר זמן במערכת שלך. מחיקתה על הגילוי, להציל את עצמך המון כאבי ראש בעתיד. ברגע תבחין MoneyBot במערכת שלך, למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו מבלי לחשוב פעמיים על זה. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

MoneyBot הורסת פעילויות הגלישה שלך. מרגע זה מזין, שינויים הגלישה שלך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד משבש פרסום. לדוגמה, בכל פעם תנסה לבקר את הדפים המועדפים שלך, אתה מקבל מנותב מחדש אל האחרים מוצל. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן גם. אינספור פרסומות לכסות את המסך כולו 24/ 7. קטעי וידאו באינטרנט שלך לקבל הושהה עבור מעברי מסחרי. . זה סיוט…

Adware מונעת ממך גלישה באינטרנט בדרך כלל. . זה יותר מעצבן… . זה עצוב. ובכל זאת, זה גם מסוכן. את העמודים שבסוף הביקור ואת המודעות שאתם מופגזים אינם אמינים. רובם בעצם פגומים, הם להוביל לזיהומים. אם יקרה לך ללחוץ על הבחור הלא נכון, תסכן את המחשב שלך אפילו יותר. ולא תאמינו לנו, יש שפע של קישורים פגומים, המודעות ואתה לא יכול להבדיל בין אלו בטוח חוץ המסוכנים. במוקדם או במאוחר לחץ.

לפעמים המודעות מופיעות מתחת הסמן של העכבר. . זה מה adware. זה צריך ליצור הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו ומשתמש זה אתה. לא יהפכו ספונסר של נוכלים. אל תלחץ על כל דבר כל עוד נשאר adware. לעשות את המיטב כדי למחוק אותו בהקדם האפשרי כי המצב שלך. מדרדר מרגע לרגע. הפרסומות הופכות יותר ויותר אגרסיביים ולגדול במספרים. הדרך היחידה להיפטר מהם היא למחוק MoneyBot. לעשות את זה אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. התוכנית לא יהיה מועיל לך. זה רק מועיל עבור המפתחים. למחוק אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. השתמש המדריך שלנו למטה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

כיצד adware להזין? בדרך כלל, זיהומים אלה נסיעות יחד עם תוכניות אחרות ללא תשלום, בעת התקנת תוכניות אלה, המזיקים adware להזין גם כן. המפתח הוא אין לשים לב, למרות זאת. יש דרך למנוע מהם מלהיכנס. לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם לוקחים קצת יותר זמן, אבל הם גם מאפשרים לך לבדוק את הצרור כל יישום על-ידי יישום, בטלו את הבחירה כל התוספות שאתה לא רוצה להיכנס למערכת שלך. . זה איך קצת שיותר זמן ותשומת ללכת חוסך לך המון בעיות. זכור כי בפעם הבאה שתחליט להתקין משהו, אל תעשה את אותה הטעות פעמיים.

הסרת התקנה של MoneyBot

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MoneyBot מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *