By | November 23, 2017
Remove Mojotab.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Mojotab.com. המדריך להסרת Mojotab.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Mojotab.com של המראה הוא חדשות רעות עבורך. האתר מזוהה עם זיהום. דפדפן חוטפי טפיל, ליתר דיוק. השניים הולכים יד ביד. אם אתה רואה את הדף, יש לך החוטף. זו עובדה. אז, שתקדים לקבל למצב לא נעים, כך אתה יכול לקחת צעדים נגד האיום. יש אין זמן לבזבז. הזיהום זה מזיק ומסוכן. שהוא מביא איתו שום דבר מלבד צרות וכאבי ראש. אם תשאיר את זה על הלוח, זה לא יהיה ארוך לפני שאתה תתחרט על ההחלטה הזו. קח את התצוגה של הדף Mojotab.com כמו תמרור אזהרה גדול, ניאון צועק “סכנה”, לפעול לפיו.

אם תזהה את האתר משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש החוטף. . זה כבר במחשב שלך, מתחבא איפשהו בין הצללים. למצוא אותו, למחוק אותו במקרה שהתגלה. . אין לך מה להפסיד אבל הרבה מה להרוויח אם אתה מקבל להיפטר הפולש הזה. אמון שאותנו, זה המזיק יעשה בלגן מוחלט על המחשב שלך ועל עוד שזה נשאר גדול מקבל הבלגן. אם הדברים יוצאים מכלל שליטה, שכן בסופו של דבר, שתתמודד עם הקשיים הרבה יותר מנסה לנקות את המחשב. לפעול בזמן זה לא מאוחר מדי. חוטפי יש ללכת.

Remove Mojotab.com

The Mojotab.com Virus

הדף Mojotab.com הופך את הצל המקוון שלך. לא משנה מה אתה עושה באינטרנט, הוא מופיע. פתח דפדפני שלך, אתה מקבל בירך עם “ברוכים הבאים Mojotab”. פתיחת טאב חדש, האתר נמצא שם. מקלידים חיפוש, האתר הוא גם שם. זה בכל מקום. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב שלך, בכל פעם שאתה רוצה לגלוש באינטרנט אתה נאלץ להשתמש באתר. . זה לא טוב זה מנוע חיפוש חדש אינו מספק את התוצאות בטוחים ומדויקים שלך לקוות. מה הוא מספק היא גישה מהירה אל תוכנות זדוניות. כן, רוב התוצאות שיוצגו פגומים, להוביל דפים מסוכן, שופע זיהומים. אם תלחץ, להחמיר את המצב שלך על-ידי הורדת יותר מזיקים בלתי רצויים.

כמובן, שיש גם כמה קישורים בטוחה לחלוטין, אבל אין שום דרך לדעת מי זה מי ללא לחיצה. אתה לא יכול להבדיל ביניהם. חלק מהם הן פרסומות זדוניות למרות שהם אינם מסומנים כמו למצוץ. . זה סיוט… פעילויותיך באינטרנט ביעילות מושמדים. אבל לא רק זה. המחשב שלך מאבקים לבצע אפילו במצב לא מקוון. אפליקציות לקחת הגילאים לטעון. המערכת שלך מתרסק. המחשב ומהפיתוח ומבצע אתחול מחדש ללא סיבה נראית לעין. לא יעצור אם לא עצרת את זה בעצמך. הדרך היחידה לעשות זאת היא להסיר את החוטף לתמיד. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו.

איך הגעת תקוע עם החוטף Mojotab.com? ובכן, מאז החוטף אינו וירוס מובהקים אלא תוכנית זדונית, זה זקוקה לאישורך כדי להיכנס. אין אישור, אין כניסה. נשמע די פשוט אבל זיהומים מצאו דרך לעקוף את החוק הזה. הם עדיין מחפשים את האישור שלך אבל עם העזרה של שיטות מסובך, אשר משאיר אותך אדיש. למשל, הם מתחבאים מאחורי אתרים פגומים, קישורים, הודעות דוא ל זבל, שלהם מצורפים, freeware, חבילות shareware, פרסומות של צד שלישי, תוכנית מזויפת או עדכוני מערכת, אומתו מקורות להורדה, ועוד

אם אתה רשלן, כל אחד הטקטיקות האלה יפעלו אך אף אחד מהם לא מספיק טוב. להצליח אם שמים לב. . זה מה עליך לעשות. תמיד תשמרי על, אל תיכנעי הסחת דעת, רשלנות. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה וחוסכת לך טונות של בעיות עתידיות.

הסרת התקנה של Mojotab.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Mojotab.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *